מוקד טלפוני: 1-700-707-233

ניקוי ספות עור - מחיר
כתמים על הספה? הכלב לא הצליח להתאפק? מחיר ניקוי ספות עור הוא בערך 700-500 ₪ למערכת ישיבה של חמישה מושבים. במדריך המחירים שלפניכם תוכלו למצוא את כל התשובות בנוגע למחיר ניקוי ספות עור – איך מחשבים את המחיר, מה כלול בו ומה לא, כמה עולה ניקוי כורסאות עור, וכמובן בעלי מקצוע מומלצים לניקוי ספות עור.


ניקוי ספות עור

אין ספק שספות עור מעניקות מראה פנסי לסלון, אבל מסתבר שליופי הזה יש מחיר. בניגוד לספות בד שאפשר לנקות במכונה, את ספות העור אפשר לנקות רק ביד, ומה לעשות, עבודה בידיים תמיד תעלה קצת יותר. מצד שני, אם נשפך קפה על ספת עור ניתן לנקות אותה בקלות בדרך כלל 😊

אם אתם רוצים לנסות את מזלכם ולנקות את הספה לבד, מוזמנים להיכנס למדריך שלנו לניקוי ספות. אם הספה שלכם סובלת משריטות, קילופים, קרעים, "פיצוצים" או צבע דהוי, כדאי לכם לקרוא על תיקון ספות עור.


ניקוי ספות עור – מחיר ביקור

כמו אינסטלטור או טכנאי, גם למנקי ספות יש מחיר ביקור מינימלי שמגלם בתוכו את זמן העבודה, הנסיעה והחנייה. ברוב המקרים גם אם מחיר העבודה בפועל אמור להיות נמוך יותר, מנקה הספות יגבה מכם מחיר ביקור מלא. בדיוק מהסיבה הזאת אנו ממליצים לנצל את בואו של בעל המקצוע לעבודות נוספות בתחום ניקוי הריפוד – ניקוי מזרנים, ניקוי שטיחים, ואפילו ניקוי ריפוד לרכב. כך תחסכו מחיר ביקור כפול ואולי גם תרוויחו הנחה על הדרך.

מחיר מחיר ביקור של בעל מקצוע לניקוי ספות עור הוא 450-350 ₪.

ניקוי ידני של ספת עור

ניקוי ספות עור - מחיר

מחיר ניקוי ספות עור מחושב לפי מספר המושבים. מושב סטנדרטי נחשב מושב ברוחב 60 ס"מ ולכן שזלונג למשל לא נחשב מושב אחד, אלא שניים או שלושה, תלוי בגודלו. המחיר כולל טיפול בריחות רעים, ניקוי כתמי שתן, ניקוי כתמי עובש ושימון הספה לאחר הניקוי.

מחיר מחיר ניקוי ספות עור הוא 150-120 ₪ לכל מושב.


מחיר ניקוי כורסאות עור

השקעתם בכורסת אמריקן קומפורט חלומית, אבל השנים עשו את שלהן והחלום כבר פחות ורוד, תרתי משמע...זאת ההזדמנות לנצל את הביקור של מנקה הספות ולחדש ימי הכורסא כקדם.

מחיר מחיר ניקוי כורסת עור הוא 200-150 ₪

מחיר מחיר ניקוי כורסת עור עם מושב נפתח לרגליים (ריקליינר) הוא 250-200 ₪


ניקוי ספות עור הפוך - מחיר

עור הפוך, הנודע בישראל גם בשם "זמש", הוא פשוט הצד הפנימי של העור. מתברר שלמראה המיוחד הזה יש גם מחיר – ניקוי ספות מעור זמש הוא קשה מאוד, גם בגלל שהנוזלים נספגים בתוכו היטב וגם בגלל שהניקוי צריך להיעשות בזהירות יתרה כדי לא לגרום נזק לספה. לכן, לפני שמזמינים בעל מקצוע לניקוי, חשוב מאוד להסביר לו שמדובר בספת עור הפוך/זמש - מאוד יכול להיות שאין ביכולתו לנקות את הספה והוא פשוט יפנה אתכם לרפד ספות עור.

מחיר אם בכל זאת בעל המקצוע הסכים לנקות את הספה, מחיר ניקוי ספת עור הפוך (זמש) יעלה לכם 150-140 ₪ למושב.

ספת זמש שעברה ניקוי

ניקוי ספות עור –מחירים מהשטח

אז למה להרחיב במילים אם אפשר להרחיב בדוגמאות? צרפנו דוגמאות לעסקאות אמתיות של ניקוי ספות עור שבוצעו דרך אתר מידרג:

ספה מחיר ניקוי ספת עור 3 מושבים – 370 ₪

ספה מחיר ניקוי 2 ספות עור בעלות 2 מושבים כל אחת  וניקוי מזרן – 400 ₪

ספה מחיר ניקוי ספה מבד עור הפוך בצבע בז' בת 3 מושבים מחברת אמריקן קומפורט – 450 ₪

ספה מחיר ניקוי ספת גינה מעור עם 5 מושבים – 600 ₪

ספה מחיר ניקוי מערכת ספות של 2 ו־3 מושבים מעור ושטיח גדול – 600 ₪

ספה מחיר ניקוי ספת עור בת 3 מושבים, 2 שטיחים וספה בת 2 מושבים מבד כותנה – 900 ₪

ספהמחיר ניקוי ספת עור 5 מושבים ושטיח רצפה – 1,000 ₪


טיפים – לשמור על ספות עור אחרי הניקוי

בעל המקצוע הלך והספה שוב בוהקת כבראשונה? מעולה. כדי שלא תהפכו את ההיכרות הזאת לרומן מתמשך, כדאי להקפיד על כמה דברים שיעזרו לכם לשמור על ספת העור לאורך זמן:

ללא אקונומיקה חומרי ניקוי – אל תתפתו לחומרי ניקוי. הם פוגעים בספה ואם הם חזקים הם גם עלולים להוריד ממנה את הצבע. נקו את הספה בעזרת סמרטוט לח בלבד, ואם המצב חמור כנראה שאין מנוס מלקרוא לבעל מקצוע לניקוי ספות עור.

שמש חכמים בשמש – או "כשמר אור נפגש עם מר עור". חשיפה מתמשכת לשמש עלולה לגרום ליובש ולסדקים בספה שלכם. לכן ההמלצה שלנו היא לא להניח את הספה מול חלון גדול שחשוף לשמש בשעות החמות. אם אין ברירה, כדאי לכם לשקול התקנת וילון אטום. אם במקרה אתם מוציאים את הספה החוצה עקב ניקיון או שיפוץ, זכרו לכסות אותה ולהכניס אותה פנימה כמה שיותר מוקדם.

קרם הגנה קרם הגנה – בלי קשר לשמש, כדאי לשמן ריפודים מעור כל כמה חודשים בחומר ייעודי. שימון הספה שומר על הברק ועל העמידות שלה וימנע מכם את הניקוי או התיקון הבא.

ספת עור שעברה ניקוי

מנקי ספות עור מומלצים

אחרי קריאת המאמר כנראה שהבנתם שניקוי ספות עור זה לא זבנג וגמרנו. איך מחזירים את האור לעיניים? בשביל זה כדאי למצוא בעל מקצוע שאפשר לסמוך עליו. כאן אנו נכנסים לתמונה – בעזרת חוות דעת שאספנו מלקוחות קודמים, יצרנו בשבילכם רשימה של בעלי מקצוע מומלצים לניקוי ספות עור. תהנו!
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק