מוקד מידרג: 1-700-707-233

התקנת טלוויזיה - מחיר
טלוויזיה חדשה היא עסק לא זול. אם תרצו להתנחם, אז נספר לכם שמחיר התקנת טלוויזיה הוא דווקא עניין יחסית זול שנע בין 200-350 ₪. אם תהיתם מתי התקנת טלוויזיה תעלה לכם 200 ₪, ומתי 350 ₪– זה תלוי. מחיר התקנת טלוויזיה מושפע מגודל הטלוויזיה, סוג המתקן וסוג התלייה. אז אומנם עשינו לכם ספויילר למחיר התקנת טלוויזיה, אבל חכו עוד קצת כי יש עוד חורים בעלילה כמו – טיפים שחשוב לדעת ומחירים לדוגמה. הצטרפו כי ההקרנה מתחילה.

 


מחיר התקנת טלוויזיה

בשעה טובה התחדשתם בטלוויזיה חדשה ונוצצת. אם יש לכם זוג ידיים מיומנות, הרווח הוא לגמרי שלכם. במקרה הזה, פשוט הצטיידו במתקן תלייה מתאים, מקדחה ופלס והתקינו את הטלוויזיה לגמרי בעצמכם. בסרטון הבא תוכלו למצוא כמה טיפים שיסייעו לכם במלאכה:

 

אם הקשר ביניכם לבין מקדחה הוא מקרי בהחלט, תוכלו לקרוא להנדימן שיגבה כ-200-350 עבור התקנת טלוויזיה. שימו לב שתמחור של הנדימן נקבע באופן שעתי או לפי סוג העבודה. חשוב לציין שגם בהנחה שהלכתם על הנדימן שמתמחר לפי סוג עבודה, וגובה כ-100 ₪ על תליית טלוויזיה, עדיין תאלצו לשלם עלות ביקור הנדימנים מינימלית שנעה בין 200-250 ₪.


ההוצאה הראשונית - מתקן לתליית טלוויזיה

קצת אחרי שקניתם טלוויזיה חדשה, וקצת לפני שתתקשרו להנדימן להתקין אותה, מוטלת עליכם המשימה לקנות מתקן ייעודי לתליית טלוויזיה. באופן כללי, יש שני מתקנים להתקנת טלוויזיה – מתקן זרוע ומתקן צמוד קיר:

אחדמתקן צמוד קיר: מגיע עם מוטות מתכת שנושאות את הטלוויזיה, באופן שמסווה את המתקן על הקיר, ומתאים לכל סוגי הקירות – גבס, בטון ובלוקים.

מספר שתייםמתקן זרוע: מגיע עם זרוע מתכת מפרקית (או דו-מפרקית), ומתאים כשרוצים לתלות טלוויזיה בזווית, כדי לאפשר תזוזה שלה. מתקן זרוע מותאם לקיר בטון או בלוקים, ולא מיועד לקיר גבס, מכיוון שהוא לא חזק מספיק כדי לשאת את הזרוע.

 

קיבוע מתקן זרוע לטלוויזיה עם ברגים

 

כוכבית מתקן להתקנת טלוויזיה (צמוד קיר או זרוע), עולה כ-150-200 ₪, כתלות בסוג המתקן ובגודל הטלוויזיה. את המתקן תוכלו לרכוש בכל חנות לציוד הבית (ACE, הום סנטר, KSP) ובחלק מהמקרים גם דרך ההנדימן עצמו. בכל מקרה, חשוב לציין שהמחיר שתשלמו להנדימן אינו כולל את הזרוע.


מה משפיע על מחיר התקנת טלוויזיה?

אז כבר הספקתם להבין שמחיר התקנת טלוויזיה נע בין 200-350 ₪. מה יקבע האם תהיו בצד הגבוה של המחיר או בצד הנמוך? התשובות לפניכם:

טלוויזיה גודל הטלוויזיה: על תליית טלוויזיות עד גודל 60 אינץ', תשלמו לרוב כ-200-250 ₪. כשמדובר בתליית טלוויזיות גדולות במיוחד, של 70-75 אינץ', תאלצו להוסיף כ-50-100 ₪ נוספים.

טלוויזיה סוג המתקן: התקנת מתקן צמוד קיר, פשוטה יותר מהתקנת מתקן זרוע, ולכן ברוב המקרים תעלה כ-200 ש"ח. התקנת מתקן זרוע טיפה יותר מסובכת, וצפויה לעלות כ-220-250 ₪. יש לקחת בחשבון שחלק מההנדימנים לא מפלים בין מתקני הטלוויזיה, ויתמחרו באופן זהה תליית מתקן צמוד קיר ומתקן זרוע.

טלוויזיה סוג התלייה: כמו שהספקתם להבין, התקנת טלוויזיה על קיר תנוע לרוב בין 200-250 ₪. אם החלטתם להתפרע ולהתקין את הטלוויזיה בצורה שונה, המחיר צפוי לעלות מעט. למשל, התקנת טלוויזיה על התקרה, או בתוך נישת גבס מיוחדת תעלה את המחיר בכ-50-100 ₪.

שימו  סוג הקיר עליו תתלו את הטלוויזיה דווקא לא צפוי להשפיע על מחיר התקנת טלוויזיה. אז בין אם אתם צריכים להתקין טלוויזיה על קיר בלוקים, גבס או בכלל בטון, תהיו בטוחים שהמחיר צפוי להישאר יציב (בתקווה כמו הטלוויזיה החדשה שלכם)


התקנת טלוויזיה

תליית מראת אבמטיה, מתלה וילון ומתקן לתליית ...
צילום: חופית.
תליית טלוויזיה ותלייה של תמונת קיר גדולה.
צילום: תל אביב.
התקנת טלוויזיה ורהיטים.
צילום: רומן מ. לוד.
תלייה של טלויזיה, תמונה ותיקון זווית של קיר.
צילום: נטשה רשקובסקי, ראשון לציון.
התקנת מסך טלוויזיה 75 אינץ' על זרוע.
צילום: צבי כץ כץ, גבעתיים.
תליית טלויזיה על קיר גבס, קדיחת פתח לחשמל במזנון ...
צילום: רון ק. תל אביב.
התקנת זרוע של טלויזיה בבית מגורים.
צילום: מחמוד מואסי, חיפה.
תליית 2 טלוויזיות.
צילום: ניב ר. תל אביב.
תליה של טלוויזיה 65 אינץ' על מתקן מתכוונן.
צילום: אורי זינגר, תל אביב.
התקנת טלוויזיה על קיר בריקים.
צילום: פבל קוגן, נס ציונה.

טיפים לפני שמתקינים את הטלוויזיה

אחדגובה הטלוויזיה:  הגובה בו הטלוויזיה שלכם תהיה תלויה הוא ההבדל בין בינג' חלומי לצוואר שתפוס באופן יומיומי. הנדימן מנוסה יקח בחשבון את גודל הטלוויזיה, מרחק הצפייה מהטלוויזיה וגם את המקום בו אתם צופים בטלוויזיה – בסלון בישיבה, או בשכיבה במיטה ויתאים את גובה הטלוויזיה בהתאם לנתונים האלה.

כששאלנו את ההנדימנים המדורגים במידרג באיזה גובה מומלץ לתלות טלוויזיה כ-31% מההנדימנים המליצו על תליית הטלוויזיה במרחק של 80-90 ס"מ מהרצפה. ומה ההמלצה שלנו? כשההנדימן מגיע לתלות את הטלוויזיה בדקו שהטלוויזיה מותקנת בהתאם לישיבה שלכם, ובאופן בו מרכז הטלוויזיה נמצא בגובה העיניים שלכם.

 

טלוויזיה תלויה בסלון

 

שתייםהעמיסו עבודות: כלל אצבע שנכון לכל פעם שאתם מזמינים הנדימן – קבצו מספר עבודות ביחד. התקנה של טלוויזיה, תליית מדפים והרכבת שידה בביקור אחד, תהיה זולה יותר באופן משמעותי מלקרוא להנדימן עבור התקנה של פריט בודד בכל פעם.

שלושאל תשכחו את הברגים: במעמד קניית הטלוויזיה אתם אמורים לקבל סט ברגים לחיבור מעמד הטלוויזיה. הסיבה שכתבנו "אמורים", היא בגלל ניסיון מר של לקוחות קודמים שגילו רק בבית שמישהו חיפף בהוספת ברגים למארז שלהם. אבל אל דאגה - בארגז הכלים של ההנדימן יש לא מעט ברגים, שסביר להניח שיתאימו לטלוויזיה שלכם. רק אל תשכחו לעדכן את ההנדימן מראש, כדי שידאג להביא אותם במעמד ההתקנה.

שימו  הדגמים החדשים של טלוויזיות סמסונג מגיעים עם ברגים מיוחדים. רוב ההנדימנים לא מחזיקים בברגים אלו. כך שבמקרה הזה, תאלצו לקרוא למתקין מטעם היצרן שיתלה עבורכם את הטלוויזיה.

 

חיבור ברגים לפני התקנת טלוויזיה

מחיר התקנת טלוויזיה

דיבורים זה נחמד, אבל הגיע לזמן לפזר את מסך הערפל ולראות כמה הולכת לעלות לנו התקנת טלוויזיה. במיוחד בשביל זה, אספנו לכם דוגמאות של עסקאות אמיתיות שבוצעו על ידי לקוחות מידרג:

נקודה מחיר התקנת טלוויזיה 50 אינץ' על קיר גבס – 200 ₪

נקודה מחיר התקנת טלוויזיה 75 אינץ' על קיר בלוקים – 350 ₪

נקודה מחיר התקנת טלוויזיה על זרוע – 350 ₪

נקודה מחיר התקנת שתי טלוויזיות על קיר – 300 ₪

נקודה מחיר התקנת טלוויזיה מהתקרה – 300 ₪

 

טלוויזיה תלויה על קיר

הנדימנים מומלצים לתליית טלוויזיה

אז אחרי שהבנו כמה הולכת לעלות לנו התקנת טלוויזיה, נשאר רק לבחור בהנדימן מנוסה שיתקין לנו את הטלוויזיה ביד חזקה ובזרוע טלוויזיה נטויה  רכזנו עבורכם רשימה של הנדימנים מומלצים לפי חוות דעת של לקוחות קודמים. לכם נשאר רק להיכנס לרשימה, להתרשם מחוות הדעת ולבחור את ההנדימן שלכם. בהצלחה!
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק