מוקד טלפוני: 1-700-707-233

כל כמה זמן צריך לבדוק אויר בגלגלים?

28 מוסכים מומלצים ענו על השאלה וסיכמנו את התשובות בגרף!

בדיקת אוויר בגלגלים

צוות מידרג שאל כך: כל כמה זמן צריך לבדוק אויר בגלגלים? יש לנו רכב משפחתי בן שנתיים ואנחנו רוצים לשמור על תקינות הגלגלים במידת האפשר. כל כמה זמן ללכת לבדוק לחץ אוויר?הגרף החכם נותן משקל גדול יותר למומחים - כלומר למוסכים עם מספר חוות דעת ודירוגים גבוהים יותר.

הגרף הזה הוא גרף רגיל - לכל 28 המוסכים משקל זהה.


הרוב קובע! כ79.4% מהמוסכים ענו כל חודש . אז אם אתם שואלים 'כל כמה זמן צריך לבדוק אויר בגלגלים? ' - קיבלתם את התשובה.כל כמה זמן צריך לבדוק אויר בגלגלים? המומחים עונים:


הבחירה שלי: כל חודש

זה משתנה לפי גיל הצמיג/הרכב.הבחירה שלי: כל חודש

פעם בחודש מספיק, בתנאי שאין פנצ'רים.הבחירה שלי: כל חודש

‏בתקופה של הקיץ הצמיגים סובלים יותר בגלל החום, אז עדיף לבדוק לפחות פעם בחודש. בחורף אפשר פעם בחודשיים.הבחירה שלי: כל חודש

מעבר לבדיקה עם מד לחץ פעם בחודש. לבדוק ויזואלית כל בוקר.הבחירה שלי: כל חודשהבחירה שלי: כל חודשהבחירה שלי: כל חודשהבחירה שלי: כל שבועייםהבחירה שלי: כל 3-4 חודשיםהבחירה שלי: כל חודשכל כמה זמן צריך לבדוק אויר בגלגלים? סיכום התשובות

תשובה מספר משיבים אחוז
כל חודש 22 79.7
כל 3-4 חודשים 4 12.7
כל שבועיים 2 7.9
רק אם מרגישים לחץ נמוך או נדלקה נורה 0 0


המידע המוצג כאן על "כל כמה זמן צריך לבדוק אויר בגלגלים? " אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי, אלא למטרת העשרה בלבד. אתה לוקח אחריות מלאה על אופן שימושך במידע זה. עליך לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל תשובה אישית. אין לעשות שימוש מסחרי בתוכן ללא אישור בכתב. שימוש ללא אישור יהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק