מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מפקחי בנייה מומלצים - 82 חוות דעת באתר מידרג

כאן תמצאו מפקחי בנייה מומלצים לפי אזורים!
מה עוד? מאמרים, טיפים וסרטונים על פיקוח בנייה, איך תזהו מפקח בנייה מומלץ ועוד.
המלצתנו - רגע לפני שאתם מתקשרים, תנו מבט כאן למטה למידע שימושי.

חוות דעת אחרונות על מפקחי בנייה

פיקוח בניית בית על שטח במושב במשך 11 חודשים.

אני ממליצה עליו בחום! בלעדיו לא היה קם הבית. איש משובח, מקצועי, אחראי, אמין וזמין. ממש הכל מהכל! הוא דאג להביא את אנשי המקצוע, ביקר באתר בכל יום, לפעמים אפילו פעמיים ביום ופיטר את מי שלא ביצע עבודה לשביעות רצונו. הוא פיקח על הכל, שמר על בטיחות מלאה, הציל אותנו מטעויות של האדריכל, שמר על תקציב מהודק וקיים איתנו פגישות שבועיות מלוות בטבלאות אקסל מדויקות. פשוט אין מילים!
אלה סלע, בארותים. | 03/09/2019

חוות דעת לגבי חומה תומכת.

הזמנתי אותו כדי שירשום לי חוות דעת על בניה, הוא רשם ועשה עבורי את מה שהייתי צריכה והיה ממש נחמד, אבל הייתי צריכה לשאול אותו עוד משהו אז התקשרתי שוב והוא לא ענה. במשך זמן רב בעל המקצוע פשוט לא ענה לי אז ניסיתי ממספר אחר, הוא ענה, אמר שהיה עסוק ושנחזור אלי יום אחר ומאז הוא לא ענה לי שוב. בעקבות כך השכנה שלי נסעה אליו מחולון למקום ליד נתניה ולבסוף הוא אמר לה שאינו יכול לבצע את העבודה כי הוא לא מודד מוסמך, הוא טוען שהוא אמר לי את זה אבל זה לא נכון. אני לא מבינה למה היינו צריכים לבוא עד אליו בשביל שיגיד לנו שהוא לא מודד מוסמך. שלחתי לו את כל השרטוטים מראש והסברתי לו הכל, זה לא בסדר. עכשיו בגללו העבודה מתעכבת וזה בעייתי. גם אם זה לא בהגדרת התפקיד שלו כי אני לא מבינה בזה, לדעתי הוא היה צריך להגיד לי שאולי אני צריכה מודד ולא מפקח.
שמרית קצב, חולון. | 27/12/2018

פיקוח וחוות דעת על שטח וגדר משותפת למטרת תביעה.

עשה את העבודה כמו שרציתי, הוא יודע את העבודה שלו, בדיוק כמו שאיש מקצוע בתחום שלו אמור להיות, עבד לפי שרטוטים מסודרים, מבחינה מקצועית הוא ממש 10. אמר שאני יכולה לפנות אליו שוב אם אצטרך כי התביעה בתהליך.
שמרית קצב, חולון. | 14/09/2018

מאמרים בתחום

לכל המאמרים
מפקחי בנייה מומלצים

מפקח בנייה - איך בוחרים נכון?

מה קריטי שתבדקו לפני שאתם לוקחים מפקח בנייה? מה תפקידו של המפקח ומתי כדאי לקחת אחד? הכל בתוך המאמר קרא עוד
כמה עולה מפקח בניה

כמה עולה מפקח בניה?

גם אתם בונים בית ותוהים כמה עולה מפקח בניה? כאן תוכלו למצוא הצעות מחיר אמיתיות של מפקחי בניה וגם את כל המחירים והעלויות של פיקוח בנייה - לפי חודש, לפי אחוזים, לשיפוץ או לפרוייקט תמ"א. קרא עוד
מפקח בנייה | כמה עולה

פיקוח בנייה פרטית

בונים או משפצים בית חדש? מזל טוב! פיקוח בניה פרטית יעזור לכם לוודא שהפרוייקט מתנהל כמו שצריך והבית שלכם יבנה בדיוק כמו שדמיינתם. רוצים לדעת על מה אחראי מפקח בנייה פרטית? כמה עולה פיקוח בנייה פרטית? כל התשובות במאמר. קרא עוד

ענפים נוספים בעולם הבנייה

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק