מוקד טלפוני: 1-700-707-233

קייטרינג טבעוני

למרות שקייטרינג טבעוני נשמע כמו משהו שלא יתאים לרוב האורחים שלכם - בפועל, רובם בכלל לא ישימו לב. קייטרינג טבעוני מציע מגוון עשיר של מנות טעימות כמו פיצות, טורטיות, סלטים, מרקים, לחמים, מאפים, כריכים, פסטות, ותחליפי בשר שיבלבלו אפילו את הקרניבורים הגדולים. בקיצור, אם החלטתם ללכת על קייטרינג טבעוני לאירוע שלכם, תציצו במאמר הבא ותבינו לעומק מה הוא כולל, כמה הוא עולה ואפילו תקבלו המלצות על חברות קייטרינג טבעוניות, המדורגות על ידי לקוחות קודמים. 

 

פיצה של קייטרינג טבעוני

 


למה אתם מתכוונים כשאתם אומרים "קייטרינג טבעוני"

בגלל שטבעונות היא עולם שלם, יש שיאמרו שהיא אפילו דת בפני עצמה, אז חשוב שלפני שאתם מתחילים אפילו לדון עם חברת הקייטרינג על המנות ועל המחיר, להסביר לה מה הקו הטבעוני הספציפי שאתם מעוניינים בו באירוע עם הקייטרינג הטבעוני שלכם – האם אתם רוצים קייטרינג טבעוני מטעמי תזונה ומעדיפים בעיקר מנות בריאות, או שאתם רוצים קייטרינג טבעוני מטעמים אידיאולוגים אבל בא לכם ארוחת שחיתות עם מלא מטוגנים? שיחה כזאת קצרה עם חברת הקייטרינג תיתן לשני הצדדים את ההבנה מה הכיוון ותימנע תסכול בהמשך.

 


קייטרינג טבעוני אמיתי – קווים לדמותו

קייטרינג טבעוני עם תפריט טבעוני שלם יודע להגיש גם מנות ראשונות, גם עיקריות וגם קינוחים. יש לא מעט חברות קייטרינג שמעידות על עצמן שהן טבעוניות, אבל בפועל יש להן רק כמה מנות לטבעונים בתוך אירוע בשרי או חלבי. לכן, כשאתם מזמינים קייטרינג טבעוני, אנחנו ממליצים לכם לבדוק עם הקייטרינג אילו מנות עיקריות טבעוניות יש לו להציע, ובעיקר לוודא שהן מכילות את תחליפי הבשר והגבינה המוכרים שיהוו מנות עיקריות טובות עשירות בחלבון. הבדיקה הזאת תאפשר לכם לוודא שהקייטרינג טבעוני באמת, ולא אחד כזה שמעיד על עצמו שהוא טבעוני, אבל בעצם יגיש רק תוספות בלי מנות עיקריות אמיתיות.

שימו לב - לא בטוח שחברות הקייטרינג ידעו בדיוק מה הם חומרי הגלם הטבעוניים. הרבה מהחברות עושות גם קייטרינג חלבי ובשרי באירועים אחרים, ועשויות להתבלבל ולהשתמש בחומרי גלם לא טבעוניים. לכן אנחנו ממליצים לכם לדבר עם בעל הקייטרינג על חומרי הגלם שפחות ידוע שהם אסורים לטבעוניים, כמו דבש למשל. ואם יש לכם החרגות נוספות – אדרבה.

 

 הגשת סלטים בקייטרינג טבעוני

ירקות בקייטרינג טבעוני – טריות, מגוון ומה שביניהם

חשוב לנו להדגיש שכדאי לכם לוודא שהקייטרינג הטבעוני שאתם מזמינים מציע סלטים מגוונים ועשירים, ולבדוק בחוות הדעת שלנו באתר שאנשים אכן אהבו אותם – תאמינו לנו, טבעוניים מכירים את עולם הסלטים טוב-טוב והם ירגישו אם מבחר הסלטים יהיה דל או סתמי.

כשתבדקו את הסלטים בטעימות, נסו להבין עד כמה הירקות טריים, ואם יש לכם חוצפה חיובית, אפילו תשאלו את בעל הקייטרינג מאיפה הוא קונה את הירקות וממתי הם, וכך תוכלו לבדוק שהוא אכן מבצע תחלופה טובה של ירקות ושומר עליהם טריים וטובים.

 

מנה טבעונית

התאמות קייטרינג טבעוני

קייטרינג טבעוני לא פחות משביע מקייטירנג חלבי או בשרי, בעיקר בזכות תחליפי הגבינה והבשר הטובים שקיימים היום בשוק, המספקים רמות החלבון שמספיקות אפילו לאח שבא ישר לחתונה אחרי 21 יום בצבא:

אבוקדו תחליפי גבינה לקייטרינג טבעוני - יש הרבה תחליפי גבינה מצוינים לקייטרינג טבעוני, כאלה שכשתטעמו אותם לא תאמינו שזו לא גבינה אמיתית. הרבה גבינות היום מיוצרות ממיני אגוזים, מסויה, מחלב קוקוס ומשקדים. לפי רוב הטבעוניים תחליפי הגבינה מאגוזים הם הטעימים ביותר, האיכותיים ביותר וכן – גם היקרים ביותר. כך שאם תרצו תחליף גבינה איכותי בשביל האורחים שלכם, אנחנו ממליצים לכם לבקש מבעל הקייטרינג הטבעוני שישתמש בתחליפי גבינה מאגוזים, אך יכול להיות שהדבר יתגלם במחיר הסופי.

אבוקדו תחליפי בשר לקייטרינג טבעוני - תחליפי בשר לקייטרינג טבעוני הם לא נדירים כלל, אפילו די נפוצים. מי מאיתנו לא מכיר את הטופו והסייטן, את הטמפה, וגם הרבה קטניות שביחד או לחוד, יוצרות מרקמים קרובים לסוגי בשר מסוימים. שפים שמומחים במנות טבעוניות יכולים לעשות המבורגר שגם נראה כמעט בדיוק כמו המבורגר בשרי, וגם כמעט זהה לו בטעם. לאלה שמעדיפים דווקא לא להרגיש טעם קרוב לבשר, השף הטבעוני יוכל להכין המבורגר שמבוסס על כל מיני פטריות שיהיו מעדן טבעוני ייחודי, או כל מיני מאפים ממולאים בקטניות, פטריות ואגוזים.

אבוקדו קינוחים לקייטרינג הטבעוני - הקייטרינג הטבעוני הולך טוב עם קינוחים - בצקים מכל מיני סוגים ושוקולד מריר הם מוצרי גלם, אפילו לא תחליפים, שמהווים בסיס נהדר להמון קינוחים טבעוניים עשירים. מלבד השוקולד המריר, פעמים רבות התמרים מכניסים את המתיקות המעודנת שעושה את הקינוח למושלם ולכזה שלא נופל מקינוח חלבי רגיל – טעים ומשביע.

 

טאקו טבעוני

 


קייטרינג טבעוני – מחיר

הגיע הזמן לדבר במזומנים. בטח תופתעו לגלות שמחיר קייטרינג טבעוני דומה למחיר קייטרינג רגיל. למה זה? מסתבר שמחיר מוצרי הגלם הטבעוניים, כלומר תחליפי הבשר והגבינה הטובים, מגיעים כמעט למחיר של בשר. כך למשל תחליף גבינה איכותי יכול להשתוות למחיר של קבב, והמבורגר טבעוני מתחליפי בשר עשוי להגיע היום לרמת מחיר של המבורגר אנטריקוט. אז אם בעל הקייטרינג נותן לכם מחיר זהה לאירוע טבעוני ולאירוע בשרי, דעו שאלה המחירים.

באיזה מחיר מדובר? חשוב להגיד שהמחיר תלוי מאוד בהרבה גורמים, ביניהם למשל אילו מנות אתם מזמינים, ואם יש לקייטרינג הוצאות נוספות של תנאי השטח שמצריכים ארגון מקדים ועוד. עקרונית תוכלו להזמין מנות גם בשווי של 300 ש"ח ומעלה למנה, אבל ככלל אפשר לומר שמחיר קייטרינג טבעוני שרוב האנשים מזמינים לאירועים של מעל 100 איש יהיה 120 ש"ח למנה בממוצע – ואנחנו מדגישים שמדובר במחיר האוכל בלבד, ושעוד לא חישבתם את מחיר המשקאות, הדי ג'יי ושאר ירקות, למרות שככל שמדובר בקייטרינג טבעוני, לא תצטרכו עוד ירקותמחייך

 

בופה קייטרינג טבעוני

קייטרינג טבעוני מומלץ

אחרי שראינו שקייטרינג טבעוני הוא די מגניב וערב לחך של אוכלי הבשר, בטח תשמחו לשמוע על חברות קייטרינג טבעוני שיגישו לכם באירוע את התפריט הטבעוני המושלם. הכי טוב זה לשמוע על קייטרינג טבעוני מחבר שכבר ערך אירוע עם חברת קייטרינג טבעוני, ואמר שהיה מעולה... אז באתר מידרג כבר עשינו בשבילכם את העבודה, כן כן אנחנו החבר הזה – כל חברות הקייטרינג המומלצות שמופיעות אצלנו באתר קיבלו חוות דעת בציון של לפחות 9 מתוך 10 בממוצע מלקוחות קודמים כמוכם, ורבות מהחברות עומדות על ציון 10 עגול! חברות הקייטרינג הטבעוני שיורדות מציון 9 בממוצע, לא מופיעות באתר, פשוט כי אנחנו לא מתפשרים על איכות. בהצלחה ומזל טוב!


שאלות נפוצות לדף זה

מה המחיר של קייטרינג טבעוני?

שאלת המחיר של קייטרינג טבעוני היא שאלה כללית בדיוק כמו התשובה לה - קייטרינגג בכלל, לא רק טבעוני, נע בסקלה גדולה מאוד של מחירים. נוכל להגיד עקרונית שמחיר קייטרינג טבעוני אמור להיות זהה למחיר קייטרינג בשרי, שוב - הכול בהתאם למשתנים השונים - המנות שבחרתם, מוצרי הגלם, כמות האנשים, מקום האירוע, התנאים במקום האירוע ועוד ועוד.. אז מצד אחד מחיר למנה בקייטרינג טבעוני יכול להגיע למעל 300 ש"ח, אבל נוכל להגיד שהמחיר הממוצע למנה בקייטרינג טבעוני הוא כ-120 ש"ח לאדם. אנחנו מזכירים לכם - מדובר רק במחיר עבור אוכל, ובאירוע גדול תצטרכו לשלם כנראה גם על די-ג'יי, משקאות חריפים ועוד.

קייטרינג טבעוני - זה משביע?

כן! היום יש שפע מנות עיקריות טבעוניות שעשויות מתחליפים עתירי חלבון כמו סייטן וטמפה. גם במוצרים שאינם תחליפים כמו קטניות ואגוזים יש חלבון ואפשר לעשות מהם אחלה מנות עיקריות טבעוניות.

קייטרינג טבעוני - מי מספק את השירות?

רוב חברות הקייטרינג שמגישות תפריט טבעוני שלם עושות גם אירועים בשריים וחלביים. יש גם חברות קייטרינג טבעוני שהן רק טבעוניות, אבל נראה שנכון להיום הן לא רבות. בכל אופן אם תרצו להזמין תפריט טבעוני מלא, שאלו את הקייטרינג מה המנות העיקריות שהוא מגיש כדי לוודא שהוא אכן יודע להגיש תפריט טבעוני מלא שמורכב ממנה ראשונה, עיקרית וקינוח ולא מגיש רק תוספות שהוא רגיל להגיש באירוע קייטרינג לא טבעוני.

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק