מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מאמרים על בדיקות קרינה

יותר כיף ויותר חכם להיפגש עם בודק קרינה כשיש לכם קצת מידע מקדים. בדיוק בגלל זה כתבנו בשבילכם טיפים, המלצות ומאמרי מחירים שיתנו לכם את כל המידע שאתם צריכים על בדיקות קרינה.

בדיקות קרינה
איזה סוגי קרינה יש, מתי נעשה בדיקת קרינה, כמה עולה בדיקת קרינה, איך נצמצם חשיפה לקרינה ואיפה נמצא מודד קרינה מומלץ – הכל בטיפ הבא
בדיקת קרינה ביתית
בדיקת קרינה - מחירים
כמה עולה בדיקת קרינה חשמלית? ומה לגבי המחיר של בדיקת קרינה סלולרית? והאם בדיקת קרינה משולבת זולה יותר? כל המחירים והתשובות במאמר שלפניכם.
דוח בדיקת קרינה לדוגמא
לאחר מדידת קרינה נקבל דוח בדיקת קרינה – כאן נדבר על מה חשוב לוודא בדוח בדיקת קרינה, הסברים על מדידת קרינה והמלצות על בודקי קרינה מוסמכים.
בדיקת קרינה ביתית
בדיקת קרינה סלולרית
עם הטכנולוגיה המתקדמת וריבוי מכשירי הסלולר והאלקטרוניקה מומלץ לבצע בדיקת קרינה סלולרית. איך מבצעים את הבדיקה? איפה מוצאים מודד קרינה מוסמך? כמה עולה בדיקת קרינה סלולרית? הכל במאמר שלפניכם.
מודד קרינה מוסמך
מודד קרינה מוסמך
רוצים לבצע בדיקת קרינה ומחפשים מודד קרינה מוסמך? כל מה שרציתם לדעת על מודד קרינה מוסמך, איפה מוצאים מודדי קרינה והמלצות של לקוחות קודמים שביצעו בדיקות קרינה וסביבה.
בדיקת קרינה חשמלית
בדיקת קרינה חשמלית
כאן תמצאו את כל מה שרציתם לדעת על בדיקת קרינה חשמלית - למה בכלל צריך לבדוק קרינה חשמלית? מתי הכי כדאי לבצע בדיקת קרינה וכמה זה עולה? כל התשובות במאמר.
קרינה סלולרית
בדיקת קרינה - שישה דברים שלא ידעתם
בדיקת קרינה נשמעת לכם כמו תהליך מסובך? אולי בכלל אפשר לבדוק קרינה לבד? רוצים לדעת מה המחירים של בדיקות קרינה? והאם בכלל קרינה מסוכנת? כל התשובות כאן.
בדיקת גז ראדון
בדיקת גז ראדון
גז ראדון אמנם חסר צבע או ריח, אבל יש מצב שהוא סובב את הממ"ד או את הבית שלכם. תנו הצצה על בדיקת גז ראדון וקראו על סוגי הבדיקות, מחירים ופתרונות להפחתת גז ראדון.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק