מוקד טלפוני: 1-700-707-233

פיזיותרפיה פרטית – מחיר
מחיר הוא בהחלט עקב האכילס של פיזיותרפיה פרטית (אמרנו לאכילס שילך לפיזיותרפיסט עם העקב הזה!). מוזמנים לקרוא כאן על מחיר טיפול פיזיותרפיה פרטי: באיזה מקרים תשלמו יותר ובאיזה פחות (פיזיותרפיה וסטיבולרית, למשל, יקרה יותר מאורתופדית) ומה משפיע על מחיר פיזיותרפיה פרטית. מתיחת שרירים, ונתחיל.


פיזיותרפיה פרטית – מחיר

אם הגב לא מפסיק לכאוב, אם הסחרחורת לא עוברת, אם אתם סובלים מבעיה כרונית כמו עקמת, או משתקמים מפציעה ורוצים לחזור לטווח התנועה המלא שלכם – פיזיותרפיה היא הכתובת. אז כמה תשלמו על זה?

מחיר טיפול פיזיותרפיה פרטי הוא 250-350 ₪ כולל מע"מ, לטיפול באורך 45 דקות עד שעה. בתוך הטווח הזה תשלמו יותר או פחות לפי הוותק והביקוש של הפיזיותרפיסט שתבחרו.
חלק מהפיזיותרפיסטים מתמחרים שונה את המפגש הראשון בסדרה, כי הוא מכיל גם חלק אבחוני ולעיתים אורך מעט יותר זמן. במקרה כזה תשלמו עליו עוד כ-50 ₪.

 


מחיר פיזיותרפיה וסטיבולרית

אם אתם סובלים מסחרחורת או מוורטיגו, פיזיותרפיה וסטיבולרית תוכל לעזור לכם. מחיר טיפול פיזיותרפיה וסטיבולרית פרטי יכול להיות 50-100 ₪ יותר מאשר טיפול אורתופדי (כלומר טיפול פיזיותרפיה סטנדרטי שבו מטפלים בשרירים ובשלד: בכאבי גב, צוואר או ברכיים, למשל). תוכלו לשלם על טיפול כזה 300-400 ₪. 
הסיבה היא שמעבר לזה שאלה טיפולים שלעיתים מתארכים יותר מטיפול רגיל, הם גם ממוקדים יותר: לרוב טיפול אחד עד שלושה פותרים את הבעיה.

זה המחיר הבסיסי לטיפול פיזיותרפיה פרטי, ממש בהמשך תוכלו לקרוא מה עוד יכול להשפיע עליו.

פיזיותרפיה פרטית

מה משפיע על מחיר פיזיותרפיה פרטית?

פיזיותרפיה הכה את המומחה: אם אתם זקוקים לטיפול פיזיותרפיה שדורש התמחות מסויימת: נניח פיזיותרפיה לרצפת אגן, פיזיותרפיסט ספורט, פיזיותרפיה התפתחותית ועוד, חלק מהמטפלים יגבו עליו מחיר גבוה יותר: 300-400 ₪.

פיזיותרפיה פיזיותרפיה עד הבית: אם אין לכם אפשרות להגיע לקליניקה, חלק מהמטפלים נותנים שרות של פיזיותרפיה עד הבית. על הגעת המטפל עד אליכם תוכלו לשלם עד 50-75 ₪ תוספת. חלק מהפיזיותרפיסטים לא יגבו תוספת תשלום.

פיזיותרפיה תעמיס לי 6 פיזיותרפיה אחי: חלק מהמטפלים מציעים הנחה ברכישה מראש של סדרת טיפולים. לפני שתתפתו, נזהיר שקשה לשער מראש כמות טיפולי פיזיותרפיה דרושה, וחבל שבשביל הנחה סמלית תשלמו על טיפול מיותר.


פיזיותרפיה פרטית – החזר תשלום

והרי החדשות הטובות: ייתכן שלא תצטרכו לשלם את כל המחיר של פיזיותרפיה פרטית בעצמכם!

מחיר החזר כללית מושלם לפיזיותרפיה פרטית: אם אתם מבוטחים בקופת חולים כללית במסלול המושלם או הפלטיניום, תוכלו לקבל החזר מהקופה על מחיר הטיפול. ההחזר מוגבל ל-94 שקלים לטיפול ול-24 טיפולים בשנה. תוכלו לקבל את ההחזר בתנאי שקיבלתם הפניה לפיזיותרפיה מרופא הקופה שלכם, ובהצגת תצלום תעודת הפיזיותרפיסט של המטפל ותצלום חשבוניות מס.

שאר קופות החולים (מכבי, מאוחדת ולאומית) אינן מציעות החזר על טיפול פיזיותרפיה שאינו דרך מכוני קופות החולים או הפיזיותרפיסטים שבהסדר. 
כוכבית על פי המידע המופיע באתרי האינטרנט של הקופות, נכון לשנת 2020. 

מחיר החזר ביטוח בריאות פרטי לפיזיותרפיה פרטית: חלק מביטוחי הבריאות הפרטיים מציעים החזר של עד 80% ממחיר פיזיותרפיה פרטית (!). בדקו את הפוליסה הספציפית שלכם כדי לברר אם אתם זכאים.

טיפול פיזיותרפיה

פיזיותרפיסטים מומלצים

אז עכשיו כשאתם מצויידים בכל המידע על מחיר פיזיותרפיה פרטית, הגיע הזמן למצוא את המטפל המתאים. בשביל זה אספנו לכאן רשימה של פיזיותרפיסטים מומלצים, מדורגים לפי חוות דעת של לקוחות קודמים. תוכלו לקרוא מה חשבו המטופלים על כל פיזיותרפיסט, ולבחור את המטפל המתאים לכם. רק בריאות!


אנשים שהתעניינו בפיזיותרפיה פרטית – מחיר התעניינו גם בזה...אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק