מוקד מידרג: 1-700-707-233

סף דלת מברשת או גומי?

11 מתקיני דלתות מומלצים ענו על השאלה וסיכמנו את התשובות בגרף!

סף דלת גומי

צוות מידרג שאל כך: סף דלת מברשת או גומי? מחפש סף דלת שמונע חדירה של לכלוכים ומים לחדר, יחזיק להרבה זמן ולא יעשה רעש חריקה שפותחים וסוגרים את הדלת. מניסיונך, סף דלת מברשת או גומי?הגרף החכם נותן משקל גדול יותר למומחים - כלומר למתקיני דלתות עם מספר חוות דעת ודירוגים גבוהים יותר.

הגרף הזה הוא גרף רגיל - לכל 11 מתקיני הדלתות משקל זהה.


אז נראה שלשאלה 'סף דלת מברשת או גומי? ' יש תשובה די ברורה - רוב מתקיני הדלתות, כ- 53.1%, בחרו בסף דלת מברשת . עם זאת כדאי לשים לב גם לתשובה סף דלת גומי שבחרו בה 46.9% ממתקיני הדלתות, נראה שגם היא אופציה טובה בהחלט.
סף דלת מברשת או גומי? המומחים עונים:


הבחירה שלי: סף דלת מברשת

עדיף סף דלת מברשת על פני סף דלת גומי, הוא אינו חורק ואטום יותר.הבחירה שלי: סף דלת גומי

מכיוון ויש למנוע חדירת של מים בצורה מיטבית - הייתי ממליץ על שימוש בסף גומי לדלת על פני מברשת.הבחירה שלי: סף דלת גומי

סף דלת גומי הוא הבחירה המומלצת ואפשר לרכוש כתוספת סף אקטיבי לדלתות פנים וחוץ. סף אקטיבי בנוי כך כשהדלת נסגרת יש מעין כפתור שנפגש עם המשקוף,שגורם לסף גומי לרדת לכיוון הריצפה ואף להתכוונן לפי שיפועי הריצפה. בנוסף הוא גם אוטם את המרווח בין הריצפה לדלת טוב יותר, כי גומי הוא חומר גמיש ואטום יותר ממברשת. בהשוואה לסף דלת מברשת, סף דלת גומי טוב יותר נגד לכלוכים וחרקים, וגם קצת עוזר באקוסטיקה, לגבי מים הוא לא 100 אחוז אבל בטוח יותר טוב ממברשת!הבחירה שלי: סף דלת מברשת

ראשית סף דלת מברשת יעשה פחות רעש, שנית הוא מגן יותר טוב מחדירת אבקהבחירה שלי: סף דלת מברשתהבחירה שלי: סף דלת מברשתהבחירה שלי: סף דלת גומיהבחירה שלי: סף דלת גומיסף דלת מברשת או גומי? סיכום התשובות

תשובה מספר משיבים משוקלל אחוז
סף דלת מברשת 5.9 53.4
סף דלת גומי 5.1 46.6
תשובה מספר משיבים אחוז
סף דלת מברשת 6 54.5
סף דלת גומי 5 45.5


המידע המוצג כאן על "סף דלת מברשת או גומי? " אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי, אלא למטרת העשרה בלבד. אתה לוקח אחריות מלאה על אופן שימושך במידע זה. עליך לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל תשובה אישית. אין לעשות שימוש מסחרי בתוכן ללא אישור בכתב. שימוש ללא אישור יהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק