מוקד מידרג: 1-700-707-233

הרכבת רהיטים - מחיר
אז חזרתם מאיקאה עם הספה המושלמת – אבל בחלקים. אם אתם פחות בקטע לפצוח בסשן לגו למבוגרים עם כל רהיט חדש לבית, תוכלו להיעזר בהנדימן מומחה להרכבת רהיטים. אבל כמה זה יעלה לכם? כאן תוכלו לקרוא על מחיר הרכבת רהיטים על ידי הנדימן: כמה יעלה לכם להרכיב מיטות, ספות, שידות ומזנונים או שולחנות. אספנו כאן גם מחירים לדוגמא של הרכבות שבוצעו על ידי לקוחות מידרג, שיוכלו לעזור לכם להבין כמה תעלה ההרכבה שלכם.


מה משפיע על מחיר הרכבת רהיטים?

באופן כללי, הנדימנים מתמחרים הרכבת רהיטים לפי משך זמן העבודה. שעת עבודה של הנדימן עולה 200-250 ₪ בממוצע, וזה גם המחיר המינימלי לביקור של הנדימן בבית. אז מה יכול להשפיע על אורך העבודה ועל מחיר הרכבת הרהיטים?

  • מורכבות: ככל שהרהיט מכיל יותר חלקים: מגירות, תאים וכו', ההרכבה שלו תארך יותר ומחיר ההרכבה יהיה גבוה יותר. מגירות מייקרות במיוחד את מחיר הרכבת הרהיט כי הן מגיעות בתור לוחות, וההנדימן יצטרך להרכיב אותן בנפרד לפני שיוכל להתקין אותן בתוך הרהיט.
  • סביבת עבודה: אם להנדימן יהיה אזור פנוי מסודר ומרווח לעבוד בו, הוא יוכל להרכיב יותר בזריזות, וזה יחסוך זמן וכסף. כדאי לפנות את החלל המיועד להרכבת הרהיט החדש לפני שההנדימן מגיע אליכם.
  • מצב הרהיט: אם הרהיט שתרצו להרכיב הוא מיד שנייה והגיע בלי הוראות הרכבה, או אם ניסיתם להרכיב את הרהיט בעצמכם וגרמתם נזק לחלקים או איבדתם כמה ברגים בדרך – ההרכבה תהיה מסובכת יותר ומחיר הרכבת הרהיט כנראה יהיה גבוה יותר.
 הרכבת רהיטים | שולחן עץ על גלגלים

מחיר הרכבת ארון

הרכבת ארון היא העבודה הנפוצה ביותר, ועל כן היא זכתה במאמר נפרד משלה. כאן תוכלו לקרוא על מחיר הרכבת ארון.


מחיר הרכבת מיטה

מיטה היא החלק הכי חשוב בבית! המקום אליו אפשר לצנוח בסוף עוד יום ארוך, ולהיפרד ממנו בקושי בבוקר. אז אם התפנקתם במיטה חדשה, מה יהיה מחיר ההרכבה שלה?

מחיר הרכבת מיטה בסיסית מתחיל מ200-250 ₪ למיטה פשוטה ללא תוספות. אם למיטה שתרצו להרכיב יש ארגז מצעים, מגרות, ראש מיטה, או הפרדה של מיטה יהודית, או אם המיטה מורכבת מיותר חלקים מבדרך כלל – המחיר יעלה לפי מורכבות ההרכבה והזמן שתיקח. מחיר הרכבת מיטה מורכבת יכול להגיע ל-500 ₪.   

 הרכבת רהיטים | הרכבת מיטה

מחיר הרכבת ספה

בין אם אתם אוהבים לאכלס אותה באורחים, או סתם להיזרק עליה אחרי העבודה – חלק גדול משעות הערות שלנו בבית אנחנו מבלים על הספה, אז כדאי לדאוג להרכבה מקצועית שלה. מכמה מזומנים תצטרכו להיפרד בשביל זה?

מחיר הרכבת ספה נע בין 250-350 ₪. הפער נובע מגודל הספה, ומהמורכבות שלה: אם היא נפתחת או לא ואם יש בה אזורי אחסון או לא.


מחיר הרכבת שולחן

הרכבת שולחן יכולה להיות פשוטה: חיבור של 4 רגליים לפלטה. אבל היא יכולה גם להסתבך ולכלול הרבה חלקים, מסילות, גודל יוצא דופן ואופציות להתרחבות. מחיר הרכבת שולחן מתחיל מ100-150 ₪ לשולחן פשוט (זה בהנחה שההנדימן כבר אצלכם בבית, אם הוא מגיע במיוחד המחיר יהיה 200-250 ₪, המחיר המינימלי לביקור), ויכול להגיע ל600 ₪ עבור הרכבת שולחן אימתני, גדול וכבד ומרובה חלקים ומסילות.

 הרכבת רהיטים | ספות

מחיר הרכבת שידה

שידות ומזנונים מגיעים במגוון גדלים: מהקטנטנה על יד המיטה, עד למזנון באורך של כל הסלון. מחיר ההרכבה, כמובן, מושפע מגודל השידה.

מחיר הרכבת שידה ממוצעת הוא 250 ₪. הרכבת שידה ארוכה במיוחד, או עם כמות מגרות גדולה, יכולה להגיע למחיר 400-500 ₪. 


הרכבת רהיטים – מחירים לדוגמא

כדי שתקבלו מושג יותר טוב על מחיר הרכבת רהיטים, הנה כמה עסקאות לדוגמא של הרכבת רהיטים שנעשו על ידי הנדימנים המדורגים במידרג, והמחירים שנגבו עליהן:

הרכבת ארון | מברגההרכבת שולחן, ארונית ו-2 כיסאות של איקאה עבור משרד. מחיר: 550 ₪.

הרכבת ארון | מברגההרכבת שולחן סלון. מחיר: 150 ₪. (שימו לב!  המחיר המינימלי לביקור של הנדימן הוא 200-250 ₪, המחיר המופיע כאן הוא לעבודה שנעשתה כחלק ממספר עבודות בביקור אחד.)

הרכבת ארון | מברגההרכבת שידה של אייס. מחיר: 250 ₪

הרכבת ארון | מברגההרכבת מיטה זוגית עם 4 מגירות מאיקאה. מחיר: 300 ₪

הרכבת ארון | מברגההרכבת ספה 2 מושבים וספה 3 מושבים נפתחת למיטה של איקאה. מחיר: 350 ₪.

הרכבת ארון | מברגההרכבת ספה עם ארגז מצעים, מיטה נפתחת ו2 שולחנות. מחיר: 600 ₪

טיפ מאיתנו: הנדימנים יודעים לעשות (כמעט) הכל, וככל שתשלבו יותר עבודות בביקור אחד המחיר שתשלמו על כל אחת מהן יפחת. אם אתם צריכים הרכבה של משהו קטן, תוכלו לשלב אותה עם הרכבות נוספות, או עם תיקוני נזילות, תיקוני צבע, תליית טלוויזיה, התקנת וילונות או כל דבר אחר שהבית שלכם זקוק לו.


הנדימנים מומלצים

אז איפה תמצאו ידי זהב שירכיבו את הרהיט החדש? אספנו עבורכם רשימה של הנדימנים מומלצים, מדורגים על פי חוות דעת של לקוחות קודמים. תוכלו להזין את העיר שלכם, ולקרוא ביקורות על עבודות הרכבה קודמות של הנדימנים באזור.
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק