מוקד מידרג: 1-700-707-233

כמה מקבלים על טוטלוס מהביטוח?

5 שמאי רכב מומלצים ענו על השאלה וסיכמנו את התשובות בגרף!

כמה הביטוח מחזיר על רכב טוטלוס

צוות מידרג שאל כך: כמה מקבלים על טוטלוס מהביטוח? לאחר תאונה שמאי רכב הכריז על הרכב כטוטלוס. הרכב שלי מבוטח בביטוח מקיף, ורציתי לדעת מה גובה ההחזר שאני צריך לצפות לקבל. התביעה מתנהלת מול חברת הביטוח, ולא מול צד ג. כמה החזר מקבלים על טוטלוס מהביטוח?הגרף החכם נותן משקל גדול יותר למומחים - כלומר לשמאי רכב עם מספר חוות דעת ודירוגים גבוהים יותר.

הגרף הזה הוא גרף רגיל - לכל 5 שמאי הרכב משקל זהה.


חבר'ה יש לנו רוב! 78.4% משמאי הרכב ענו 100% משווי הרכב בתשובה לשאלה 'כמה מקבלים על טוטלוס מהביטוח?'. לא השתכנעתם? 21.6% משמאי הרכב חשבו אחרת. תמיד יש עוד אפשרויות, אבל אנחנו תמיד הולכים עם חכמת המומחים.


עוד מידע על רכב במצב טוטלוס, אבדן להלכה,מה ההבדל ומה עושים בכל אחד מהמקרים האלו, תוכלו לקרוא בהרחבה כאן.
כמה מקבלים על טוטלוס מהביטוח? המומחים עונים:


הבחירה שלי: תלוי בפוליסה ובחברת הביטוח

במידה וצד ג מודה באשמה בתאונה, אתם אמורים לקבל את מחיר הרכב, קיזוז וירידות ערך קודמות אם היו. אבל אם צד ג לא לוקח אחריות על התאונה, אז ההתנהלות היא מול חברת הביטוח שלכם. במקרה כזה חברת הביטוח תקזז לך: 1.כינון, הפרש בתשלום הפוליסה 2.השתתפות עצמית 3. במקרים מסוימים בגין פגיעות נוספות ברכב 4. ירידות ערך קודמות . 5. הפרמיה תעלה בשלוש השנים הקרובות. חשוב לדעת שניתן לתבוע הפסדים את צד ג בתביעות קטנות במידה והוא לא מודה. צריך לבקש מחברת הביטוח דוח הפסדים שכולל את כל המרכיבים שלא הייתם משלמים אילולא הייתם תובעים ישירות את צד ג. .הבחירה שלי: 100% משווי הרכבהבחירה שלי: 100% משווי הרכבכמה מקבלים על טוטלוס מהביטוח? סיכום התשובות

תשובה מספר משיבים משוקלל אחוז
100% משווי הרכב 3.9 78.4
תלוי בפוליסה ובחברת הביטוח 1 19.8
שווי הרכב פחות שווי השרידים 0.1 1.8
תשובה מספר משיבים אחוז
100% משווי הרכב 3 60.0
שווי הרכב פחות שווי השרידים 1 20.0
תלוי בפוליסה ובחברת הביטוח 1 20.0


המידע המוצג כאן על "כמה מקבלים על טוטלוס מהביטוח?" אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי, אלא למטרת העשרה בלבד. אתה לוקח אחריות מלאה על אופן שימושך במידע זה. עליך לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל תשובה אישית. אין לעשות שימוש מסחרי בתוכן ללא אישור בכתב. שימוש ללא אישור יהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק