מוקד טלפוני: 1-700-707-233
שתפו:
סטניסלב
ציון כללי:
9.62
תמונת פורטרט של בעל המקצוע
ממוצע דירוגים
יחס 9.71
זמנים 9.70
מחיר 9.63
איכות 9.80
דירוג כללי 9.62
התפלגות

מחושב על 82 לקוחות אחרונים

פניות שלא נסגרו - סיבות
סינון לפי: סגור מסנן
משה א. תל אביב.
משוב: 03/09/2019
תיאור השירות:
הובלת דירת 2.5 חדרים מתל אביב לגבעתיים.
חוות דעת:
חששתי מההובלה בעיקר בגלל שלכל אדם שאני מכיר יש איזה סיפור לספר על המוביל שלו, "הוא שבר לי, זה גנב לי, לא אמין, איחר לי, הבריז לי, כל הזמן התלונן ובסוף ביקש עוד כסף" וזה באמת לא נגמר! אז כחלק מתהליך המעבר חקרתי קצת, ניסיתי ללמוד איפה בעלי מקצוע בתחום הזה מחפפים על חשבון הלקוח או אפילו ממש דופקים אותו. אז היו לי כבר כמה תובנות. מעבר דירה מלווה בלחץ, בעיקר ביום המעבר עצמו. קיבלתי כמה הצעות מחיר, וכבר בשלב זה אפשר להבין מי לא טוב ועם מי כדאי לעשות עסקים. המוביל הגיע לראות בעצמו? או שנתן הצעה רק לפי שיחת טלפון? כל הזמן אמר "יהיה בסדר" או ו"אל תדאג"? אז אני יותר דואג, שלא יהיה בסדר. באמת שיש להם מלא דרכים לחפף והחקר שוק הזה ממש עזר. בסוף פגשתי מוביל אחד, שקוראים לו סטניסלב. הוא היחיד שהגיע בעיניים לראות את הדירה שצריך להעביר והוא לא רק בא לראות, ברגע שנכנס לדירה הוא הוציא גיליון והתחיל לרשום ולתעד כל דבר. מה כן, מה לא, מה אולי, מתי, כמה, למה ואיפה! לא היה צל של ספק, הוא מקצוען ושונה מכל האחרים שדיברתי איתם. אבל עדיין דאגתי. כי הובלה לא עושים כל חודש וגם לא כל שנה וזה יכול להיות כל ההבדל ביום המעבר ולהשאיר חותם נוראי על כל תהליך מעבר הדירה. בוקר יום המעבר, הוא אמר שהצוות יגיע בשעה 07:00 וכבר ב-06:45 הם היו עם המשאית בחוץ, מוכנים עם כל הציוד הדרוש ועם רעל בעיניים. הגיעו שלושה עובדים תותחים, מקצועיים, אין לי מילים לתאר, איזה קצב! היינו בהלם. מרימים 4 ארגזים ענקיים ביחד, מתקתקים את העבודה, לא נחים לרגע ואפילו לכוס מים לא עצרו. תוך כדי ההובלה חששתי מסיטואציות שבהן יגידו "רחוק לי, גבוה לי, חם לי, קר לי, יש מלא מדרגות, וצריך לשלם עוד אקסטרה". אז לא רק שזה לא קרה, אלא הם עבדו בצורה כל כך מקצועית, מהירה ועם חיוך! פשוט היינו בעננים מכל התהליך! הצוות התחיל לארוז כבר ב 07:00, 2 סבלים ואחד שעוטף מסדר ומכין. צ'יק צ'ק, את ההעברה סיימנו בדירה החדשה בגבעתיים בשעה 09:56 לאחר תשלום. כשאני בתרחיש האופטימי ביותר שלי, שיערתי שנסיים ב-12. בנוסף, בנוסף, סטניסלב סיפק לנו ארגזים ממש טובים שלא התפרקו והיו מאוד נוחים שמכללו במחיר. הצוות הגיעו עם משאית ענקית, שנראתה חדשה וממש לא היה צריך לעשות נגלות. מבחינת המחיר מה שסוכם בינינו בהתחלה נשאר אותו דבר בדיוק גם בסוף. לדעתי המחיר היה הגון ושווה כל שקל על מה שקיבלנו. פשוט חוויה נדירה.
איכות
10
מחיר
9
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
סגור
ליאב שופן גוצ'ב, תל אביב.
משוב: 27/08/2019
תיאור השירות:
הובלת דירה בת 3 חדרים מתל אביב לחיפה.
חוות דעת:
הוא היה מעולה ומקצועי, הם היו צוות מעולים ועבדו מהר ויעיל, המחיר היה הוגן ואני מרוצה מאד.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
אליזבטה קראסנוצ'וק, תל אביב.
משוב: 23/04/2019
תיאור השירות:
הובלה קטנה מפתח תקווה לתל אביב.
חוות דעת:
הוא מצא חן בעיניי מאוד. הוא מאוד עזר לי בהכל, אני מרוצה מאוד מההתנהגות של המובילים, הם מאוד נעימים אדיבים ומהירים וגם הגיעו לפניי הזמן. חוץ מהמחיר שהיה טיפה יקר לדעתי הכל היה מושלם!
איכות
10
מחיר
8
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
רוני פרשני, תל אביב.
משוב: 07/03/2019
תיאור השירות:
הובלת חדר שינה בתוך פתח תקווה.
חוות דעת:
אחלה שירות. הוא הגיע עם עוד עובד והיה מקצועי ואדיב.
איכות
9
מחיר
8
זמנים
10
יחס
9
9
כללי
גירסאות
סילבה סימאונוב, תל אביב.
משוב: 05/03/2019
חוות דעת:
היה מעולה!
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
נפתלי לנדסברג, תל אביב.
משוב: 29/01/2019
תיאור השירות:
הובלה של דירת 2 וחצי חדרים מרמת גן לקרית אונו.
חוות דעת:
היה ממש אחלה, גם המחיר בסדר גמור. הם עבדו מהר ויעיל. יותר מזה, הייתה בעיה קטנה בהרכבה של הארון, ולמרות שהודעתי להם על זה כמה ימים לאחר ההובלה עוד באותו היום הם הגיעו וסידרו את זה, מאוד הערכתי את השירות שלהם.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
אברהם ניניו, תל אביב.
משוב: 20/01/2019
תיאור השירות:
הברזה מהובלה.
חוות דעת:
היה מתחת לכל ביקורת. קבעתי איתו בשעה מסוימת, והוא התקשר להודיע שהרכב שלו במוסך אז שהוא יעדכן אותי. שהוא הודיע לי נסעתי במיוחד מתל אביב לרחובות, חיכיתי הרבה זמן. כשהתקשרתי אליו, הוא אמר לי שכל רגע הוא אמור להגיע, אבל בסופו של דבר חיכיתי מעשר עד אחת בצהריים. בשלב הזה אני התייאשתי ממנו ועזבתי. הפינוי לא בוצעה ואני חושב שזוהי צורה נוראית לקבלת שירות ועוגמת נפש גדולה.
זמנים
0
יחס
0
0
כללי
גירסאות
נטלי בורגושלבסקי, תל אביב.
משוב: 15/01/2019
תיאור השירות:
הובלה של דירה בת ארבעה חדרים מנתניה לתל אביב עם עצירה באמצע.
חוות דעת:
הם היו ממש אחלה צוות, תקתקו את העבודה. עמדו בזמנים והיו מעולים. הם עשו את העבודה שלהם כמו שצריך ואין לי תלונות.
איכות
10
מחיר
9
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
הדס א. תל אביב.
משוב: 14/10/2018
תיאור השירות:
הובלת משרד לבניין חדש.
חוות דעת:
ממליצה מאוד! הוא סיפק ארגזים ונייר עטיפה שהגיעו לפני מועד ההובלה, ביום ההובלה הם עבדו בצורה מסודרת וטובה והיה נעים לעבוד איתם.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
מאיר רותם, כפר סבא.
משוב: 12/09/2019
תיאור השירות:
הובלה של דירה עמוסה בת שניים וחצי חדרים מרמת גן לכפר סבא כולל אריזה, פירוק והרכבה.
חוות דעת:
זאת הייתה חווית הובלה! קודם כל לא ראיתי אנשים כל כך חרוצים שעומדים בזמנים ומתייחסים ברמה הכי גבוהה ללקוח, בכל בקשה שהיא, הוא אפילו לא חושב פעמיים. אין דברים כאלה היום. הגיעו אנשים, לא ראיתי דבר כזה, גם האורזים וגם המובילים. בסרטים לא רואים איך הם עובדים, צריך לצלם אותם בווידאו ולהראות לאנשים איך עובדים. לא חסכו בכלום, ארזו הכל בצורה מדהימה, הם חבורה מנצחת! אם היה יותר מ-10 הייתי נותן להם, אין שאלה בכלל. משרתים את הלקוחות שלהם, אני ואשתי לא נשכח אותם, אנשים מדהימים.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
טוען חוות דעת נוספות
סינון לפי: סגור מסנן

קראת 82 חוות דעת, אך האם אפשר לסמוך?

שיטת הדירוג באתר מידרג
בדיקה לפני קבלה למידרג

כשמוביל רוצה להתקבל למידרג אנו דורשים לקבל רצף של 10-15 חשבוניות אחרונות של הובלות. מתוכן, אנו מדברים עם 5 לקוחות, לכל הפחות! אם כולם ממליצים בחום ונותנים דירוג גבוה – העסק מתקבל לאתר. כך יש לנו דירוג התחלתי.


הדירוג מתעדכן אחרי כל שירות

אנו חוזרים לכל לקוח, אחרי כל שירות ומקבלים ממנו דירוג מפורט. הציון של העסק באתר מתעדכן מייד וכך נקבע המיקום שלו ברשימה.


בקרת איכות חוזרת

האם הלקוחות מרוצים גם זמן רב אחרי השירות? את זה אנחנו בודקים שוב אחרי מספר חודשים ובתחומים מסויימים – גם לאחר מספר שנים! (בשיפוצים ואיטום למשל...) והלקוח יכול לשנות את הדירוג שנתן בעבר.

בקיצור, אנחנו משוגעים בקטע של הדירוגים.


בואו תראו את זה בעיניים בסרטון הבא:

צילום רשיון

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק