מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מאמרים על תחזוקת בריכות

יותר כיף ויותר חכם להיפגש עם מפעיל בריכות כשיש לכם קצת מידע מקדים. בדיוק בגלל זה כתבנו בשבילכם טיפים, המלצות ומאמרי מחירים שיתנו לכם את כל המידע שאתם צריכים על תחזוקת בריכות.

תחזוקת בריכה ביתית
תחזוקת בריכה ביתית
תחזוקת בריכה ביתית מומלצת אחת לשבוע, אשר במהלכה מפעיל הבריכות יתחזק את חדר המכונות, יבדוק את מי הבריכה וגם ינקה אותה בצורה יסודית. כל זה כמובן על קצה המזלג, ואם אתם רוצים לדעת יותר על תחזוקת בריכה ביתית, תצללו פנימה.
ניקוי בריכה ביתית באמצעות לחץ מים
ניקוי בריכה ביתית
בנוסף להפעלת הרובוט וניקוי בעזרת רשת, ניקוי בריכה ביתית יכלול גם את ניקוי המסננים, הפילטרים, מי הבריכה, ניקוי סביבתי וניקוי רציני יותר אחרי החורף בעזרת לחץ מים. בקיצור, כל מה שחשוב לדעת על ניקוי בריכה ביתית, בפנים.
תחזוקת מסנן חול לבריכה
מסנן חול לבריכה
מסנן חול לבריכה הוא מרכיב קריטי בתחזוקת הבריכה, ושומר על המים נקיים ומסוננים מחול, לכלוכים ומה שביניהם. בטיפ הבא נראה מה התפקיד של המסנן, מה עושים אם הוא מתקלקל ומה המחיר של מסנן חול לבריכה.
בריכה מחוממת
משאבת חום לבריכה
מחפשים להתקין משאבת חום לבריכה? במידרג תמצאו את כל המידע על התקנת משאבת חום לבריכה – כולל רשימת מתקינים מומלצים עם חוות דעת מלקוחות קודמים.
חיפוי PVC לבריכה
חיפוי PVC לבריכה
כאן תמצאו את כל המידע על חיפוי PVC לבריכה. איזה חיפויים קיימים ומה היתרונות של כל אחד וכמה זה עולה בכלל? כל התשובות כולל רשימת מתקינים מומלצים ממש כאן.
מכשיר מלח לבריכה
מכשיר מלח לבריכה
מכשיר מלח לבריכה הוא תחליף לכלור נוזלי. הוא מחטא את המים ביעילות גדולה מכלור ויותר בטוח ממנו. במאמר הבא נסביר מהו מכשיר מלח לבריכה, כמה הוא עולה ואיך הוא פועל.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק