מוקד טלפוני: 1-700-707-233

חידוש מטבח מחירים
חידוש מטבח הוא חלופה טובה וזולה לשיפוץ המטבח ולשינוי מרענן במראה שלו. לפניכם מחירים של חידוש מטבחים שיעזרו לכם להבין מהו הגימור היקר ביותר בחידוש מטבח, כמה עולה פרזול ומסילות טריקה שקטה וגם נגרים מומלצים בחידוש מטבחים


חידוש מטבח ישן

המטבח שלכם כבר ישן, הצבע התקלף מהארונות, המסילות של המגירות לא תקינות ואתם מתים כבר לשפץ את המטבח- אבל התקציב לא מאפשר לכם. במקרה כזה כדאי שתשקלו לחדש אותו: חידוש מטבח מאפשר לכם לעצב מטבח שנראה כמו חדש – אבל זול פי כמה משיפוץ של המטבח כולו.

אם הארונות שלכם במצב טוב ולא דורשים החלפה, ואתם עדיין אוהבים את השיש שלכם – אין סיבה שתצטרכו להחליף את כל המטבח. אז איך מחדשים את המטבח? העבודות הנפוצות ביותר בחידוש המטבח הן החלפת חזיתות הארונות, או צביעתן ובנוסף גם חידוש הפרזול. תוכלו לחדש את מראה במטבח שלכם על ידי יצירת שינויים במבנה הארונות הקיימים כמו הפיכת הארון שמתחת לכיור למגירה נשלפת. ולחלופין אם יש לכם שטח פנוי במטבח להוסיף ארונות חדשים, או אי למטבח. 

נגר מסביר מה זה חידוש מטבח ואיך זה שונה משיפוץ


חידוש מטבח – מחירי דלתות

רוצים לדעת כמה יעלה חידוש המטבח שלכם? נסו את מחירון המטבחים של  מידרג

המחיר של חידוש ארונות מטבח מחושב לפי מטר מרובע או לפי דלת (תלוי בנגר), וטווח המחירים משתנה בהתאם לחומר הגימור בו אתם בוחרים. איך תדעו? ריכזנו לפניכם את הגימורים הנפוצים ביותר בארונות מטבח:

::  ארונות מטבח בגימור פורמייקה – החומר הנפוץ ביותר בציפוי ארונות מטבח. הוא חזק ועמיד, פשוט לניקוי, מגיע במגוון רחב של צבעים ויתרון חשוב – הוא הזול ביותר.

::  ארונות מטבח בגימור פורניר – הפורניר הוא שכבת עץ דקה. מעבר לכך שהוא חומר טוב ועמיד, הוא מעניק מראה של עץ מלא בלי לשלם מחיר של עץ מלא.

::  ארונות מטבח בגימור פולימר –טפט לדלת הארון בעל מראה עץ

::  ארונות מטבח בגימור אפוקסי – נקרא גם שלייף-לק או צבע בתנור. זהו חיפוי לדלת הארון שנעשה באמצעות צביעה בהתזה על דלת הארון. קיים מגוון עצום ורחב של צבעים בהם ניתן לצבוע, והם מגיעים בצורה מבריקה או מט. צבעי הקרם והשמנת הם אלו הנפוצים בעיצוב מטבח מודרני, ואילו הצבעים הכהים יותר משמשים בעיצוב מטבח כפרי.

::  ארונות מטבח בגימור זכוכית ואלומיניום – דלתות הזכוכית מעניקות למטבח מראה יוקרתי ובולט, והן משמשות ליצירת עיצוב מודרני למטבח. בואו נגיד, שדלתות זכוכית אי אפשר לפספס במטבח. הן מגיעות במגוון רחב של צבעים ואפילו ציורים.

אם שאלתם את עצמכם למה עץ מלא לא מופיע ברשימה, זה כיוון שהיום כמעט ולא  משתמשים בעץ מלא לארונות מטבח – הוא רגיש ללחות ולכן לא עמיד מספיק.

 

מטבח מחודש

 


חידוש מטבח – מחיר ארונות מפורמייקה

דלתות פורמייקה הן הדלתות הזולות ביותר מכל שאר הגימורים. מחיר ארונות פורמייקה נע בין 200 - 500 ש"ח לדלת , תלוי בסוג הפורמייקה ובנגר.


חידוש מטבח – מחיר ארונות מפולימר

מחיר חידוש ארונות מטבח בגימור פולימר נע בין 400 -700 ש"ח לדלת תלוי במורכבות העבודה. דלת בציפוי פולימר חלק תהיה הזולה ביותר, ואילו דלת פולימר בעלת חריטות או מסגרת תייקר את המחיר.


חידוש מטבח – מחיר ארונות בגימור שלייף לק/אפוקסי

מחיר ארונות מטבח בגימור אפוקסי, צבע בתנור או שלייפלק (מה שנוח לכם) נע בין 200- 400 ש"ח לדלת. ,דלתות אלו מגיעות במגוון עיצובים. כך למשל, תוכלו לעצב מטבח בסגנון כפרי באמצעות הוספת שפשוף לצבע, או לעצב מטבח מודרני באמצעות שימוש בצבע בעל ברק.


חידוש מטבח – מחיר ארונות בגימור זכוכית

דלתות מטבח בגימור זכוכית הן היקרות ביותר מהסיבה שהן מגיעות עם מסגרת אלומיניום – שמייקרת את המחיר. מחיר דלתות זכוכית נע בין 400-800 ש"ח לדלת.ניתן לבקש דלתות זכוכית עם קלאפה, המאפשרת פתיחה של הארון מלמטה ללמעלה. שימו לב כי הוספת קלאפה תייקר לכם את המחיר לדלת בכמה מאות שקלים. 

 

מטבח

חידוש מטבח – מחירי פרזול ארונות וידיות

אחרי שעיצבנו את חזיתות הארונות, נשאר לטפל בפרזול שלהם. הפרזול הוא כל מה שלא מהווה חלק ממבנה הארון עצמו,והכוונה היא למסילות, לצירים ולידיות הארונות. שימו לב, מחיר תיקון הצירים אמור להיכלל מראש יחד עם מחיר הדלתות. אל  תתביישו לשאול את הנגרים שעושים לכם את חידוש המטבח האם המחיר שהציעו לכם לחזית הדלת כולל צירים והרכבה.

מחיר למגירות מטבח בטריקה שקטה נע בין 450-600 ש"ח למסילה.

מחיר מסילות לארונות ומגירות מטבח נע בין 50-60 ש"ח למסילה.

את הידיות לארונות והמגירות לרוב תצטרכו לקנות בעצמכם, והנגרים הם אלו שיבצעו את ההרכבה. המחיר לידיות נע בין 10-70 ש"ח לידית,  תלוי בעיצוב, בחומר ובגודל  הידית.

ידית אינטגרלית מחיר ידית אינטגרלית יכול לעלות פי 4 ממחיר ידית רגילה. 

 

מטבח

חידוש מטבח – דגשים מבעלי מקצוע

לפני שתזמינו נגר שיחדש לכם את המטבח, יש כמה דברים שחשוב שתדעו. שאלנו נגרים בעלי ניסיון מהם הדברים שחשוב לשים לב אליהם כשמחדשים מטבח, וזה מה שהם אמרו:

::  וודאו עם הנגר שהחזיתות של הארונות עשויות מעץ עמיד למים – עץ שרגיש ללחות לא יחזיק מעמד במטבח.

::  בקשו הצעת מחיר מפורטת לחידוש מטבח – "אחד הדברים הכי חשובים זה שהלקוח יהיה עם היד על הדופק לכל אורך ההתקשרות עם הנגר. יש הרבה פרטים והוא יכול ליפול- לכן שיוודא שהכל ברור לו. שיבקש כמה שיותר פרטים על מה שהוא הולך לקבל, שלא יהיו אי הבנות. החזיתות למשל - ממה הן עשויות בפנים וממה בחוץ? איזה סוג של מגירות? שהלקוח יוודא שבעל המקצוע כותב הכל בהצעת מחיר". (ברוש, ציון 9.6)

::  בדקו אם גוף הארון צריך החלפה – לפני חידוש המטבח בדקו את מצב הארונות. במידה וגוף הארונות כבר ישן ולא עמיד, אין טעם להשקיע בהחלפת חזיתות הארונות, כי זה פשוט לא יחזיק מעמד. הנגרים ממליצים להשקיע יותר כסף ולהחליף את הארונות לגמרי.


תמונות של חידוש מטבחים

חידוש מטבח, דלפק, מזווה ומדפים.
צילום: רמת השרון.
התקנת דלת אינטגרלית למדיח במטבח קיים.
צילום: דוד אלכסנדרוביץ, רמת גן.
התקנת ארון ומזווה במטבח.
צילום: ששי עידן, ראשון לציון.
התקנת מטבח פורמייקה קומפלט.
צילום: עוז ששון, חדרה.
בנייה והתקנה של מטבח חדש, כולל ארונות עליונית ...
צילום: נגה אלון, עפולה.
התקנת קלפה חדשה במטבח והתאמת מקום למדיח.
צילום: רונית פ. הרצליה.
חידוש מטבח שכלל החלפת דלתות והתקנת אי חדש עם ...
צילום: לירן פוגל, אשדוד.
התקנת ארונות מטבח.
צילום: מיכאל גנות, חיפה.
בניית מטבח חדש שכלל בניית ארונות, מדפים, דלפק ...
צילום: נועה זקס, חיפה.
בניית מטבח שלם חדש בדירה שכלל בניית ארונות ...
צילום: רפי סימונסון, נתניה.

חברות מטבחים מומלצות בחידוש מטבח

חידוש מטבח הוא עבודה שדורש ידע ומיומנות של נגר מנוסה, שיצור את מטבח החלומות שלך. אם כבר החלטתם לחדש את המטבח שלכם ולתת לו מראה ועיצוב חדשניים, כדאי שתעשו זאת על ידי נגר אמין. כאן באתר, תוכלו למצוא רשימת של חברות מטבחים מומלצות בחידוש מטבח ,לפי חוות דעת של מאות לקוחות קודמים. אחרי כל חידוש מטבח, נציגה  ממידרג מתקשרת ללקוח, מקבלת ממנו חוות דעת וציונים אודות השירות ומעדכנת את הדירוג באתר.

 


שאלות נפוצות לדף זה

אם אני מחדש מטבח, מה המחיר שאשלם על ארונות מפורמייקה?

דלתות פורמייקה הן הדלתות הזולות ביותר מכל שאר הגימורים. מחיר ארונות פורמייקה נע בין 200 - 500 ש"ח לדלת , תלוי בסוג הפורמייקה ובנגר.

כמה עולים ארונות גימור אפוקסיה אם אני רוצה לחדש מטבח?

מחיר חידוש ארונות מטבח בגימור פולימר נע בין 400 -700 ש"ח לדלת תלוי במורכבות העבודה. דלת בציפוי פולימר חלק תהיה הזולה ביותר, ואילו דלת פולימר בעלת חריטות או מסגרת תייקר את המחיר.

כמה יעלו ארונות מטבח בגימור זכוכית?

דלתות מטבח בגימור זכוכית הן היקרות ביותר מהסיבה שהן מגיעות עם מסגרת אלומיניום – שמייקרת את המחיר. מחיר דלתות זכוכית נע בין 400-800 ש"ח לדלת. ניתן לבקש דלתות זכוכית עם קלאפה, המאפשרת פתיחה של הארון מלמטה ללמעלה. שימו לב כי הוספת קלאפה תייקר לכם את המחיר לדלת בכמה מאות שקלים.

אם אני רוצה לחדש את הפירזולים במטבח, כמה זה יעלה לי?

הפרזול הוא כל מה שלא מהווה חלק ממבנה הארון עצמו,והכוונה היא למסילות, לצירים ולידיות הארונות. שימו לב, מחיר תיקון הצירים אמור להיכלל מראש יחד עם מחיר הדלתות. אל תתביישו לשאול את הנגרים שעושים לכם את חידוש המטבח האם המחיר שהציעו לכם לחזית הדלת כולל צירים והרכבה. 


מחיר למגירות מטבח בטריקה שקטה נע בין 450-600 ש"ח למסילה. 
מחיר מסילות לארונות ומגירות מטבח נע בין 50-60 ש"ח למסילה. 


את הידיות לארונות והמגירות לרוב תצטרכו לקנות בעצמכם, והנגרים הם אלו שיבצעו את ההרכבה. המחיר לידיות נע בין 10-70 ש"ח לידית, תלוי בעיצוב, בחומר ובגודל הידית. 
ידית אינטגרלית מחיר ידית אינטגרלית יכול לעלות פי 4 ממחיר ידית רגילה.

למה צריך לשים לב כשעושים חידוש מטבח?

לפני שתזמינו נגר שיחדש לכם את המטבח, יש כמה דברים שחשוב שתדעו. 
שאלנו נגרים בעלי ניסיון מהם הדברים שחשוב לשים לב אליהם כשמחדשים מטבח, וזה מה שהם אמרו: 


:: וודאו עם הנגר שהחזיתות של הארונות עשויות מעץ עמיד למים – עץ שרגיש ללחות לא יחזיק מעמד במטבח.


:: בקשו הצעת מחיר מפורטת לחידוש מטבח – "אחד הדברים הכי חשובים זה שהלקוח יהיה עם היד על הדופק לכל אורך ההתקשרות עם הנגר. יש הרבה פרטים והוא יכול ליפול- לכן שיוודא שהכל ברור לו. שיבקש כמה שיותר פרטים על מה שהוא הולך לקבל, שלא יהיו אי הבנות. החזיתות למשל - ממה הן עשויות בפנים וממה בחוץ? איזה סוג של מגירות? שהלקוח יוודא שבעל המקצוע כותב הכל בהצעת מחיר". (ברוש, ציון 9.6)


:: בדקו אם גוף הארון צריך החלפה – לפני חידוש המטבח בדקו את מצב הארונות. במידה וגוף הארונות כבר ישן ולא עמיד, אין טעם להשקיע בהחלפת חזיתות הארונות, כי זה פשוט לא יחזיק מעמד. הנגרים ממליצים להשקיע יותר כסף ולהחליף את הארונות לגמרי.

מה זה מחשבון המטבחים?

אין לכם מושג כמה מטבח החלומות שלכם אמור לעלות? מפחדים לחרוג מהתקציב? בדיוק בשביל זה יצרנו עבורכם את מחשבון המטבחים.  

אנשים שהתעניינו בחידוש מטבח מחירים התעניינו גם בזה...אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק