מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מחירים של טכנאי מקררים
אחד השירותים הנפוצים ביותר של טכנאי מקררים הוא החלפת תרמוסטט. כמה עולה החלפת תרמוסטט? כמה עולה לתקן תקלות נפוצות אחרות? האם יש מחירים מקובלים? מה משפיע על המחיר? במאמר תמצאו את כל הפרטים, דוגמאות ועוד...

בדקנו בשבילכם על פי מאות עבודות שביצעו חברי מידרג ועל-פי טכנאי המקררים המדורגים באתר מהם המחירים הממוצעים של תיקון התקלות הנפוצות ביותר במקררים, כדי שתוכלו להתכונן לתקלה הבאה.


התפלגות מחיר החלפת תרמוסטט

התרמוסטט הוא מי ששומר על הטמפרטורה הנכונה בחלל המקרר, והוא הגורם לאחת מהתקלות הנפוצות ביותר במקררים. אל תקלה זו ניתן לשים לב כשהמקרר לא מקרר מספיק או לחילופין כשהמקרר מקפיא. לרוע המזל, במצב של תקלה בתרמוסטט לרוב לא ניתן לתקן אותו, ויהיה צורך להחליף אותו.

טכנאי מסביר על החלפת תרמוסטט במקרר:

בתרשים הבא ניתן לראות כמה עלה בפועל לחברי אתר מידרג להחליף תרמוסטט במקרר. כפי שרואים בתרשים, ב46%  מהמקרים מחיר החלפת תרמוסטט במקרר נע בטווח של בין 350-450 ₪, ורק במקרים מעטים המחיר שונה מטווח זה.

המחיר הממוצע של תיקון תרמוסטט במקרר על פי מאות עבודות שביצעו חברי מידרג הוא 408 ₪. בגרף ניתן לראות את התפלגות המחירים:

 

 


טכנאי מקררים – תיקון הצטברות קרח במקרר

הצטברות קרח במקרר היא תקלה נפוצה ביותר. לעיתים, לפני שנבחין בקרח בתוך המקרר, נשים לב שהמקרר לא מקרר כמו שצריך או שהוא הפסיק לקרר לחלוטין. הצטברות קרח במקרר יכולה לנבוע משלל אפשרויות: סתימה במערכת ההפשרה, תקלה במאוורר, הצטברות לכלוך ועוד.

במקרה של הצטברות קרח במקרר, יש לקרוא לטכנאי מקררים ועליו קודם כל לאתר את מקור הבעיה. על-פי בדיקה שערכנו בקרב מאות עבודות של לקוחות מידרג ושל טכנאי המקררים המדורגים ביותר באתר, מצאנו כי במקרה של הצטברות קרח במקרר מחיר תיקון מקרר ממוצע הוא כ385 ₪.

בגרף התפלגות המחירים ניתן לראות כי עלות התיקון מחירן של 40% מתקלות הנובעות מהצטברות קרח במקרר הן בטווח של 250-350 ₪, אחוזי התקלות שעולות פחות או יותר מטווח זה דומה למדי.

 

טכנאי מקררים – מילוי גז במקרר

הסממן הראשון לדליפת גז במקרר הוא הפשרה של דברים בפריזר. ההפשרה הרבה פעמים מעידה על כך שגם תא המזון הרגיל לא עובד. בסרטון הבא טכנאי מקררים יסביר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על דליפת גז במקרר:

הבעיה בדליפת גז במקרר היא שקשה מאוד לאתר מהיכן נובעת הדליפה על מנת להחליף את הצינור הפגום. לכן פעמים רבות כל מה שנותר לטכנאי לעשות הוא למלא גז במקרר, עד לפעם הבאה שהגז ידלוף במידה כזו שהתקלה תופיע שוב. כן, זה באסה. במידה וכן אותר הצינור הסורר, כמובן שמחיר הצינור החלופי ייכלל במחיר התיקון.

המחיר הממוצע לתיקון דליפת גז במקרר על-פי בדיקתנו הוא 388 ₪. בגרף ניתן לראות כי ב59% מהמקרים מחיר התיקון אינו עולה על 350 ₪.

 

 


טכנאי מקררים – תיקון מקרר נוזל

כשהמקרר נוזל רוב הסיכויים שצינור הניקוז של המקרר שלכם סתום. לפעמים אם יש במקרר שלכם גישה לצינור הניקוז ויש לכם ידיים טובות, תוכלו לפתוח את הסתימה בעצמכם ולגרום לנזילה מהמקרר להפסיק. בהרבה מן המקררים החדשים אין גישה לצינור הניקוז, ותאלצו לפנות לטכנאי מקררים.

לשמחתכם נוכל לספר לכם שנזילה מהמקרר היא אחת מהתקלות הזולות ביותר: מחירו הממוצע של תיקון מקרר נוזל הוא 280 ₪ וכ60% מהמקרים לא עולים יותר מ250 ₪!

 

 


טכנאי מקררים – תיקון מקרר מרעיש

קודם כל אם המקרר שלכם התחיל להרעיש יותר מכרגיל, לפני שקוראים לטכנאי מקררים שווה לבדוק אם המקרר שלכם חסר יציבות. אנחנו לא מתכוונים שיש לו בעיה עם מחויבות, אלא שהוא עומד עקום ואולי ניתן ליישר אותו בעזרת חתיכת עץ או קרטון בתחתיתו. 

מקרר מרעיש - כך תתקנו לבד

במידה וזה לא המקרה עם המקרר שלכם, כנראה שיש איזושהי בעיה עם המאוורר והחלקים הסמוכים אליו אשר גורמים לחיכוך שגורם לרעש, וכאן יש לקרוא לטכנאי מקררים. למזלכם, גם תקלה זו לא תכאב לכם מאוד בכיס. מחירו הממוצע של תיקון מקרר מרעיש עומד על 290 ₪ וכ48% מהתיקונים לא עולים יותר מ250 ₪.

 

מחירון תיקון מקררים

התקלה של המקרר שלכם לא מופיעה בכתבה? כנראה שתמצאו את מחיר התיקון שלה במחירון תיקון המקררים באתר.


מה גורם להבדלים במחיר?

מקרר יקר - אם יש לכם מקרר יקר יותר מהממוצע אז קחו בחשבון שגם עלות החלקים  בהתאם. לכן, החלפת חלק במקרר זה עלולה לעלות יותר בהשוואה למקררים אחרים. באופן דומה, גם אם המקרר שלכם לא יקר אך נדיר אתם עלולים לשלם יותר. זאת מכיוון שהטכנאי יצטרך לנסוע במיוחד בכדי לקנות את החלק הדרוש.

קריאה דחופה - כאשר קוראים לטכנאי מקררים לבוא בדחיפות צפו לשלם מחיר יקר  יותר מהממוצע. אם באפשרותכם לדחות את הביקור של הטכנאי לשעות מקובלות אתם עשויים לחסוך 100 שקלים ואף יותר.


המלצות על טכנאי מקררים

ריכזנו עבורכם כאן באתר רשימת המלצות על טכנאי מקררים אמינים לפי חוות דעת  של מאות חברים במידרג. ההמלצות של הלקוחות מתקבלות רק בשיחה טלפונית, עם לקוחות אמיתיים, שקיבלו שרות מהטכנאים שברשימה. ברגע שמתקבלת חוות דעת היא מוזנת באתר, ודירוג טכנאי המקררים מתעדכן כך שהרשימה תמיד עדכנית.
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק