מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מה עדיף יונדאי טוסון או קיה ספורטאז'?

20 מוסכים מומלצים ענו על השאלה וסיכמנו את התשובות בגרף!

יונדאי טוסון מול קיה ספורטאז

צוות מידרג שאל כך: מה עדיף יונדאי טוסון או קיה ספורטאז'? מחפשים ג'יפון, מודל 2016, אמין, שלא יתקלקל הרבה וגם אם יתקלקל לא יהיה יקר ומסובך לטפל.הגרף החכם נותן משקל גדול יותר למומחים - כלומר למוסכים עם מספר חוות דעת ודירוגים גבוהים יותר.

הגרף הזה הוא גרף רגיל - לכל 20 המוסכים משקל זהה.


חבר'ה יש לנו רוב! 63.5% מהמוסכים ענו יונדאי טוסון בתשובה לשאלה 'מה עדיף יונדאי טוסון או קיה ספורטאז'? '. לא השתכנעתם? 36.5% מהמוסכים חשבו אחרת. תמיד יש עוד אפשרויות, אבל אנחנו תמיד הולכים עם חכמת המומחים.מה עדיף יונדאי טוסון או קיה ספורטאז'? המומחים עונים:


הבחירה שלי: יונדאי טוסון

בעיקרון אותו רכב בדיוקהבחירה שלי: יונדאי טוסון

אני מעדיף יונדאי טוסון למרות ששני הרכבים מיוצרים בדרום קוריאהץ הטוסון אמין יותר מהנסיון שלי.הבחירה שלי: יונדאי טוסון

רכב חסכוני ואמיןהבחירה שלי: לא ממליץ על אף אחד מהםהבחירה שלי: יונדאי טוסוןהבחירה שלי: יונדאי טוסוןהבחירה שלי: יונדאי טוסוןהבחירה שלי: קיה ספורטאז'הבחירה שלי: יונדאי טוסוןהבחירה שלי: יונדאי טוסוןמה עדיף יונדאי טוסון או קיה ספורטאז'? סיכום התשובות

תשובה מספר משיבים אחוז
יונדאי טוסון 13 64.6
קיה ספורטאז' 5 23.2
לא ממליץ על אף אחד מהם 3 14


המידע המוצג כאן על "מה עדיף יונדאי טוסון או קיה ספורטאז'? " אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי, אלא למטרת העשרה בלבד. אתה לוקח אחריות מלאה על אופן שימושך במידע זה. עליך לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל תשובה אישית. אין לעשות שימוש מסחרי בתוכן ללא אישור בכתב. שימוש ללא אישור יהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק