מוקד טלפוני: 1-700-707-233

איזה מחשב השקיה מומלץ?

65 גננים מומלצים ענו על השאלה וסיכמנו את התשובות בגרף!

מחשב השקיה בגינה

צוות מידרג שאל כך: איזה מחשב השקיה מומלץ? לגינה גדולה הזקוקה למחשב עם ארבעה ברזיםהגרף החכם נותן משקל גדול יותר למומחים - כלומר לגננים עם מספר חוות דעת ודירוגים גבוהים יותר.

הגרף הזה הוא גרף רגיל - לכל 65 הגננים משקל זהה.


גם אנחנו הופתענו! 100% מהגננים בחרו בגלקון (Glacon). ועוד היה אפשר לחשוב שיש כאן לחץ חברתי, אבל אנחנו מבטיחים שכל אחד מהגננים ענה עצמאית לשאלה 'איזה מחשב השקיה מומלץ?' בלי לדעת מה ענו עמיתיו למקצוע.איזה מחשב השקיה מומלץ? המומחים עונים:


הבחירה שלי: גלקון (Glacon)

מחשב השקיה גלקון הבחירה שלי. מחשב עמיד ללא תקלות וגם אם יש אז יש אחריות 3 שנים. מצוין.הבחירה שלי: גלקון (Glacon)

מחשב ההשקיה גלקון הוא הכי אמין.הבחירה שלי: גלקון (Glacon)

אני ממליץ על מחשב ההשקיה של גלקון. עמיד אחריות מלאה , אפס תקלותהבחירה שלי: גלקון (Glacon)

אמין קל לתפעול מחזיק מעמד הכי הרבה זמןהבחירה שלי: גלקון (Glacon)

בעיקר מחשב השקיה אמין וללא תקלות גם אחרי המון שנים ממשיך לעבוד כמו חדש שזה בגדר נס בזמנים שאנו נמצאים שהכל מיוצר לכמה שנים בודדות של עבודה והגלקון גם אחרי 10 שנים עובד. וחוץ מזה הוא גם מאוד קל לתפעול הכי קל מכל שאר המתחרים אבל האמינות מנצחת (: בהצלחההבחירה שלי: גלקון (Glacon)

המחשב הכי פשוט ואמיןהבחירה שלי: גלקון (Glacon)

מחשב אמין עם אפשרות ל4 יציאותהבחירה שלי: גלקון (Glacon)

גלקון הינו מחשב שקיים בשוק מזה שנים רבות הן בתצורה חשמלית ac והן בתצורת סוללות dc. מלבד אמינותו לאורך זמן גלקון הוציאו מספר רב של דגמים המתאימים לכל גינה וגינה בהתאם לגודלה ולסוג הצמחייה המצויה בה.הבחירה שלי: גלקון (Glacon)

אני ממליץ על מחשב ההשקיה גלקון. בגלל פשטות השימוש עבור הלקוחהבחירה שלי: גלקון (Glacon)

הגלקון הינו מחשב ההשקיה האיכותי ביותר, קל לתפעול ותכנות. לאחר התקנת מספר רב של מערכות השקייה ממוחשבות מכל סוג, הגלקון הוא הטוב ביותר לדעתי המקצועית... לאחר הסבר קצר כל אדם יכול לתפעל מחשב של גלקון.הבחירה שלי: גלקון (Glacon)

מחשב ההשקיה גלקון הוא המומלץ לדעתי. תוצרת כחול לבן, וגם החברה אמינה וגם נותנת אחריות על המוצרים שלה.הבחירה שלי: גלקון (Glacon)

גלקון הכי פשוט לתפעול מכל מחשב אחר, וניתן להדריך את הלקוח גם אם הוא אינו בקי, כיצד לתכנת את מחשב ההשקיההבחירה שלי: גלקון (Glacon)

קל מאוד לתפעול.הבחירה שלי: גלקון (Glacon)

מניסיון הכי נוח לתפעול ומחזיק לאורך זמןהבחירה שלי: גלקון (Glacon)

עמיד מאוד ואיכותיהבחירה שלי: גלקון (Glacon)

הגלקון הכי קל ונוח לתפעול, עובד עפ"י היגיון, כמעט ואינו מתקלקל, מחשב ההשקיה הנפוץ בשוקאיזה מחשב השקיה מומלץ? סיכום התשובות

תשובה מספר משיבים משוקלל אחוז
גלקון (Glacon) 64.3 100
נטפים 0 0
ברמד (BERMAD) 0 0
אחר 0 0
תשובה מספר משיבים אחוז
גלקון (Glacon) 64 98.5
נטפים 1 1.5
ברמד (BERMAD) 0 0
אחר 0 0


המידע המוצג כאן על "איזה מחשב השקיה מומלץ?" אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי, אלא למטרת העשרה בלבד. אתה לוקח אחריות מלאה על אופן שימושך במידע זה. עליך לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל תשובה אישית. אין לעשות שימוש מסחרי בתוכן ללא אישור בכתב. שימוש ללא אישור יהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק