מוקד מידרג: 1-700-707-233

איזה דלתות פנים עדיף - חמדיה או פנדור?

8 מתקיני דלתות מומלצים ענו על השאלה וסיכמנו את התשובות בגרף!

איזו דלת פנים עדיפה - פנדור או חמדיה?

צוות מידרג שאל כך: איזה דלתות פנים עדיף - חמדיה או פנדור? אנחנו מחליפים את הדלתות בחדרי השינה. רוצים להתקין דלתות פנים מעץ, שיבודדו רעש ויהיו עמידות לאורך זמן. המחיר הוא לא שיקול. מה עדיף, חמדיה או פנדור?הגרף החכם נותן משקל גדול יותר למומחים - כלומר למתקיני דלתות עם מספר חוות דעת ודירוגים גבוהים יותר.

הגרף הזה הוא גרף רגיל - לכל 8 מתקיני הדלתות משקל זהה.


הרוב קובע! כ62.9% ממתקיני הדלתות ענו פנדור. אז אם אתם שואלים 'איזה דלתות פנים עדיף - חמדיה או פנדור?' - קיבלתם את התשובה.
איזה דלתות פנים עדיף - חמדיה או פנדור? המומחים עונים:


הבחירה שלי: זה לא משנה

על שתיהן לא הייתי ממליץ, מאחר וגוף הדלת בשתי הדלתות עשוי פלקסבורד שלמעשה מדובר בסיבית ולכן הן לא בנויות לחדרים רטובים. כמו כן שתיהן משתמשות במנעול מגנטי קטן שבו מערכת הנעילה והטריקה משולבות יחדיו ולצערי אני נתקל בהמון מקרים שהמערכת הזו מתקלקלת וילדים נתקעים בחדרי שירותים וחדרי שינה ולעתים אף באמצע הלילה. בנוסף מרבית התיקונים המיותרים שהגיעו אליי היו דווקא של פנדור וחמדיה (צירים שנתלשו, מסגרות של חלונות שהתנתקו, ידיות מפורקות וכו') ושלא נדבר על המחירים שהם גובים עבור שירות למוצרים שלהם. לכן אני אמליץ דווקא על חברה שיודעת לתת מענה לכל הצרכים, שמשתמשת במנעול 101 רגיל או מגנטי, שיש לה דלתות שיכולות לעמוד באתגרים של חדרים רטובים. חברות עם אישורי מעבדה רשמית בנושא בידוד רעשים ואישורים שרלוונטיים לפי מכון התקנים.הבחירה שלי: פנדורהבחירה שלי: זה לא משנהאיזה דלתות פנים עדיף - חמדיה או פנדור? סיכום התשובות

תשובה מספר משיבים משוקלל אחוז
פנדור 6.2 59.6
חמדיה 2.3 22.5
זה לא משנה 1.9 17.9
תשובה מספר משיבים אחוז
פנדור 5 62.5
זה לא משנה 2 25.0
חמדיה 1 12.5


המידע המוצג כאן על "איזה דלתות פנים עדיף - חמדיה או פנדור?" אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי, אלא למטרת העשרה בלבד. אתה לוקח אחריות מלאה על אופן שימושך במידע זה. עליך לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל תשובה אישית. אין לעשות שימוש מסחרי בתוכן ללא אישור בכתב. שימוש ללא אישור יהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק