מוקד טלפוני: 1-700-707-233

שער גלילה לחניה פרטית – מחיר
ניגש ישר לתכל'ס - מחיר שער גלילה לחניה פרטית הוא לכל הפחות 5,000 ₪. לפני שאתם הולכים על הוצאה משמעותית כזו, כדאי לבוא חכמים יותר ועם ידע מוקדם שיעזור לכם בתהליך. בואו לקרוא על הסוגים השונים של שער גלילה לחניה, מה משפיע על מחיר שער גלילה לחניה פרטית, מחירי תיקונים נפוצים ועסקאות לדוגמא. לא שכחנו לצרף גם רשימה של בעלי מקצוע מומלצים להתקנה ותיקון של שערים חשמליים. פתחו את השער ובואו לקרוא!


שער גלילה לחניה

מבין האפשרויות שלכם לשערים חשמליים לבית, שער גלילה מציע את העיטוף הכי רחב. בעצם מדובר במסך עשוי שלבי מתכת שמכסה את כל פתח הכניסה לחניה וסוגר אותה לגמרי, ונפתח באמצעות מנגנון חשמלי. היתרון המרכזי הוא הבידוד שהוא מציע, והחיסרון העיקרי של שער גלילה לחניה פרטית הוא שבמקרה של תקלה בשער צריך להפעיל את מנגנון החירום הידני בשביל הפריווילגיה לצאת ולבוא, בניגוד למחסום זרוע חשמלי, שאפשר בקלות לעקוף רגלית.

יש שני סוגים של מנגנוני פתיחה שניתן לבחור מביניהם:

שער גלילה לחניה פרטית תריס גלילה לחניה: בדומה לתריס ביתי, כשפותחים שער מהסוג הזה יש ציר שמסתובב סביב עצמו והשלבים נכרכים סביבו.

שער גלילה לחניה פרטית דלת פנל מבודד / דלת מוסך נגללת: בדלת פנלים השער נראה כמו תריס גלילה רגיל, אבל כשפותחים אותו הוא לא מסתובב סביב עצמו אלא עולה ונפרש על התקרה בעזרת מסילות מתאימות שמותקנות עליה. המנגנון הזה מאפשר לייצר שערים בעלי שלבים עבים יותר שמעניקים בידוד טוב יותר – ומכאן השם: דלת פנל מבודד, או בגרסה העממית: דלת גראז'.

לרוב משתמשים בדלת מוסך לחניה הפרטית ובתריס גלילה כתריס חשמלי לחנות, אבל אפשר גם להתקין תריס חשמלי בחניה. דלת פנלים יקרה בהרבה, אבל היא אסתטית יותר, נוטה לפחות תקלות וכשיש כאלה – הן זולות יותר לתיקון.

שער גלילה לחניה פרטית

שער גלילה לחניה פרטית – מחיר

בניגוד ללחם אחיד, לשערים חשמליים אין מחיר אחיד, אלא תצטרכו לקבל הצעת מחיר אישית ממתקין שערים חשמליים שתתאים לתנאי השטח ולצרכים בחניה או החנות שלכם. אבל אל דאגה, לא נשאיר אתכם בערפל: כדי לקבל מושג על מחיר שער חשמלי לחניה נגלה לכם את טווח המחירים, ואת ההשפעות השונות על המחיר.

מחיר תריס גלילה לחניה פרטית נע בין 6,000 ₪ ל- 10,000₪ ₪.
מחיר דלת פנל מבודד (דלת מוסך) נע בין 10,000 ₪ ל- 15,000 ₪.

המחיר בתוך הטווח משתנה לפי הדברים שנפרט ממש כאן בהמשך. מחיר תריס חשמלי לחנות זהה למחיר תריס חשמלי לחניה.

התקנת שער גלילה לחניה פרטית

מה משפיע על מחיר שער גלילה לחניה פרטית?

שער גלילה לחניה פרטית גודל: המחיר של שער גלילה לחניה נקבע לפי מטראז'. ממש כפי שאתם יכולים לשער, ככל שפתח החניה שלכם גדול יותר, יהיה צורך בשער גדול יותר, ומחירו יעלה בהתאם.

שער גלילה לחניה פרטית מנוע: שער גדול יותר בחלק מהמקרים ידרוש גם מנוע גדול יותר, כדי להיות מסוגל להרים יותר משקל. מחיר מנוע רגיל לשער גלילה הוא  כ-2,500 ₪, אבל מחיר של מנוע כפול יכול להגיע לכ-6,000 ₪. עוד סיבה למנוע גדול יותר היא עובי השלבים של התריס. כאמור, בדלת פנלים השלבים עבים יותר, לכן התריס כבד יותר.

שער גלילה לחניה פרטית צבע: תריס גלילה לחנות או לחניה עשוי לרוב מפח מגלוון, ודלת מוסך עשויה מאלומניום או ברזל, כך שהצבע הטבעי של שניהם הוא כסוף. אם תרצו את שער הגלילה שלכם בצבע אחר, מחיר השער יעלה בכ-20%.

שער גלילה לחניה פרטית תשתית: אם מאיזושהי סיבה החלטתם להתקין שער גלילה בחניה שאינה מקורה, המתקין יצטרך לבנות קונסטרוקציה מתאימה שתחזיק את השער, וזה יכול לייקר את העבודה משמעותית.

שער גלילה לחניה פרטית תשתית חשמל: מנוע של שער חשמלי יכול להתחבר לשקע ביתי רגיל, אם קיים כזה בסביבה. אם אין, תצטרכו להיעזר גם בחשמלאי, ולמחיר העבודה יתווסף גם מחיר נקודת חשמל – לרוב כ400-600 ₪.

שער גלילה לחניה פרטית תוספות: שער גלילה לחניה או לחנות יכול להגיע עם מגוון תוספות, משלטים נוספים ועד מנעולי רתק שמחברים את השלב התחתון לרצפה. התוספות הללו מגיעות במחירים משתנים ותוכלו לברר אותם אצל המתקין שתזמינו. תוספת נפוצה ומומלצת (אם כי לא זולה) היא עינית בטיחות, שמוודאת שהשער יעצור מלרדת אם יש משהו בטווח שלו. כך שומרים על חיי השער ומונעים תקלות שנובעות מהיתקלות בחפצים, וחשוב מזה – שומרים חיי אדם. זה יכול להוסיף 1,000-1,500 ₪ למחיר ההתקנה. 

דלת פנלים בחניה פרטית

שער גלילה לחניה – מחירי תיקונים נפוצים

שער הגלילה בחניה שלכם עובד די קשה – הוא נמצא בתנועה מתמדת ומחזיק הרבה משקל, לכן יש לו בלאי טבעי. הנה התיקונים הנפוצים שעשויים להידרש בשער שלכם, וכמה תשלמו עליהם:

שער גלילה לחניה פרטית החלפת קפיצים בשער גלילה: בשער גלילה יש 4-6 קפיצים. הם החוליה החלשה של המנגנון, ויכולים להישבר אחרי כמה שנות מאמץ. בדרך כלל אם קפיץ אחד נשבר מחליפים כבר את כולם, כי זה כנראה אומר שגם הם בדרך לשבוק חיים. החלפת קפיצים בתריס גלילה חשמלי עולה לרוב 2,500-3,000 ₪, והחלפת קפיצים בדלת מוסך עולה לרוב 1,200-1,500 ₪.

שער גלילה לחניה פרטית תקלות מנוע בשער גלילה: אם אתם הייתם צריכים להרים ולהוריד שערים כל היום, גם אתם הייתם מתעייפים מתישהו. מנוע של שער חשמלי הוא החלק המורכב במערכת ויכולות להופיע בו מגוון תקלות: בכרטיס הפיקוד, במנגנון הגרירה, בשרשרת ועוד. חלק מהתקלות במנוע ניתן לתקן באופן מקומי, אבל כשמחיר התיקון מתקרב למחיר המנוע (כאמור, כ-2,500 ₪ למנוע רגיל), או כשהמנוע כבר הגיע לגיל המופלג 15 שנה ומעלה, מחליפים אותו.

שער גלילה לחניה פרטית החלפת צירים בשער גלילה: כמו הקפיצים, גם לצירים במנגנון לפעמים פשוט נשבר. במקרה הזה תצאו הרבה יותר בזול, ותשלמו על התיקון 250-350 ₪.

שלט לשער גלילה לחניה פרטית

שער גלילה לחניה פרטית – מחירים לדוגמא

כדי שתקבלו מושג טוב יותר על מחיר שער גלילה לחניה פרטית, אספנו לכאן כמה עסקאות אמיתיות לדוגמא שבוצעו על ידי המתקינים המדורגים באתר, והמחירים ששולמו עליהן.

התקנת דלת פנל מבודד (דלת מוסך) 3.3X2.1 מ"ר, כולל פירוק דלת קודמת.
מחיר מחיר: 12,000 ₪.

התקנת תריס גלילה לחניה פרטית, 3X3 מ"ר
מחיר מחיר: 8,000 ₪.

תיקון שער גלילה במוסך שכלל החלפת קפיצים וציר.
מחיר מחיר: 1,800 ₪.


מתקיני שערים חשמליים מומלצים

עכשיו כשהוסמכתם למומחים לענייני שערי גלילה, נשאר רק למצוא את איש המקצוע המתאים להתקנה או תיקון של השער החשמלי שלכם. בדיוק בשביל זה אספנו לכאן רשימה של מתקיני שערים חשמליים מומלצים, מדורגים לפי חוות דעת של לקוחות קודמים. מוזמנים לקרוא ציונים וביקורות על אנשי המקצוע ולבחור את האחד המתאים לכם 😊
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק