מוקד טלפוני: 1-700-707-233

האם כדאי להשתמש בניקוי עצמי של התנור?

31 טכנאי מוצרי חשמל מומלצים ענו על השאלה וסיכמנו את התשובות בגרף!

ניקוי עצמי בתנור

צוות מידרג שאל כך: האם כדאי להשתמש בניקוי עצמי של התנור? יש לנו תנור אלקטרולוקס ואנחנו מנקים אותו באופן קבוע בניקוי הפירוליטי העצמי, בהתאם להוראות יצרן. שמענו שזה הורס את התנור ואנחנו חוששים. האם כדאי להשתמש בניקוי הפירוליטי?הגרף החכם נותן משקל גדול יותר למומחים - כלומר לטכנאי מוצרי חשמל עם מספר חוות דעת ודירוגים גבוהים יותר.

הגרף הזה הוא גרף רגיל - לכל 31 טכנאי מוצרי החשמל משקל זהה.


טוב, אז נראה שלשאלה 'האם כדאי להשתמש בניקוי עצמי של התנור? ' אין תשובה מובהקת עם רוב מוחלט. עם זאת שימו לב - התשובה אפשר אחת למספר חודשים קיבלה 37.3% ומובילה על כל התשובות האחרות בלפחות 10 אחוזים. שווה לקחת את זה בחשבון.האם כדאי להשתמש בניקוי עצמי של התנור? המומחים עונים:


הבחירה שלי: אפשר אחת למספר חודשים

בדרך כלל תנורי פירוליטי מתקלקלים יותר, משום שישנו כרטיס ששייך לניקוי העצמי וכשהוא מתקלקל התנור מושבת.הבחירה שלי: אפשר אחת למספר חודשים

ההמלצה היא פעם-פעמיים בשנה, ובהפרשים גדולים.הבחירה שלי: אין שום בעיה

בתוכנית לניקוי עצמי של התנור למעשה עוצמת החום בתנור מגיעה למעל 500 מעלות, ובסוף פעולת הניקוי כל השומנים הופכים לפיח וכל מה שצריך זה להעביר מטלית ולנגב את הפיח. זה מונע הצטברות של לכלוך בדפנות, ומונע צורך בחומרי ניקוי חזקים ובשפשוף הפוגע בציפוי.הבחירה שלי: אפשר לעיתים רחוקות בלבדהבחירה שלי: אני ממש לא ממליץהבחירה שלי: אין שום בעיההבחירה שלי: אפשר אחת למספר חודשיםהבחירה שלי: אין שום בעיההבחירה שלי: אפשר אחת למספר חודשיםהבחירה שלי: אפשר אחת למספר חודשיםהאם כדאי להשתמש בניקוי עצמי של התנור? סיכום התשובות

תשובה מספר משיבים אחוז
אפשר אחת למספר חודשים 12 38.6
אין שום בעיה 8 27
אני ממש לא ממליץ 8 24.7
אפשר לעיתים רחוקות בלבד 4 13.1


המידע המוצג כאן על "האם כדאי להשתמש בניקוי עצמי של התנור? " אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי, אלא למטרת העשרה בלבד. אתה לוקח אחריות מלאה על אופן שימושך במידע זה. עליך לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל תשובה אישית. אין לעשות שימוש מסחרי בתוכן ללא אישור בכתב. שימוש ללא אישור יהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק