מוקד טלפוני: 1-700-707-233

איזה מחמם מים בגז מומלץ?

11 טכנאי גז מומלצים ענו על השאלה וסיכמנו את התשובות בגרף!

מים שחוממו במחמם גז

צוות מידרג שאל כך: איזה מחמם מים בגז מומלץ? אנחנו לא מחוייבים לחברת גז מסויימת ומתלבטים באיזה מחמם מים בגז כדאי לנו לבחור. חשוב לנו שיהיה אמין, לא יתקלקל, יעבוד במהירות ולאורך שנים. המחיר הוא לא שיקול.הגרף החכם נותן משקל גדול יותר למומחים - כלומר לטכנאי גז עם מספר חוות דעת ודירוגים גבוהים יותר.

הגרף הזה הוא גרף רגיל - לכל 11 טכנאי הגז משקל זהה.


טוב, אז נראה שלשאלה 'איזה מחמם מים בגז מומלץ?' אין תשובה מובהקת עם רוב מוחלט. עם זאת שימו לב - התשובה רינאיי קיבלה 44.5% ומובילה על כל התשובות האחרות בלפחות 10 אחוזים. שווה לקחת את זה בחשבון. כדי להקל על ההחלטה אתם יכולים לשים לב שאיש מטכנאי הגז לא בחר בפלוניס ו- ברטה.איזה מחמם מים בגז מומלץ? המומחים עונים:


הבחירה שלי: רינאיי

רינאיי הוא מכשיר בטיחות יפני, היפנים ידועים בבטיחות שלהם והוא גם חסכוני בגז ועובד גם בלחצים נמוכים של גזהבחירה שלי: פלומה

פלומה הוא אמין מאוד מחיר נוחהבחירה שלי: יונקרס

יונקרס המכשיר הכי אמין וחסכוני לאורך שנים ארוכות מאוד!! (יכול לעבוד כ30 שנה ללא תקלות!)הבחירה שלי: וולקנו

וולקנו הוא מחמם מומלץ. אני מתקין אותו קבוע. הוא מכשיר מצוין ועושה את העבודה מצוין. גם שאר החברות טובות אין איזה משהו שאני יכול להצביע עליו שהוא לא בסדר.הבחירה שלי: יונקרסהבחירה שלי: רינאייהבחירה שלי: וולקנוהבחירה שלי: רינאייהבחירה שלי: רינאייאיזה מחמם מים בגז מומלץ? סיכום התשובות

תשובה מספר משיבים משוקלל אחוז
רינאיי 4.5 44.5
יונקרס 2.8 27.7
פלומה 1.7 16.6
וולקנו 1.1 11.2
פלוניס 0 0
ברטה 0 0
תשובה מספר משיבים אחוז
רינאיי 4 36.4
יונקרס 3 27.3
פלומה 2 18.2
וולקנו 2 18.1
פלוניס 0 0
ברטה 0 0


המידע המוצג כאן על "איזה מחמם מים בגז מומלץ?" אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי, אלא למטרת העשרה בלבד. אתה לוקח אחריות מלאה על אופן שימושך במידע זה. עליך לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל תשובה אישית. אין לעשות שימוש מסחרי בתוכן ללא אישור בכתב. שימוש ללא אישור יהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק