מוקד מידרג: 1-700-707-233

דלת למינטו או פולימר – מה עדיף?

6 מתקיני דלתות מומלצים ענו על השאלה וסיכמנו את התשובות בגרף!

דלת פנים מפולימר

צוות מידרג שאל כך: דלת למינטו או פולימר – מה עדיף? אנחנו מחליפים את כל דלתות הפנים בבית ומתלבטים איזה דלתות פנים לבחור. חשוב לנו שהדלתות יהיו עמידות לאורך זמן, יהיו קלות לניקוי וששטיפת רצפה לא תזיק להן. מה עדיף, דלתות עץ בציפוי למינטו או דלתות פולימר?הגרף החכם נותן משקל גדול יותר למומחים - כלומר למתקיני דלתות עם מספר חוות דעת ודירוגים גבוהים יותר.

הגרף הזה הוא גרף רגיל - לכל 6 מתקיני הדלתות משקל זהה.


הרוב קובע! כ70.9% ממתקיני הדלתות ענו דלתות פולימר. אז אם אתם שואלים 'דלת למינטו או פולימר – מה עדיף?' - קיבלתם את התשובה.


השתכנעתם ואתם רוצים לקנות דלת פולימר? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על התקנת דלתות פולימר.
דלת למינטו או פולימר – מה עדיף? המומחים עונים:


הבחירה שלי: דלתות פולימר

דלתות פולימר כשמן הן - עמידות למים מכיוון והן עשויות פולימר. ישנם יצרנים רבים ולא מעט סוגים של פולימר אך בהכללה לעומת דלתות למינציה, הן עדיפות.הבחירה שלי: דלתות פולימר

חד משמעית ממליץ על דלת פולימר.הבחירה שלי: דלתות פולימרהבחירה שלי: דלתות פולימרדלת למינטו או פולימר – מה עדיף? סיכום התשובות

תשובה מספר משיבים משוקלל אחוז
דלתות פולימר 5.7 70.9
דלתות למינטו 2.4 29.1
זה לא משנה 0 0
תשובה מספר משיבים אחוז
דלתות פולימר 5 83.3
דלתות למינטו 1 16.7
זה לא משנה 0 0


המידע המוצג כאן על "דלת למינטו או פולימר – מה עדיף?" אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי, אלא למטרת העשרה בלבד. אתה לוקח אחריות מלאה על אופן שימושך במידע זה. עליך לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל תשובה אישית. אין לעשות שימוש מסחרי בתוכן ללא אישור בכתב. שימוש ללא אישור יהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק