מוקד טלפוני: 1-700-707-233

התקנת דיבורית לרכב

התקנת דיבורית לרכב הפכה לעסק די מבוקש בימים של העלאת המודעות לזהירות בדרכים. התקנת דיבורית לרכב היא גם פעולה פשוטה יחסית, שבהחלט יכולה להסתכם בכמה מאות שקלים. הנה סקירה על סוגי דיבורית קבועה לרכב, מחירי התקנת דיבורית לרכב, דברים שחשוב לשים לב אליהם, ורשימה של מתקיני דיבוריות מומלצים.


התקנת דיבורית לרכב – טלפון קבוע

הסוג הראשון של דיבורית קבועה לרכב הוא טלפון קבוע לרכב. הטלפון הקבוע מותקן ברכב ומתחבר למספר פלאפון אחד קבוע. היתרון של הטלפון הקבוע  לרכב הוא באיכות שמע טובה יותר מאשר דיבורית בלוטוס. מנגד, המחיר של טלפון קבוע לרכב גבוה יותר בכמה מאות שקלים מדיבורית בלוטוס לרכב. בנוסף, כיוון שהדיבורית מתחברת למעשה למספר פלאפון יחיד, התקנת טלפון קבוע ברכב דורשת בעצם רכישה של סים נוסף מחברת הסלולר, דבר המסתכם בעלות חודשית קבועה של בין 15 ל- 20 ₪.

מחיר התקנת דיבורית קבועה לרכב

מחיר דיבורית קבועה לרכב נע בין 850 ל- 950 ₪. התקנת הדיבורית תעלה לכם עוד כ- 150 ₪.


התקנת דיבורית בלוטוס לרכב

התקנת דיבורית בלוטוס (Bluetooth) לרכב היא האפשרות השנייה להתקנת דיבורית קבועה. חשוב לציין – כל המידע המוצג כאן מתייחס לדיבורית בלוטוס קבועה לרכב, ולא לדיבורית בלוטוס ניידת.

דיבורית בלוטוס קבועה לרכב היא דיבורית המותקנת ברכב, ומסוגלת להתחבר למספר מכשירי פלאפון שונים, צורך נחוץ כאשר מספר אנשים משתמשים באותו הרכב. כנראה לכן דיבורית בלוטוס קבועה נפוצה יותר כיום, בנוסף לעובדה שמחירה זול יותר מטלפון קבוע לרכב.

מחיר התקנת דיבורית בלוטוס לרכב

אפשרויות הבחירה הרבות של דיבורית בלוטוס לרכב מעניקות טווח מחירים רחב הרבה יותר להתקנת דיבורית מסוג זה. מחיר התקנת דיבורית בלוטוס לרכב מתחיל מ- 450 ₪, ועשוי להגיע עד ל-1,300 ₪, כולל התקנה. הגורמים שמשפיעים על המחיר הזה הם הבדלים במסך התצוגה, תקן הבלוטוס ומערכות נוספות.


נקודות חשובות בהתקנת הדיבורית

::  אחריות – רוב מתקיני הדיבוריות יעניקו אחריות של שנה על דיבורית לרכב. גם במקרה של תקלה לאחר תקופת האחריות, התיקונים היקרים ביותר של דיבורית לרכב, הכוללים החלפת רכיבים, יעלו בין 50 ל- 200 ₪.

בכל אופן, כאשר אתם מתקינים דיבורית קבועה, שימו לב כי יש דיבוריות מסוימות המתאימות לסמארטפונים. אם יש בבעלותכם סמארטפון, בדקו כי הדיבורית שקניתם היא אכן כזאת וכי הדבר מצוין גם בחשבונית.

::  התקנה נכונה של הדיבורית – פעמים רבות התקנת הדיבורית נעשית ליד פתח האוורור של הרכב. התקנה כזו עלולה לפגוע בדיבורית שכן היא מחדירה לחות לדיבורית, ועלולה ליצור קורוזיה.


מתקיני דיבוריות מומלצים

כדי לבצע התקנת דיבורית לרכב אין צורך ברישיון מיוחד. לכן, אם לא שפר עליכם מזלכם והגעתם למתקין מערכות לרכב חאפר, לא תוכלו לעלות על הבעיה עד לאחר התקנת הדיבורית. כדי למנוע מצב כזה, אספנו עבורכם כאן במידרג רשימה של מתקיני דיבוריות מומלצים, שנבנתה על סמך שיחות עם לקוחות קודמים. לאחר כל התקנת דיבורית לרכב, מידרג מתקשרת ללקוח ומבקשת ממנו חוות דעת על השירות.


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה להתקין דיבורית לרכב?

דיבורית קבועה לרכב תעלה לכם בין 850 ל – 950 ₪. 

התקנת דיבורית קבועה לרכב מסתכמת בעוד כ – 150 ₪. 

רכישת סים נוסף עבור דיבורית קבועה לרכב כרוכה בעלות חודשית קבועה של בין 15 – 20 ₪ לחברת הסלולר שלכם. 

התקנת דיבורית בלוטוס לרכב מתחילה בעלות של 450 ₪, ויכולה להגיע עד ל – 1,300 ₪, כולל התקנה. ההבדלים במחיר משתנים לפי המסך, תקן הבלוטוס והמערכות השונות.

איפה ניתן להתקין דיבורית לרכב באיזור שלי?

כאן באתר מידרג ריכזנו רשימה של מתקיני דיבוריות מומלצים , שקיבלו את חוות הדעת והציונים הכי טובים מלקוחות קודמים. לאחר כל התקנה, צוות האתר מתקשר ללקוח ומקבל ממנו דירוג על העבודה של בעל המקצוע. כך שהציון שלו כל הזמן מתעדכן ברשימה. לחצו כאן, על מנת לעבור לרשימת מתקיני הדיבוריות המומלצים באזורכם.

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק