מוקד מידרג: 1-700-707-233

בדיקת עיוורון צבעים לילדים קטנים - האם מומלץ?

5 אופטומטריסטים מומלצים ענו על השאלה וסיכמנו את התשובות בגרף!

בדיקת עיוורון צבעים לילדים

צוות מידרג שאל כך: בדיקת עיוורון צבעים לילדים קטנים - האם מומלץ? ילד בן 4, ללא בעיות עיניים או בעיות בריאות מיוחדות, עדיין לא יודע להבחין באופן מדויק בין הצבעים ומתבלבל לעיתים קרובות. מניסיונך, האם מומלץ לערוך בדיקת עיוורון צבעים לילדים קטנים?הגרף החכם נותן משקל גדול יותר למומחים - כלומר לאופטומטריסטים עם מספר חוות דעת ודירוגים גבוהים יותר.

הגרף הזה הוא גרף רגיל - לכל 5 האופטומטריסטים משקל זהה.


הרוב קובע! כ73.4% מהאופטומטריסטים ענו כן. אז אם אתם שואלים 'בדיקת עיוורון צבעים לילדים קטנים - האם מומלץ?' - קיבלתם את התשובה.


כאן תוכלו לקרוא על בדיקת עיוורון צבעים לילדים ולהבין במה כרוכה הבדיקה. בריאות!
בדיקת עיוורון צבעים לילדים קטנים - האם מומלץ? המומחים עונים:


הבחירה שלי: כן

זה מאוד מומלץ וחשוב לעשות בדיקת עיוורון צבעים לילדים קטנים. אבחון של ליקוי בראיית צבעים יכול למנוע תסכול של הילד והסביבה בשל בלבול בין גוונים. בגילים הבוגרים זה גם משפיע כי יש לזה חשיבות קריטית מבחינת במקצועות מסוימים שלא מקבלים אנשים בעלי ליקוי ראייה קל מאוד. כשעושים בדיקה, חשוב להתאים את סוג הבדיקה לגיל הילד ובהתאם לשיתוף הפעולה שלו. בדיקת HRR היא בדיקה מעולה לילדים מתחת לגיל 6 ואילו בגילים מבוגרים יותר ניתן להשתמש בבדיקת D-15. לגבי בדיקת Ishihara, היא בדיקת סקר בלבד עם אמינות נמוכה יחסית.הבחירה שלי: לא

במסגרת בדיקות שגרתיות של ילדים אצל רופא עיניים, יש לוחות מיוחדים לילדים שבזכותם אפשר לקבל תמונה על מצב הראיה של הילד. אם אחרי הבדיקה מתעורר חשד לעיוורון צבעים, אז מומלץ להפנות את הילד לבדיקה. אם אין חשד כלשהו, אין צורך להגיע לבדיקה כזו.הבחירה שלי: כןבדיקת עיוורון צבעים לילדים קטנים - האם מומלץ? סיכום התשובות

תשובה מספר משיבים משוקלל אחוז
כן 3.5 73.4
אין לזה משמעות 1 19.9
לא 0.3 6.7
תשובה מספר משיבים אחוז
כן 3 60.0
לא 1 20.0
אין לזה משמעות 1 20.0


המידע המוצג כאן על "בדיקת עיוורון צבעים לילדים קטנים - האם מומלץ?" אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי, אלא למטרת העשרה בלבד. אתה לוקח אחריות מלאה על אופן שימושך במידע זה. עליך לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל תשובה אישית. אין לעשות שימוש מסחרי בתוכן ללא אישור בכתב. שימוש ללא אישור יהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק