מוקד טלפוני: 1-700-707-233

אטרקציות לאירועים

תחום האטרקציות לאירועים הוא אחד מן התחומים הדינמיים ביותר בין ספקי האירועים. אופנות באות ומתחלפות ואם בעונה אחת היה הכי שווה לשכור בר מתוקים, בעונה שאחריה קיאק הפירות כבר יכבוש כל רחבה בארץ מבת מצווה ועד חתונה. בשוק כזה דינאמי אולי האטרקציות מתחלפות, אבל יש כמה דברים שחייבים לבדוק ולוודא לא משנה מה. מה צריך לדעת כשבוחרים ספק אטרקציות לאירועים? לנו הפתרונים!

אטרקציות לאירועים - קיאק פירות

 


תמחור ומחירים - אטרקציות לאירועים

אחד הדברים שכל אחד מאיתנו ישאל ספק אטרקציות לאירועים הוא "מה המחיר?", שאלה לגיטימית בהחלט. אבל כשמגיעים לאטרקציות לאירועים צריך לשים לב שהתמורה למחיר בין הספקים השונים לא תמיד, או יותר נכון כמעט אף פעם, לא תהיה זהה.

מספר השעות שיעבוד הספק, הכמויות שהוא יספק (כמו במקרים של מכונות עשן כבד למשל, מגנטים או בלונים ועוד) וגם האיכות הן קריטיות בהצעת המחיר, ובירור הפרטים האלה יגלה הבדלים של ממש בין הספקים השונים. אם צלם מגנטים מציע מחיר נמוך אבל יצלם באירוע שלכם רק כשעתיים ועם מגבלה על מספר המגנטים, הגיוני מאוד שישתלם לכם בהרבה פשוט לקחת אחד אחר.

בנוסף לכך, היזהרו מספקי אטרקציות לאירועים בעלי מחירים נמוכים מדי. מחיר נמוך מאוד משאר בעלי המקצוע מנבא איכות ירודה, כמות קטנה מאוד או שתיהן. כיוון שאת האטרקציה לאירועים אתם שוכרים כדי להקפיץ את האירוע שלכם, אטרקציה לא טובה מספיק תעשה בדיוק ההיפך.

כך, מתנפח קטן שלא מתאים לכמות הילדים במסיבה ישאיר ילדים בוכים ומתוסכלים ובלונים מתפוצצים בסלואו שלכם שבקושי מכילים בלונים קטנים בפנים יעשו אפקט, אבל מעפן. כמו בחומוס, אטרקציות לאירועים עושים באהבה או לא עושים בכלל. כי לא באהבה, זה זבלֶה.

 אטרקציות לבר מצווה המלצות

כמויות – אטרקציות לאירועים

ישנן שלל אטרקציות שבאות בכמות מסוימת – המתוקים בבר מתוקים, הפירות בקיאק פירות, המגנטים של צלם המגנטים ואפילו העשן במכונת עשן (תודו שהפתענו! הוא בא בק"ג של קרח יבש, הכמות המומלצת היא בין 10-12 ק"ג לאירוע, רק אומרים). בכל אופן, כל אלה ועוד באים בכמות מסוימת, ולרוב, אלא אם כן נפלתם על ספק לארג' במיוחד, האספקה לא פשוט תזרום לאורך האירוע לנצח.

לכן בבירור עם ספק האטרקציות לאירועים אחת השאלות החשבות שיש לשאול היא "מה הכמויות?" עצם השאלה כבר תגרום לחברת האטרקציות לאירועים להבין שהם לא יכולים למרוח אתכם ולהביא כמויות שלא הולמות את האירוע, וכך גם יהיה לכם הרבה יותר מושג בהשוואה בין הספקים השונים.

 המלצות על אטרקציות לאירועים

אטרקציות לאירועים - מה הדרישות ממקום האירוע?

לא כל אירוע מתאים לכל אטרקציה. יכול להיות שבראש שלכם חלמתם על אירוע עם הכל: מכונות עשן, תאי צילום ומתנפחים – אבל החצר בבית שלכם פשוט לא יכולה להכיל את כל זה. אטרקציות גדולות כמו מתנפחים ותאי צילום זקוקים לקרקע ישרה ויציבה ולחשמל. אם תכננתם על מתנפח עם מים בכלל כדאי לחשוב אם הדשא הפרטי שלכם מוכן לטראומה הזאת.

אתם יכולים להתייעץ עם ספקי האטרקציות לאירועים איזו אטרקציה מתאימה למקום האירוע שלכם, האם משתלם לכם לשכור גם גנרטור במידה ואין נקודות חשמל זמינות ומה יעשה את האפקט המיטבי והכי כיפי. אם אתם צריכים לוותר על חלום בגלל מיקום האירוע שלכם, אל תתאכזבו, אתם תמצאו בדיוק את מה שמתאים לאירוע שלכם ויעשה כיף לאורחים. 

 פולמון לחתונה - המלצות

אטרקציות לאירועים - זמנים

משך השהות באירוע

כמו הכמויות גם את הזמן אפשר ויש לכמת. למעט האטרקציות ששייכות לזמן מאוד ספיציפי באירוע (כגון זיקוקים או מכונות עשן), רוב ספקי האטרקציות לאירועים שמספקים אטרקציות לאורך האירוע כמו מגנטים, קיאק פירות, תא צילום וכדומה נשארים באירועי ערב עד חצות. כמו כן, רבים מהם מגדירים את שהותם באירוע בשעות, לרוב בין 4-5 שעות. אם יש לכם תכנונים להאריך את האירוע יותר מכרגיל ואין מצב שאתם משאירים את הרחבה ללא בלונים למשל, דברו מראש עם הספק לגבי תשלום על שעות נוספות.

שעת הגעה

מה יותר מורט עצבים מלחכות לספק ביום האירוע? הבת מצווה מוכנה, הילדה מתרגשת ותא הצילום שכל החברות מחכות לו פשוט ממאן להגיע, וכבר עברתם מספיק בתכנון האירוע הזה! שעות הגעה הן קרטיות באירועים, ובהחלט דבר שיש לסכם עליו מראש. דברו על זמני האירוע, באיזה שלב אתם מצפים מהספק להגיע וכמה זמן הוא מתכנן להגיע מראש. כך, אם הזמנתם מאפרות לרחבה לאיפור פול מון, קבעו שעה, עדיף קצת מוקדמת יותר ממה שנראה לכם בה הן צריכות להגיע, כדי שלא יפספסו את הפיק של האירוע ויספיקו לצייר נוצות וחדי קרן על כולן 

הרבה ספקי אטרקציות לאירועים איכותיים אוהבים להגיע מראש ולהתכונן לכל מצב, ולא ישאירו אתכם עם הלשון בחוץ, מה שבדיוק מוביל אותנו לסעיף הבא.

 המלצות על אטרקציות לאירועים

אטרקציות לאירועים? המלצות המלצות המלצות

טוב, זה לא מפתיע שהמלצות מבחינתנו זה הדבר הכי חשוב, בין אם על אינסטלטורים, על רופאי שיניים או על חברות אטרקציות לאירועים. לא שמנו את זה בסעיף הראשון פשוט כי חשבנו שזה ברור לכם. המלצות הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר לבחירת ספק אטרקציות לאירועים. בחוות הדעת על חברת אטרקציות לאירועים תוכלו לראות מה קורה באמת בשטח בהתנהלות שלה – האם היא מגיעה בזמן, האם הצוות שמפעיל את האטרקציות נחמד ומסביר פנים, האם ענייני התשלום הולכים איתם חלק או שהם מוצאים על מה להוסיף עוד כסף ברגע האחרון, ומה לא.

בכל הנוגע לספקים לאירועים חשוב לזכור שכל ספק הוא גם סוג של איש מכירות, ולכן יבטיח לכם נופת צופים וכל מה שתרצו, והדרך היחידה שלכם לדעת אם הוא מספק בפועל את כל הבטחותיו זה מחוות דעת של לקוחות קודמים.

בדיוק בגלל זה אנחנו ריכזנו לכם המלצות וחוות דעת על חברות אטרקציות לאירועים מכל מיני סוגים: אטרקציות לבר מצווה ולבת מצווה, אטרקציות לחתונה, לאירועים עסקיים ומה לא. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לקרוא את חוות הדעת ולהחליט מה הכי מתאים מבחינתכם.

 המלצות על אטרקציות לאירועים

חברות אטרקציות לאירועים מומלצות

כאן תוכלו למצוא חברות מומלצות לאטרקציות לאירועים, שדורגו על-ידי לקוחות קודמים. כמו כל תחום אחר במידרג, מי שציונו הממוצע מלקוחות קודמים יורד מתחת ל-9 פשוט יוצא מהאתר, וארגון אירוע הוא בדיוק הזמן לגייס את חכמת ההמונים לצדכם.


אנשים שהתעניינו באטרקציות לאירועים התעניינו גם בזה...

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק