מוקד מידרג: 1-700-707-233

מתי כדאי להחליף רכב?

5 שמאי רכב מומלצים ענו על השאלה וסיכמנו את התשובות בגרף!

מתי כדאי להחליף רכב

צוות מידרג שאל כך: מתי כדאי להחליף רכב? קניתי רכב יד ראשונה לפני שנתיים ואני מתלבט מתי להחליף אותו. מניסיונך, מתי כדאי להחליף רכב?הגרף החכם נותן משקל גדול יותר למומחים - כלומר לשמאי רכב עם מספר חוות דעת ודירוגים גבוהים יותר.

הגרף הזה הוא גרף רגיל - לכל 5 שמאי הרכב משקל זהה.


חבר'ה יש לנו רוב! 80.8% משמאי הרכב ענו 3-4 שנים כל שנה קלנדרית כי אז הערך של הרכב יורד בתשובה לשאלה 'מתי כדאי להחליף רכב? '. לא השתכנעתם? 19.2% משמאי הרכב חשבו אחרת. תמיד יש עוד אפשרויות, אבל אנחנו תמיד הולכים עם חכמת המומחים.


אחרי שהבנתם מתי כדאי להחליף רכב, כאן תוכלו להבין מתי צריך שמאי רכב
מתי כדאי להחליף רכב? המומחים עונים:


הבחירה שלי: כאשר יש הצעה משתלמת מהטרייד אין

כדאי להחליף רכב כשיש הצעה משתלמת מהטרייד אין. לא צריך לחכות שהרכב יתקלקל - אם יש הצעה שמשתלמת, בפרט במצב שיש חוסר במכוניות וחלקים בארץ, ויש הצעה טובה - כדאי לקפוץ עליה.הבחירה שלי: 3-4 שנים כל שנה קלנדרית כי אז הערך של הרכב יורד

בשנתיים הראשונות הרכב סופג את ירידת הערך המשמעותית ביותר, הן מבחינת אחוזי ירידת ערך הרכב והן מבחינה כספית, לאחר מכן ירידת הערך היא כ- 10%. ממוצע הנסיעה של רכב עומד על כ 16000 ק"מ בשנה. כלומר לאחר שנתיים כשהרכב גמע כ 30,000 ק"מ בממוצע מחירו של הרכב הוא המשתלם ביותר. ולאחר שנתיים נוספות לא תתקשו למצוא רוכש לרכב, במחיר שיאפשר לכם לבצע רכישה חוזרת. רוב התקלות המשמעותיות צפויות לאחר 100,000 זאת עקב בלאי ( מצמדים, שרשרת תיזמון, משאבת מים), קחו זאת בחשבון ברכישת רכב מעל 100,000 ק"מ.הבחירה שלי: כאשר הרכב כבר מתחיל לעשות בעיותהבחירה שלי: 3-4 שנים כל שנה קלנדרית כי אז הערך של הרכב יורדמתי כדאי להחליף רכב? סיכום התשובות

תשובה מספר משיבים משוקלל אחוז
3-4 שנים כל שנה קלנדרית כי אז הערך של הרכב יורד 4 80.8
כאשר הרכב כבר מתחיל לעשות בעיות 0.7 14.2
כאשר יש הצעה משתלמת מהטרייד אין 0.3 5.0
כל שנתיים 0 0
זמן אחר 0 0
תשובה מספר משיבים אחוז
3-4 שנים כל שנה קלנדרית כי אז הערך של הרכב יורד 3 60.0
כאשר יש הצעה משתלמת מהטרייד אין 1 20.0
כאשר הרכב כבר מתחיל לעשות בעיות 1 20.0
כל שנתיים 0 0
זמן אחר 0 0


המידע המוצג כאן על "מתי כדאי להחליף רכב? " אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי, אלא למטרת העשרה בלבד. אתה לוקח אחריות מלאה על אופן שימושך במידע זה. עליך לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל תשובה אישית. אין לעשות שימוש מסחרי בתוכן ללא אישור בכתב. שימוש ללא אישור יהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק