מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מחיר ניקוי ספות בד
מתגעגעים לצבע המקורי של הספה? הכתמים מדירים שינה מעיניכם? נפתח בתכל'ס: מחיר ניקוי ספת בד של חמישה מושבים נע בין 600-400 ₪ בממוצע. אם הספה שלכם בנויה מכריות וממושבים נשלפים סביר להניח שתשלמו קצת יותר. בקיצור, הכנו לכם את כל מה שצריך לדעת על מחיר ניקוי ספות בד  - כמה עולה ביקור של מנקה הספות, מה משפיע על מחיר הניקוי וכמה עולה ניקוי ספת הבד שלכם, כל ההסברים כאן לפניכם.

ניקוי ספות

 


מחיר ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד מתומחר לפי מספר המושבים, כאשר מושב סטנדרטי נחשב מושב ברוחב 60 ס"מ. אם הספה שלכם בנויה מכריות ומושבים נשלפים ותהיו מעוניינים בניקוי שלהם מכל הצדדים, המחיר כמובן יעלה בהתאם.

ספה מחיר ניקוי ספות בד הוא 100-80 ₪ לכל מושב, לדוגמא: מחיר ניקוי חמישה מושבים הוא 500-400 ₪.

ספה מחיר תוספת ניקוי לכריות נשלפות הוא כ-50 ₪ למחיר הניקוי הכולל.

ספה מחיר תוספת ניקוי לכריות ולמושבים נשלפים הוא כ-100 ₪ למחיר הניקוי הכולל.

יש לציין שמספר המושבים תלוי בגודלם כך שמושב שזלונג לדוגמא לא מחושב כמו מושב אחד אלא כמו שניים או יותר, תלוי בגודלו. הניקוי עצמו מתבצע בבית הלקוח וכולל ניקוי אבק, טיפול בכתמים, בעובש ובריחות רעים. בניגוד לניקוי ספות עור שנעשה ביד, ספות בד אפשר לנקות במכונה ולכן המחיר יהיה נמוך יותר.


מחיר ניקוי ספות בד אימפלה

בד אימפלה הוא פטנט ייחודי לדחיית כתמים מספות, ונודע גם בשם "בד דוחה כתמים". בד בבד (הבנתם? מחייך) העובדה הזו הופכת את הניקוי של ספות בד אימפלה לקשה הרבה יותר, כיוון שהמנקה צריך לעבור עם המכונה על הספה הרבה יותר פעמים מאשר בספת בד רגילה. מהסיבה הזאת מחיר ניקוי ספות בד אימפלה תמיד יהיה גבוה יותר ממחיר ניקוי ספות בד רגילות.

ספה מחיר ניקוי ספות בד אימפלה הוא 150-110 ₪ לכל מושב, לדוגמא: מחיר ניקוי חמישה מושבים יהיה 550 – 700 ₪.

ספה מחיר תוספת לניקוי כריות נשלפות הוא כ־50 ₪ על מחיר הניקוי הכולל.

ספה מחיר ניקוי כריות נשלפות ומושבים נשלפים יהיה כ-100 ₪ בנוסף למחיר הכולל.

 

ספת בד אימפלה לפני ואחרי ניקוי

מחיר ניקוי כורסאות בד

כורסת הטלוויזיה ליום ההולדת כבר לא מושכת כמו פעם? אפשר לזהות לפי הצבע שלה את החטיף האהוב עליכם? אם מנקה הספות כבר אצלכם זאת הזדמנות מצוינת לנצל את הביקור שלו להחזיר לכורסא את מראה הנעורים.

ספה מחיר ניקוי כורסת בד רגילה הוא 150-100 ₪.

ספה מחיר ניקוי כורסת בד עם מושב נפתח (ריקליינר) הוא 250-200 ₪.

 

כורסת בד לפני ואחרי ניקוי

ניקוי ספות בד - מחיר ביקור

אחרי שדיברנו על מחירי ניקוי ספות בד, חשוב שתדעו שגם מנקי ספות נוהגים לקחת מחיר ביקור מינימלי. כלומר גם אם הזמנתם מנקה ספות בגלל כתם יין על מושב אחד או לכלוך על כורסא אחת בבית, כדאי שתהיו מוכנים לשלם מחיר ביקור מלא. כמו בכל כלל תמיד יש גם יוצאים מן הכלל ויכול להיות שיתמזל מזלכם ובעל המקצוע יסכים לנקות במחיר הרגיל, ולכן לאורך המאמר ציינו את המחירים המדויקים של כל פריט ופריט.

ספה מחיר ביקור של מנקה ספות הוא 450-350 ₪.

 

ספת בד לפני ואחרי ניקוי

מחיר ניקוי ספות בד – השפעות נוספות

מלבד מחירי הניקוי הקבועים שהבאנו למעלה, יש עוד כמה דברים שעלולים להשפיע על המחיר וחשוב שתכירו אותם לפני שתזמינו בעל מקצוע:

אחדהנחות מיוחדות – בהמשך לסעיף הקודם, ההמלצה שלנו היא שאם כבר הזמנתם בעל מקצוע לניקוי ספות, שווה גם לנצל את ההזדמנות לניקוי של משטחים אחרים: שטיחים, מזרנים ואפילו ריפוד לרכב. בצורה הזאת גם תחסכו תשלום כפול של מחיר ביקור וגם סביר להניח שתקבלו הנחה מסוימת מבעל המקצוע.

שתיים ספות עבות או מעוצבות – המחירים אותם קראתם למעלה נוגעים לספות רגילות בגובה סטנדרטי. אם הספה שלכם היא ספה בעיצוב ייחודי או ספה גבוהה במיוחד, סביר להניח שבעל המקצוע יגבה מכם מחיר נוסף על הדיוק וזמן העבודה שכולל הניקוי.

שלוש מעלית – ציוד מקצועי לניקוי ספות שוקל לא מעט. אם אתם בקומה גבוהה יחסית בלי מעלית, יכול להיות שתשלמו תוספת קטנה במחיר על הסחיבה של הציוד למעלה ולמטה.


מחיר ניקוי ספות בד – הצעות מחיר לדוגמה

חוץ מהמחירים העקרוניים, חשוב שתדעו איך הדברים נראים בשטח. לשם כך אספנו לכם כאן כמה וכמה מחירים של עסקאות אמתיות לניקוי ספות בד מכל הארץ שבוצעו דרך אתר מידרג:

נקודה ניקוי כורסת טלוויזיה עם ריפוד מבד - 150 ₪.

נקודה ניקוי ספה דו מושבית מסוג בד אימפלה - 220 ₪.

נקודה ניקוי ספת שלושה מושבים וכורסא מקטיפה - 450 ₪.

נקודה ניקוי ספת שלושה מושבים מבד ושטיח גדול - 470 ₪.

נקודה ניקוי ספת בד של חמישה מושבים ושטיח - 650 ₪.

נקודה ניקוי של שתי ספות בד שמונה מושבים - 700 ₪.

נקודה ניקוי שתי ספות בד, חמישה ושלושה מושבים -800 ₪.

 

לפני ואחרי ניקוי ספת בד

מנקי ספות בד מומלצים

רוצים שהספה שלכם תחזור למצב כמו בתמונות? לניקוי ספות בד כדאי לקחת מנקה ספות אמין ואיכותי שייתן תמורה הוגנת למחיר. בדיוק בשביל זה ליקטנו עבורכם בעלי מקצוע מומלצים לניקוי ספות בד, כולם מדורגים לפי חוות דעת אמתיות שאותן אספנו בעצמנו מהלקוחות. תהנו, רק בלי נעליים!


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה ניקוי ספות בד?

מחיר ניקוי מערכת ישיבה של שתי ספות בד רגיל, חמישה מושבים בסך הכל, הוא 600-400 ₪ .

כמה עולה ניקוי ספות בד אימפלה?

בד אימפלה הוא בד דוחה כתמים ולכן ברגע שמצליח לחדור אליו לכלוך קשה מאוד לנקות אותו. מחיר ניקוי ספות בד אימפלה הוא 150-110 ₪ לכל מושב.

האם אפשר לנקות ספד בד לבד?

אם לא מדובר בכתם טרי במיוחד, קשה מאוד להגיע לתוצאות מספקות כאשר מנקים את הספה לבד. לפני שאתם מתחילים, קראו את הטיפים שלנו על ניקוי ספות בעצמכם.אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק