מוקד טלפוני: 1-700-707-233

דיקור סיני – מחיר
מחיר דיקור סיני יעלה לכם בממוצע כ-150-300 ₪ לטיפול. עכשיו אחרי שפתרנו את הסוגיה הזאת, אנחנו מניחים שתרצו לדעת מה זה בכלל דיקור סיני, מה משפיע על מחיר דיקור סיני  וגם, מה לא צפוי להשפיע על מחיר דיקור סיני? חזרנו לחבר לכם את כל הנקודות מחייך


דיקור סיני

לפני שאנחנו צוללים למחירים של דיקור סיני כדאי שנבין שנייה מה זה בכלל דיקור סיני. אז ככה - דיקור סיני הוא שיטת טיפול ברפואה הסינית העתיקה, שמבוססת על טיפול באמצעות מחטים דקיקות וחד פעמיות שמוחדרות לגוף. המחטים מוחדרות לאורך נקודות שונות בגוף לפי מפת הגוף ברפואה הסינית, כאשר כל נקודה מקושרת כמשפיעה על איזור שונה בגוף (ולאו דווקא לאיבר עליו נמצאת הנקודה). המטרה העיקרית של הדיקור היא לאזן ולווסת את האנרגיה בגוף שלנו (הצ'י) באמצעות לחיצה על נקודות הדיקור השונות בכדי להביא את הגוף למצב האופטימלי שלו. ואם אתם עדיין לא סגורים בדיוק מה זה, כאן תוכלו לקרוא עוד על דיקור סיני.

 

 דיקור סיני

מחיר דיקור סיני

ועכשיו, בואו ניגש לתכל'ס - על דיקור סיני תשלמו בדרך כלל בין 150-300 ₪ עבור טיפול בודד של 45 דקות. יחד עם זאת, כדאי לדעת שטווח המחירים של דיקור סיני הוא רחב מאוד: הוא מתחיל מ-60 ₪ ויכול לטפס עד ל-500 ₪ (ומיד נגיע למה משפיע בדיוק על זה מחייך). מעבר לעלות של טיפול בודד, צריך לקחת בחשבון את עלות הפגישה הראשונית עם המטפל שכוללת תשאול ואבחון של המטפל לפני תחילת התהליך, וצפויה לעלות לכם כ-300 ₪.


דיקור סיני פרטי או ציבורי

בדומה לרפואה הקונבנציונלית, גם ברפואה הסינית תוכלו לבחור קבל טיפול דרך קליניקות פרטיות או באופן ציבורי דרך קופות החולים, וכמובן שהבחירה הזו תשפיע על המחיר שתשלמו. לצורך ההשוואה, בעוד שדיקור סיני דרך קופות החולים ינוע בין 50-150 ₪ (כתלות בסוג הקופה ובסוג הכיסוי הרפואי), על דיקור סיני דרך קליניקה פרטית תשלמו לרוב בין 150-300 ₪, ובפעמים אחרות גם 400-500 ₪ (כתלות במטפל ובאיזור בו תבצעו את הדיקור- ומיד נגיע לזה מחייך). ושוב, כמו ברפואה הקונבציונלית, לבחירה בין טיפול באופן ציבורי או פרטי יש משמעות גם מבחינת אופי הטיפול. בדרך כלל, דיקור סיני באופן פרטי יהיה ממושך יותר ויערך כ-45 דקות, בהשוואה לדיקור סיני דרך קופות החולים שמאילוצי זמן ימשך לרוב כחצי שעה.

עוד פלטפורמה לטיפולים בדיקור סיני שכדאי להכיר היא דיקור סיני קהילתי שמוצע במספר קליניקות ברחבי הארץ. דיקור סיני קהילתי מוצע במחיר עלות של 60-120 ₪ מתוך ניסיון להנגיש את הטיפולים בדיקור סיני לאוכלוסייה הרחבה. שימו לב שאופי הטיפול הקהילתי, כשמו כן הוא - קהילתי ומתבצע במספר מטופלים בו זמנית בחלל משותף (שמופרד באמצעות פרגוד, אל דאגה). מטבע הדברים, בטיפול מסוג זה תשומת הלב של המטפל תתחלק בין מספר מטופלים בו זמנית, כך שאם אתם מחפשים טיפול עם יחס אישי, או שיש לכם בעיה אקוטית שמצריכה התייחסות מיוחדת מצד המטפל, היינו ממליצים לשקול לגשת לטיפול בקליניקה פרטית.

 


מה משפיע על מחיר דיקור סיני

חוץ מהבחירה בין דיקור סיני באופן פרטי או ציבורי, יש עוד כמה גורמים שישפיעו על כמה זה בדיוק הולך לעלות לכם:

דיקור סיני ביד מיקום הטיפול: טיפול בדיקור סיני בפריפריה לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לטיפול שיתקיים במרכז תל אביב. לצורך ההשוואה, בעוד שדיקור בחיפה יעלה לכם לרוב כ-150-250 ₪, בתל אביב תשלמו על טיפול בודד כ-300-500 ₪. הפער במחירים נובע בעיקר בגלל השכירות הגבוהה במרכז.

דיקור סיני ביד מספר הטיפולים: הרבה פעמים המטפל יציע לכם לרכוש סדרת טיפולי דיקור סיני (הממוצע הוא בערך 10 טיפולים) שבדרך כלל גם יוזילו את המחיר של טיפול בודד ב-10-20%. שימו לב שדיקור סיני משתנה מאוד מאדם לאדם, כך שיכול מאוד להיות שלאחר שרכשתם את סדרת הטיפולים תגלו שאתם צריכים יותר טיפולים, או במקרה הפוך בו הגעתם למיצוי של הטיפולים אחרי 7 מפגשים בלבד. אם אתם חוששים להתחייב לסדרת טיפולים נסו להגיע להסדר עם המטפל שלכם ולבקש החזר כספי במידה שלא תזדקקו לחלק מהטיפולים.

 דיקור סיני ביד שילוב של שיטות טיפול נוספות: רוב המטפלים משלבים שיטות טיפול שונות של רפואה סינית במהלך הדיקור כמו טווינא (שיטת טיפול במגע), שיאצו או כוסות רוח. ברוב המקרים דיקור סיני שמערב שיטות טיפול נוספות צפוי להאריך את משך הטיפול ולכן גם יקפיץ את המחיר ב-100-150 ₪ נוספים. לדוגמה - בהנחה שדיקור סיני יעלה לכם 150 ₪ עבור 45 דק', שילוב של טיפול בטווינא למשך חצי שעה יעלה 250 ₪ בסך הכול.

 דיקור סיני ביד דיקור בבית הלקוח: או כמו שאנחנו אוהבים לכנות אותו – דיקור בית (מחייך) צפוי לייקר את מחיר הדיקור בכ-40-60 ₪. דיקור בבית נפוץ בעיקר במקרים שיש ללקוח קושי להגיע לקליניקה של המטופל, כמו לאחר ניתוח למשל. יחד עם זאת, כדאי לדעת שלא כל המטפלים מציעים שירות כזה, אז אנחנו ממליצים לברר את זה עם המטפל עוד בשיחת הייעוץ הראשונית שלכם.

 דיקור סיני ביד

מה לא משפיע על המחיר

אז אחרי שהבנו איזה גורמים צפויים להשפיע על מחיר דיקור סיני, כדאי לדעת שמטרת הדיקור לא צפויה להשפיע על המחיר. אז, בין אם באתם לדיקור בגלל כאבי ראש, כאבי גב, טיפול בסטרס או אפילו דיקור סיני בהריון – המחיר שתשלמו יהיה זהה. בנוסף, הרבה פעמים עוד לפני שתגיעו לפגישת ייעוץ, תבצעו שיחת ייעוץ טלפונית עם המטפל. לרוב, מדובר בשיחה קצרה ויחסית כללית, שלא צפויה לעלות תשלום נוסף. 


השוואת מחירים של דיקור סיני

דיקור סיני אמנם לא נחשב לטיפול יקר במיוחד, אבל אם לא מתכוננים להוצאה הזאת – הדקירה יכולה להיות גם בכיס, והיא כואבת. בדיוק בשביל זה, צירפנו לכם מספר דוגמאות למחירים של דיקור סיני:

 

מחיר עשרה טיפולי דיקור סיני בצפון הארץ

עלות טיפול לפני הנחה היא 150 ₪. ברכישת סדרת טיפולים מוצעת 20% הנחה עבור טיפול בודד.

מתכונת המפגש

מחיר

פגישת ייעוץ ראשונית

250 ₪ לפגישה באורך 60 דקות

עשרה טיפולים

120 ₪ לטיפול באורך 45 דקות

 

מחיר עשרים טיפולי דיקור סיני במרכז תל אביב

עלות טיפול לפני הנחה היא 400 ₪. ברכישת סדרת טיפולים תוצע 10% הנחה עבור טיפול בודד.             

מתכונת המפגש

מחיר

פגישת ייעוץ ראשונית

400 ₪ לפגישה באורך 60 דקות

20 טיפולים

360 ₪ לטיפול באורך 45 דקות

 

מחיר עשרה טיפולי דיקור סיני עד הבית במרכז הארץ

עלות טיפול לפני הנחה היא 350 ₪. ברכישת סדרת טיפולים תוצע 20% הנחה עבור טיפול

מתכונת המפגש

מחיר

פגישת ייעוץ ראשונית

400 ₪ לפגישה באורך 60 דקות

10 טיפולים

280 ₪ לטיפול באורך 45 דקות

 

 דיקור סיני בגב

מטפלים מומלצים לדיקור סיני

כשאנחנו בוחרים מטפל בדיקור סיני נרצה שיהיה אמין וקשוב לצרכים שלנו, ואם יש עליו חוות דעת קודמות – הכי טוב. יש אומנם מיליארד סינים, אבל מטפלים בדיקור סיני (וכאלה טובים) יש קצת פחות. אל דאגה, בדיוק בשביל זה סידרנו עבורכם רשימה של מטפלים מומלצים לדיקור סיני שמדורגים לפי חוות דעת של לקוחים קודמים. עכשיו רק נשאר לכם לבחור את המטפל שמתאים לכם, בהצלחה! 


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה דיקור סיני?

דיקור סיני יעלה לכם בממוצע כ-150-300 ₪, אבל כדאי לדעת שטווח המחירים מתחיל מ-60 ₪ ומגיע ל-500 ₪. הפער במחירים נובעים בראש ובראשונה מהמקום בו תבצעו את הדיקור – קליניקה פרטית או דרך השירותים הציבוריים (קופות החולים או קליניקה קהילתית). דברים נוספים שצפויים להשפיע על המחיר הם התמחור של המטפל, העיר בה תבצעו את הטיפול, ושילוב של שיטות טיפול נוספות.

באיזה מקרים דיקור סיני יכול לעזור?

האמת שיש לא מעט מקרים בהם דיקור סיני יכול להיות אפקטיבי, אבל הדבר הראשון שצריך לזכור זה שדיקור סיני הוא אינדיבידואלי ומשפיע בצורה שונה על כל מטופל. כך למשל, יש מטופלים שיעידו שהטיפול אחרי מספר בודד של טיפולים, לעומת מטופלים אחרים שיצטרכו סדרה ממושכת של טיפולים. באופן כללי, דיקור סיני מתאים לכמעט אינספור מקרים- כאבי גב, כאבי מחזור, כאבי בטן, אלרגיות, זירוז לידה ואפילו במקרים של לחץ נפשי. 

האם דיקור סיני כואב?

החשש מובן, אז תנו לנו להרגיע - ברוב המקרים, אתם לא הולכים לחוש כאב במהלך הטיפול. גם אם אתם מאוד רגישים למחטים (כמונו!) כדאי לדעת שהטיפול מתבצע באמצעות מחטים דקות במיוחד שיוחדרו לנקודות הדיקור השונות בעומק של חצי מילימטר. התחושה האופיינית של דיקור תהיה כשל צביטה קטנטנה או לכל היותר זרם.

אנשים שהתעניינו בדיקור סיני – מחיר התעניינו גם בזה...

דיקור סיני בהריון
דיקור סיני בהריון
דיקור סיני
דיקור סיני
דיקור סיני לילד על מיטת טיפולים
דיקור סיני לילדים
דיקור קוסמטי בפנים
דיקור קוסמטי


אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק