מוקד מידרג: 1-700-707-233

איזו תאורה מתאימה למטבח?

14 מעצבות פנים מומלצות ענו על השאלה וסיכמנו את התשובות בגרף!

תאורה צהובה במטבח

צוות מידרג שאל כך: איזו תאורה מתאימה למטבח? יש לנו מטבח קטן עם רהיטים מעץ כהה וריצוף בצבע בהיר. חשוב לנו שהתאורה תיתן תחושה של חלל גדול יותר ומואר כך שיהיה נוח לעבוד בו. איזו תאורה מתאימה למטבח? נשמח שתפרטי.הגרף החכם נותן משקל גדול יותר למומחים - כלומר למעצבות פנים עם מספר חוות דעת ודירוגים גבוהים יותר.

הגרף הזה הוא גרף רגיל - לכל 14 מעצבות הפנים משקל זהה.


הרוב קובע! כ80.9% ממעצבות הפנים ענו אור לבן חם (צהוב). אז אם אתם שואלים 'איזו תאורה מתאימה למטבח?' - קיבלתם את התשובה.
איזו תאורה מתאימה למטבח? המומחיות עונות:


הבחירה שלי: אור לבן חם (צהוב)

האור במטבח צריך להיות חם בין 3000-4000 קלווין. צריך למקם את התאורה נכון כך שלא תייצר צל על המשטח כשעובדים עליו.הבחירה שלי: אור לבן חם (צהוב)

תלוי במבנה המטבח - אור לבן חם k2700 יפזר מלא תאורה, יפתח את המטבח וייתן תחושת אווירה חמה שכיף ונעים לארח, לאכול ולבשל בו.הבחירה שלי: אור לבן חם (צהוב)

תמיד במטבח אני ממליצה על אור לבן חם, הכי נכון למטבח ולא משנה מה הגודל או הצבע. האוכל נראה בצבעו הנכון. עכשיו חשוב להתאים את המיקום והגודל של גוף התאורה.הבחירה שלי: אור אחר

אור יום (לבן חם ולא צהוב) מה שנקרא דיי-לייט הוא האור הנכון למטבח. חשוב שהתאורה תהיה חזקה ולא תגרום להצללה. חשוב עוד יותר שהתאורה לא תבוא מאחורי הגב אלא מעל משטח העבודה על מנת שהגוף לא יעשה צל על משטח העבודה.הבחירה שלי: אור לבן חם (צהוב)

לדעתי אור לבן רק במשרדים, אך זה עניין של טעם. מה שכן, חשוב לתת אור חזק, (וואט גבוה) עדיף מכמה גופי תאורה, וגם לשים לב שמאירים את המשטחי עבודה . אפשר גם פס לד מתחת לארונות.הבחירה שלי: אור לבן קר (לבן)

אור לבן קר פונקציונאלי יותר לחלל עבודה כמו מטבח הוא גם יעזור בשטף אור הכללי בחלל זה.הבחירה שלי: אור לבן חם (צהוב)

כמובן שתאורה חזקה היא לבנה ככל הניתן, אך הלבן מידי, קר ופחות נעים לשהות בו הרבה זמן במטבח. לכן כדאי לבחור גוף גדול שיספק הרבה אור, אבל חם. ניתן להוסיף תאורה ייעודית מעל משטח העבודה, מעל הכיריים, מעל הכיור, מתחת לארונות עליונים וכו׳.הבחירה שלי: אור לבן חם (צהוב)

אני תמיד אוהבת אור חם. מה שחשוב זה עוצמת התאורה והמיקומים שלה באזורים הפונקציונליים במטבח. על כן, נכון מאוד לתכנן תאורה פונקציונלית עם תיכנון המטבח.הבחירה שלי: אור לבן חם (צהוב)

התאורה הכללית השוטפת במטבח אמורה להיות חזקה ונוחה לעבודה כזאת שגם לא תעשה צל היא מגיעה מהתקרה ועדיף שתהיה לבנה , במטבח כדאי למקם עוד נקודות מאור נוספות שיתנו אור ממוקד למשטחים וגם לאווירה - אלו יכולים להיות בגוון צהוב חם.הבחירה שלי: אור לבן חם (צהוב)איזו תאורה מתאימה למטבח? סיכום התשובות

תשובה מספר משיבים משוקלל אחוז
אור לבן חם (צהוב) 12.8 83.2
אור אחר 1.4 9.3
אור לבן קר (לבן) 1.2 7.5
תשובה מספר משיבים אחוז
אור לבן חם (צהוב) 12 85.7
אור לבן קר (לבן) 1 7.1
אור אחר 1 7.2


המידע המוצג כאן על "איזו תאורה מתאימה למטבח?" אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי, אלא למטרת העשרה בלבד. אתה לוקח אחריות מלאה על אופן שימושך במידע זה. עליך לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל תשובה אישית. אין לעשות שימוש מסחרי בתוכן ללא אישור בכתב. שימוש ללא אישור יהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק