מוקד טלפוני: 1-700-707-233

איזה מחמם מים בגז מומלץ?

המומחים עונים

שאלנו 10 טכנאי גז מומלצים וסיכמנו עבורכם את התשובות בתרשים. למטה תוכלו למצוא פירוט.בתרשים למעלה נתנו לכל טכנאי גז משקל שווה, בתרשים הזה נתנו לכל טכנאי גז משקל שונה בהתאם לרמת המומחיות שלו. חישוב המומחיות לוקח בחשבון את הדירוג ואת כמות חוות הדעת.

צוות מידרג שאל כך:
איזה מחמם מים בגז מומלץ? אנחנו לא מחוייבים לחברת גז מסויימת ומתלבטים באיזה מחמם מים בגז כדאי לנו לבחור. חשוב לנו שיהיה אמין, לא יתקלקל, יעבוד במהירות ולאורך שנים. המחיר הוא לא שיקול.

טוב, אז נראה שלשאלה 'איזה מחמם מים בגז מומלץ?' אין תשובה מובהקת עם רוב מוחלט. עם זאת שימו לב - התשובה רינאיי קיבלה 40% ומובילה על כל התשובות האחרות בלפחות 10 אחוזים. שווה לקחת את זה בחשבון. כדי להקל על ההחלטה אתם יכולים לשים לב שאיש מטכנאי הגז לא בחר בפלוניס, ברטהאיזה מחמם מים בגז מומלץ?
קבלו תשובות מפורטות


הבחירה שלי: רינאיי

מכשיר בטיחות יפני היפנים ידועים בבטיחות שלהם והוא גם חסכוני בגז עובד גם בלחצים נמוכים של גזהבחירה שלי: פלומה

אמין מאוד מחיר נוחהבחירה שלי: יונקרס

המכשיר הכי אמין,חסכוני לאורך שנים ארוכות מאוד!! ( יכול לעבוד כ30 שנה ללא תקלה!)הבחירה שלי: יונקרסהבחירה שלי: רינאייהבחירה שלי: וולקנוהבחירה שלי: רינאייהבחירה שלי: רינאייאיזה מחמם מים בגז מומלץ? סיכום התשובות

תשובה מספר משיבים אחוז
רינאיי 4 44.6
יונקרס 3 27.8
פלומה 2 16.6
וולקנו 1 11.3
פלוניס 0 0
ברטה 0 0


המומחים עונים מהשטח - תשובות של טכנאי גז

כל כמה זמן צריך לעשות בדיקת גז תקופתית?

המידע המוצג כאן על "איזה מחמם מים בגז מומלץ?" אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי, אלא למטרת העשרה בלבד. אתה לוקח אחריות מלאה על אופן שימושך במידע זה. עליך לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל תשובה אישית. אין לעשות שימוש מסחרי בתוכן ללא אישור בכתב. שימוש ללא אישור יהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק