מוקד טלפוני: 1-700-707-233
שתפו:
כפיר
ציון כללי:
9.89
תמונת פורטרט של בעל המקצוע
ממוצע דירוגים
יחס 9.94
זמנים 10.00
מחיר 9.74
איכות 9.93
דירוג כללי 9.89
התפלגות

מחושב על 54 לקוחות אחרונים

פניות שלא נסגרו - סיבות
סינון לפי: סגור מסנן
אביגיל שפרבר, תל אביב.
אשרור: 06/03/2018
משוב: 10/06/2016
תיאור השירות:
שיפוץ מהיסוד של דירת 4 חדרים כולל תשתיות של חשמל ומים, שבירת קירות, בניית חדר רחצה, מטבח, ריצוף וצביעה.
חוות דעת:
בסיום השיפוץ, אני יכולה לומר שאכן- הוא קבלן מספר אחד. הוא התגלה כקבלן נפלא ואדם מופלא. עשה עבודה מושלמת. ליוה אותי באכפתיות ובלב רחב, הדריך אותי לאורך כל השיפוץ, עזר לי לחסוך בהוצאות, הביא פתרונות יצירתיים לבעיות שהתגלו בדרך, היה מוכשר וזריז ולא ויתר עד הפרט האחרון. הוא עובד עם אנשי מקצוע מצויינים. הוא מעורב ואכפתי, ונותן את הנשמה. הבטיח להמשיך ולוות אותי אם יתעוררו דברים הזקוקים לתיקון בהמשך, ואני מרגישה הכי רגועה בעולם. קודם כל-הוא באמת עשה עבודה מושלמת, ושנית, שאכן- הוא יחזור לעזור ותקן , אם יהיה צורך. הדירה יצאה מקסים מקסים וזה בהחלט בזכותו.מוסיפה שאכן גם שנה וחצי אחרי, הכל נפלא, אנחנו עדיין בקשר, וכל בעיה שיש לי בבית-כפיר פותר בשמחה ובאהבה.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
גל לוי, תל אביב.
אשרור: 07/08/2013
משוב: 15/01/2013
תיאור השירות:
שיפוץ כללי (למעט מטבח) של דירת 3 חדרים למטרות השכרה שכלל עבודות הריסה, חלוקה מחדש, איסנטלציה, חשמל, ריצוף, טיח, צבע, התקנת חלונות אלומניום ואיטום של המבנה החיצוני.
תמונות מהשטח:
חוות דעת:
הוא היה חבל על הזמן! הוא נותן ליווי מההתחלה ועד הסוף. לא רואים הרבה שעושים את זה. הוא נשאר איתך עד הפינישים והוא לא עוזב אותך עד שהכל גמור לחלוטין! יצא לי לעשות כמה שיפוציים בחיים שלי ולא היה אף קבלן שהולך איתך גם לקנות את הדברים והולך לכמה חנויות בשביל לקבל כמה הצעות, הוא נלחם ומתמקח בשבילך. מבחינת העבודה היא הייתה ברמה מאוד גבוהה, הדירה שופצה ממש בצורה טובה ומקצועית. אני מאוד מאוד מרוצה ואין ספק שאם תהיה לי עוד עבודה אני אקח אותו גם. באמת אתה עובד איתו בצורה של "שגר ושכח" הוא מתקשר אליך כל הזמן, הוא נותן לך דיווחים כל הזמן גם כשאתה רוצה וגם כשאתה לא רוצה. זה יחס שלא הכרתי ולא נתקלתי ביחס כזה קודם! הוא עמד בזמנים כמו שהוא הבטיח ואפילו סיים לפני הזמן. המחיר היה לא יקר ולא זול אבל הוא היה מאוד הוגן. בקיצור אני מאוד מרוצה וממליץ עליו בחום :)
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
אוהד ש. הרצליה.
אשרור: 26/05/2019
משוב: 14/05/2018
תיאור השירות:
שיפוץ דירה.
תמונות מהשטח:
חוות דעת:
כל מה שאני אכתוב על כפיר לא יוכל באמת לתאר עד כמה אנחנו מרוצים ממנו. אם יש לכם הזדמנות לעבוד איתו, אל תפספסו זאת... בראש ובראשונה הוא אדם ישר והגון, וזה כל כך חשוב בתחום הזה. מלבד זאת הוא מקצועי אמיתי, לא מתפשר על איכות העבודה שלו וכל מה שעומד לנגד עיניו זה שהלקוחות שלו יצאו מרוצים. אחרי שקראתי עליו את כל מה שכתבו עליו במדרג והתרשמתי מאד, הזמנתי את כפיר שהגיע ונתן הצעת מחיר לשיפוץ דירה מן היסוד. הוא הגיע גם בשנית לבקשתי כדי לראות כיצד ניתן להוזיל עלויות ולחשוב יחד על פתרונות יצירתיים שיתאימו למסגרת התקציב אך מבלי להתפשר יותר מדי על מה שרצינו. סגרנו על שיפוץ דירה מלא הכולל החלפה של אינסטלציה, חשמל, שבירת ובניית קירות, הדבקת ריצוף בכל שטח הדירה, מטבח חדש, שפכטל וצבע. לאורך כל הפרוייקט אנחנו התנהלנו אך ורק מול כפיר, שדאג לכל ההזמנות וההתנהלות מול כל הספקים והוריד מאתנו את כל כאבי הראש. הוא ניהל את הפרויקט ביד רמה. קבע לוחות זמנים ברורים, ליווה אותנו לבחירת קרמיקות, תאורה וכו', קישר אותנו עם כל אנשי המקצוע וקיבל החלטות מתוך ראייה כוללת ושלמה של בניית בית. ברור שיש לו ניסיון רב וידע רחב. הוא הקפיד מאד על זמנים אבל אם היינו צריכים רגע להתלבט תמיד איפשר, דאג שלא נתפשר ותמיד מצא לנו אופציות נוספות לדברים שלא אהבנו. יואב מנהל העבודה שלו וכל הפועלים שהגיעו לעבוד בדירה היו אנשים מצוינים שדאגו לעבוד במקצועיות, בשעות המותרות ולהשאיר כל יום אחריהם את שטח הבניין נקי ומסודר. יואב דאג לשלוח תמונות של קצב ההתקדמות כשלא יכולנו להגיע לדירה ולשמור אותנו מעורבים בתהליך. לאורך השיפוץ כפיר היה זמין כל הזמן, גם בסופ"שים, דאג להראות ולהסביר לנו בדיוק מה הוא עושה, לא היסס לפרק קיר שבנה בחדר אמבטיה ולבנות מחדש רק כי אחרי הבניה היה לו רעיון טוב יותר לפתרון לשטח הקיים, כך גם קרה במקרים נוספים בהם הרגיש שהעבודה לא מושלמת והוא ספג על עצמו את כל העלויות, כל זאת מבלי שאמרנו או ביקשנו. כפיר אמר שיצטרך 6 שבועות לביצוע העבודה, ובפועל סיים תוך 4 וחצי. קיבלנו את הבית נקי ומצוחצח כאילו לא התקיים בכלל שיפוץ. גם אנחנו נוכחנו לדעת שכל מה שאנשים רשמו עליו לפנינו פשוט נכון. אדם ישר, ומקצוען בתחומו. שמחים ומרוצים בטירוף מהעבודה שלו. מליצים בחום!
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
דניאל גריידי, רמת גן.
משוב: 19/07/2016
תיאור השירות:
בנייה מחדש של חדר שירותים ואמבטיה כולל האינסטלציה.
תמונות מהשטח:
חוות דעת:
דעתנו לא השתנתה עליו . במהלך הזמן היו כמה ליקויים וכשפנינו אליו תמיד היה זמין ולקח אחריות על העבודה שלו .
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
אלון לאור, רעננה.
אשרור: 08/12/2015
משוב: 22/04/2014
תיאור השירות:
שיפוץ גג. כלל: ריצוף, טיח, חשמל בנוסף, שיפוץ בתוך הבית. כלל: שבירת קיר והתקנת דלת זכוכית.
תמונות מהשטח:
חוות דעת:
אנחנו מאוד מאוד מרוצים! הוא עשה עבודה יוצאת מן הכלל - החל משלב התיכנון, בו הסביר לי בסבלנות למה אני לא צריך לעשות דברים מסויימים (שהיו מכניסים לו הרבה כסף) בגלל שזה מיותר. המקצועיות היא בשבילו הרבה יותר חשובה מעוד כסף - וזה נותן ביטחון..! הצוות שלו מורכב מאנשים טובים ואכפתיים, כל ערב הם ניקו את כל הלכלוך (כמה שהיה אפשר היה.). הוא עמד בלוח זמנים למרות החג. שביעות הרצון של הלקוח ממש חשובה לו והוא תרם הרבה מעבר לעבודה שעבורה נשכר (מבחינת טיפים ורעיונות). מעולם לא פגשתי אותו קודם - אבל זה היה תענוג להכיר אותו: הוא פשוט עשה עבודה מדהימה ואני שמח להמליץ עליו הלאה. ***עדכון, אחרי שבועיים: נותרו מספר דברים ששכחנו לעשות. כפיר לא היסס לרגע ואמר שיגיע לעשות זאת, למרות שזו לא הייתה בעיה שלו (אלא של הארכיטקטית..). זה שרות !!! יוצא מן הכלל. בדיעבד גיליתי כי בעצות שלו הוא חסך לי לא מעט כסף, שאחרת הייתי מוציא סתם.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
דימה ג. פתח תקווה.
אשרור: 14/12/2013
משוב: 11/04/2013
תיאור השירות:
שיפוץ כללי של הבית - עבודות חשמל, אינסטלציה, בניית חדר אמבטיה, בניית קירות גבס, שפכטל וצבע בכל הבית ועוד.
תמונות מהשטח:
חוות דעת:
אני מאוד מרוצה ממנו. אני אמליץ על שירותיו של כפיר הלאה לבני משפחתי וחברים. כפי שגם ניתן להתרשם מהתמונות, השיפוץ הוא ברמה גבוהה והדירה יצאה פשוט בונבון. כפיר נותן לך שקט במהלך השיפוץ. אתה יודע שלא יהיו הפתעות ושאתה יכול לסמוך עליו ב100 אחוז. הוא גם מקבל את כל הכסף רק לאחר שהשיפוץ מסתיים. מה שחשוב לכפיר זה לא רק לקחת את הכסף וללכת, אלא איך הבית נראה בסוף ושהלקוח ייצא מרוצה. הוא בא איתנו לבחור קרמיקות וחומרים לאמבטיה, דלתות פנים, צבע, חלונות ופרקט. עוד כמה דברים לגבי השיפוץ: - כפיר סיים את הבית תוך שלושה שבועות בלבד (!). - לא היו עלויות שהתווספו במהלך השיפוץ, כלומר הסכום שסוכם עליו לפני תחילת העבודה הוא בערך הסכום ששולם בסוף. - כפיר עשה הרבה דברים בדירה שלא היו באחריותו: תליית ווילונות, תמונות וטלוויזיה, חיבור ברז במטבח, התעסקות עם צנרת מחוץ לבניין. - גם לאחר סיום השיפוץ, כפיר הגיע מספר פעמים ע"מ לתקן תקלות קטנות שהתגלו בדירה. הוא הגיע תוך זמן קצר, בלי שהיינו צריכים להציק לו, ובלי לקחת עוד כסף. הוא אפילו התקשר בעצמו מספר פעמים לשאול מה המצב בדירה והאם צריך לבוא שוב. - לכפיר יש 4 פועלים מקצועיים ונעימים שעובדים בקצב מטורף. לסיכום, לאחר שהסתיים תהליך השיפוץ אני יכול להגיד שכפיר הוא גם בנאדם מדהים וגם איש מקצוע מעולה. בסופו של דבר כשמסתיים השיפוץ אתה לא זוכר את כמה אלפי השקלים שאולי חסכת אלא את איכות השיפוץ שאיתו אתה צריך לחיות. ממליץ עליו בחום.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
ציון ברמלי, אלישמע.
אשרור: 19/02/2013
משוב: 20/05/2012
תיאור השירות:
שיפוץ דירת 130 מ"ר שכלל: ריצוף כל הבית, שיפוץ חדר מקלחת, בניית תקרת גבס, צביעה, החלקה של קירות והחלפת דלת כניסה.
תמונות מהשטח:
חוות דעת:
הוא בן אדם מקסים! כל מילה שלו זו מילה. הוא עושה דברים אקסטרה גם אם זה דברים קטנים, עומד בלוחות זמנים ומקדים אותם אפילו. יש לו המון ספקים שהוא עובד איתם, הולך איתך ועוזר להוריד להם מחירים (משקיע מזמנו), בסופו של יום עוזר לקצר את "ההתעסקיות" עם הפרטים הקטנים בשיפוץ, מייצר פתרונות ולא בעיות. ברמת הגימור נראה פשוט מצוין (אין לי ספק שאצל רוב קבלנים זה היה נראה פחות ממצויין) עבר את הביקורת הקפדנית של אבא שלי אחרי 45 שנה בסולל בונה שעסק בדיוק באותו התחום) . יורד לפרטים, פרפקציניסט, הוא בן אדם ברמה האישית מדהים!! רשמתי בדרוג מחיר 10 מהסיבה הפשוטה שקיבלתי יותר לעומת קבלנים אחרים שביקשו פחות כסף ובסופו של דבר יש לי תחושה או שהייתי מתפשר או שהקבלנים האחרים היו מבקשים אקסטרא .
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
ל. מ. רמת גן.
אשרור: 25/05/2019
משוב: 25/11/2018
תיאור השירות:
השיפוץ כלל שבירת קירות, אינסטלציה, עבודות חשמל, ריצוף, החלפת ארונות מטבח, חלונות וצבע.
תמונות מהשטח:
חוות דעת:
הדירוג של כפיר בשלישיה הפותחת מוצדק מאד! הוא ישר, הגון, זמין, יסודי והיה מעורב בכל התהליך השיפוץ עד לפרט האחרון. הצוות של כפיר מורכב מבעלי מקצוע מצויינים במלא מובן המילה בתחומים של נגרות, שיש, אלומיניום וחשמל. כמו כן, הוא דייק ועמד בזמני העבודה שנקבעו מראש. הוא הגשים לנו חלום למציאות!
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
אלמוג כ. תל אביב.
אשרור: 10/05/2019
משוב: 15/05/2018
תיאור השירות:
שיפוץ דירת 4 חדרים כולל החלפת אינסטלציה וחשמל ובניית קירות.
חוות דעת:
פנינו לכפיר אחרי שהתחלנו את העבודה עם קבלן אחר שעשה עבודה לא מקצועית. תוך כמה ימים מאז שפנינו אליו כפיר כבר נכנס לעבודה והתחייב לסיים אותה תוך זמן מאוד קצר. לאורך כל התהליך הוא היה מאוד נעים וזמין. מהרגע הראשון ראינו שהוא מאוד מקצועי, עם סטנדרט גבוה. העובדים שלו מאוד מקצועיים וחרוצים, הם עבדו בצורה מסודרת ונקייה. המחיר היה הוגן ביחס לעבודה שהם ביצעו. הוא ליווה את כל התהליך מההתחלה ועד ליום שנכנסנו לדירה. בשונה מבעלי מקצוע אחרים הוא עמד בזמנים בצורה בלתי רגילה.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
אלכסיי ו. תל אביב.
משוב: 22/01/2019
תיאור השירות:
שיפוץ של דירת 4 חדרים קומפלט כולל כל עבודות האינסטלציה הנצרכות.
חוות דעת:
הוא היה מצוין. הוא איש נעים ונח לבריות , הוא הסביר לנו הכל בצורה מקיפה ובסבלנות רבה. ייעץ לנו גם לגבי דברים הקשורים לעיצוב, מה עדיף ולמה. הוא שבר לנו המון סטיגמות שהיה לנו על שיפוצניקים (לטובה). הוא זמין תמיד, כל פעם שהתקשרנו אליו ענה בסבלנות. היה איתנו לכל אורך הדרך, מבחינת התשלומים נתן לנו לשלם בצורה מאוד נוחה. השיפוץ עצמו נעשה בצורה מקצועית ונקיה. כמו כן הוא סיים הכל לפני המועד המתוכנן, היינו בהחלט מרוצים ואני ממליץ.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
הילה ז. תל אביב.
אשרור: 17/03/2015
משוב: 14/09/2014
תיאור השירות:
שיפוץ של דירת ארבעה חדרים מהיסוד, כולל חשמל, אינסטלציה, החלפת אמבטיות ושירותים וריצוף.
חוות דעת:
היה מצוין. הוא תמיד זמין וזריז מאד, לקח לו חצי מהזמן שחשבנו. הוא המליץ לנו על כל מיני בעלי מקצוע תוך כדי וזה ממש עזר לנו. רמת גימור מאד גבוהה, ממליצים בחום.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
חלי ונקרט, תל אביב.
אשרור: 13/01/2015
משוב: 15/07/2013
תיאור השירות:
שיפוץ כללי שכלל: צביעה, גבס, אינסטלציה, חשמל ועוד.
חוות דעת:
הוא היה מאד נחמד ואדיב. הוא עמד בזמנים שקבענו ואני הייתי מאד מרוצה ממנו! הוא היה ממש מצויין! הוא היה מקצועי מאד והיה ממש אחלה! הוא היה ממש בסדר גמור!
איכות
10
מחיר
9
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
חי אבוטבול, תל אביב.
אשרור: 05/05/2011
משוב: 05/01/2010
תיאור השירות:
שיפוץ של סלון וחדר שינה כולל נקודות חשמל, טיח, צבע, סגירת ופתיחת חלונות ואיטום גג אסבסט.
חוות דעת:
הכל היה טוב! הוא עמד בזמנים הביצוע שלו היה טוב,והיינו מרוצים מהמחיר. הוא הגדיל ראש ונתן אקסטרות בלי לגבות עוד תשלום :-)
איכות
10
מחיר
9
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
אורי גרטל, כפר סבא.
משוב: 01/05/2011
תיאור השירות:
עבודת גבס, חשמל ואינסטלציה בדירת חדר.
חוות דעת:
הוא היה עשר! יש לי רק מילים טובות! הוא היה מאוד זריז ומאוד חיובי עשה דברים מעבר לנדרש כי חשב שצריך לעשות אותם ולא דרש סכום נוסף. היה גם מקרה, שבו הדירה הייתה פתוחה ונכנסו גנבים ולקחו לו חלק מהציוד וחלק מהציוד בדירה ובלי להנעיד עפעף הוא פיצה. סך הכל סיים לפני הזמן שנקבע, עשה עבודה באיכות גבוהה והייתי מרוצה. המחיר לא היה זול אבל בהתחשב בעבודה הוא היה הוגן לחלוטין...
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
רינת חריס, תל אביב.
אשרור: 08/04/2011
משוב: 10/05/2010
תיאור השירות:
שיפוץ חדר אמבטיה שכלל החלפה של כלים סאניטארים, ריצוף, צבע והחלפה של צנרת.
חוות דעת:
הוא היה מעולה! חוץ מזה שהוא היה קצת יקר וזה החיסרון היחיד שמצאתי. הוא איש מאוד נחמד והוגן. מה שקבענו מראש זה מה שהוא לקח בסוף. הוא עבד כמו שצריך! עשה עבודה יפה מאוד והשאיר את המקום מאוד מסודר ונקי! הוא עבד רצוף ולא מרח את הזמן ובהחלט רואים את התוצאות :)
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
הגר מור, רמת גן.
משוב: 18/04/2010
תיאור השירות:
שיפוץ דירה בגודל 70 מטר - החלפה של צנרת, תקרות גבס בכל הבית , קירות גבס, הדבקה של קרמיקות, מקלחת חדשה, צבע, ריצוף בחלק מהדירה, התקנה של תשתית חשמל חדשה כולל לוח חשמל, איטום של גגון, סגירת שתי פתחי דלתות בקירות בלוקים.
חוות דעת:
היה מצויין! הוא היה מאוד נחמד ומקצועי מאוד. הופתעתי מאוד לראות שיש כאלה שיפוצניקים עדיין בעולם. הוא עמד בזמנים כמו שהוא הבטיח, לא חרג בכלל מהזמן שהוא אמר לי. הוא עמד בתקציב כמו שהוא הבטיח לי, ולא היו שום הפתעות להפך - הוא נתן הרבה מעבר למה שסיכמנו מההתחלה. הוא עשה לי מבית מכוער - בית מדהים!
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
אנג'ליקה א. נתניה.
משוב: 13/04/2010
תיאור השירות:
החלפת אמבטיה, החלפת 3 שירותים, עבודות אינסטלציה, הרכבת פרקטים וצביעה בדירת 118 מ"ר.
חוות דעת:
היה אחלה! העבודה היתה מצוינת והוא היה מאוד אכפתי ואדיב. השיפוץ עבר בלי בעיות. אני מאוד מרוצה! הוא עשה עבודה מדויקת וטובה. אין לי מילים רעות להגיד עליו :-)
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
תמי ניצן, גבעת שמואל.
משוב: 11/02/2010
תיאור השירות:
שיפוץ כללי של דירה כולל שיפוץ מטבח, אבמטיה, שירותים, ריצוף וצביעה.
חוות דעת:
הוא היה עשר! הוא בנאדם מאוד נחמד! עשינו שיפוץ כללי והוא צ'יפר אותנו בהמון דברים. למשל, קבענו על ריצוף מסוים והוא שידרג אותו, הוא נתן לי אסלה מתנה, הוא הוסיף לי פס דקורטיבי באמבטיה ונתן לי כל מיני אביזרים לאמבטיה מתנה. הוא עמד בזמנים שהוא קבע ואני מאוד מרוצה! כבר המלצתי עליו לחברים :-)
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
מרדכי שיפמן, תל אביב.
משוב: 26/02/2009
תיאור השירות:
שיפוץ בניין מבחוץ ותיקון מקומות מסוכנים לפי דרישת העירייה.
חוות דעת:
ממליץ, בהחלט כן, למה לא?! אני מאוד ממליץ עליו, הוא היה בסדר. הוא עשר בטיב, בהגינות, ובתור בן אדם. מבחינת המחיר הוא הכי טוב מכולם! הוא באמת בן אדם טוב, נעים לעבוד איתו.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
רונית קינן, הרצליה.
אשרור: 13/06/2019
משוב: 14/11/2018
תיאור השירות:
שיפוץ והרחבת חדר בקומת גג, בגודל של כ- 40 מ"ר, כולל הכל- הריסה, בנייה, קונסטרוקציה, עמודים, תשתיות של חשמל ואינסטלציה, ריצוף, צביעה ועוד.
חוות דעת:
מבחינת העבודה עצמה, הוא היה מצוין! יש לו פתרונות יצירתיים לבעיות לא שגרתיות. הוא יודע להתעקש על שלו- גם מול האדריכל והקונסטרוקטור, לטובת הלקוח. הפועלים שלו אנשים ברמה מאוד גבוהה, גם בפן האישי וגם בפן המקצועי והם מסורים לעבודה. הדבר שהכי מאפיין אותו ואת אנשיו, זה עבודה מהירה- הם פשוט מתקדמים בקצב מאוד מהיר ביחס לקבלני אחרים וזה בעיקר כי האנשים שלו באים לעבוד ולא למרוח את הזמן. דבר נוסף שייחודי לו, זה שהוא מבקש את כל התשלום רק בסוף עבודה- רק בעלי מקצוע שבטוחים באיכות העבודה שלהם עושים דבר כזה וזה לא משהו שביקשתי, זאת הצורת עבודה שלו. אחרי שהשוותי מחירים עם 4-5 קבלנים אחרים, הוא היה אחד הזולים. מאוד הוגן בסך הכל, לא זול בצורה קיצונית, אבל לא חמדן- פשוט מחיר הוגן לדעתי והוא גם הוגן ברמת ההתנהלות האישית. איכות העבודה גבוהה מאוד, הוא מקפיד להשתמש בחומרים הכי טובים וידע להתמודד עם הקפריזות שלנו וההתעקשויות על דברים לא שגרתיים, שאולי הוא לא רגיל אליהם ועדיין התמודד עימם היטב. מאוד אכפתי, בעיקר לגבי הקפדנות של תוצר העבודה. אני חושב שהיחסים הבין אישיים שלו טובים מאוד ושהוא טיפוס מעניין וכמו כן גם מעניין לשוחח איתו- ממצחיק ועד לא מתפשר. יודע לתקשר עם הלקוח ולהציג לו את הבעיה בצורה כנה ולדווח במצב יומי מה הסטטוס, מה הוא עשה ומה לא עשה וכל זה מיוזמתו. תענוג לעבוד עם מישהו ככה, מומלץ מאוד.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
טוען חוות דעת נוספות
סינון לפי: סגור מסנן

קראת 54 חוות דעת, אך האם אפשר לסמוך?

שיטת הדירוג באתר מידרג
בדיקה לפני קבלה למידרג

כששיפוצניק רוצה להתקבל למידרג אנו דורשים לקבל רצף של 10-15 חשבוניות אחרונות של שיפוצים. מתוכן, אנו מדברים עם 5 לקוחות, לכל הפחות! אם כולם ממליצים בחום ונותנים דירוג גבוה – העסק מתקבל לאתר. כך יש לנו דירוג התחלתי.


הדירוג מתעדכן אחרי כל שירות

אנו חוזרים לכל לקוח, אחרי כל שירות ומקבלים ממנו דירוג מפורט. הציון של העסק באתר מתעדכן מייד וכך נקבע המיקום שלו ברשימה.


בקרת איכות חוזרת

האם הלקוחות מרוצים גם זמן רב אחרי השירות? את זה אנחנו בודקים שוב אחרי מספר חודשים ובתחומים מסויימים – גם לאחר מספר שנים! (בשיפוצים ואיטום למשל...) והלקוח יכול לשנות את הדירוג שנתן בעבר.

בקיצור, אנחנו משוגעים בקטע של הדירוגים.


בואו תראו את זה בעיניים בסרטון הבא:

צילום רשיון

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק