מוקד טלפוני: 1-700-707-233

החלפת מצמד גיר רובוטי - מחיר
אתם לפני החלפת מצמד גיר רובוטי, ולא בטוחים בכלל מה זה המצמד? בפשטות, לכל מהירות נסיעה יש את ההילוך המתאים עבורה. ברכב עם גיר רובוטי, המצמד הוא זה שאחראי על החלפת ההילוך. כמו כל דבר שעובד טוב, גם במצמד גיר רובוטי, תמיד נזכרים בו דווקא כשהוא קצת מזייף. מחיר החלפת מצמד גיר רובוטי נע בין: 1,700-3,000 ₪ ומשתנה על פי סוג הרכב. אל דאגה, יש לנו את כל מה שאתם צריכים לדעת על החלפת מצמד גיר רובוטי וכמה זה עולה.

החלפת מצמד גיר רובוטי

החלפת מצמד גיר רובוטי - מחיר

כסף מחיר החלפת מצמד גיר רובוטי נע בין: 1,700-3,000 ₪ ומשתנה על פי סוג הרכב.

כסף המחיר הנפוץ ביותר להחלפת מצמד גיר רובוטי הוא כ-2,400 ₪.

 

הצעות מחיר להחלפת מצמד גיר רובוטי לדוגמא:

מחיר מחיר החלפת מצמד גיר רובוטי לרכב מסוג טויוטה קורולה שנת 2008 הוא כ– 2,400 ₪

מחיר מחיר החלפת מצמד גיר רובוטי לרכב מסוג סיטורואן C1 שנת 2012 הוא כ– 2,500 ₪

מחיר מחיר החלפת מצמד גיר רובוטי לרכב מסוג דאצ'יה לודג'י הוא כ– 3,000 ₪

 

המחירים כוללים את המצמד החדש, את עבודת ההחלפה וגם מע"מ.

 

מצמד גיר רובוטי חדש

מה זה גיר רובוטי?

אם אתם אנשי הגם וגם, גיר רובוטי הוא בשבילכם, גם נוח ופשוט לתפעול כמו רכב עם תיבת הילוכים אוטומטית, וגם חסכוני בדלק כמו רכב עם גיר רגיל. איך זה עובד? ברכב עם גיר רובוטי אין דוושת קלאץ', אך תיבת ההילוכים היא ידנית. לגיר הרובוטי יש מצמד שמופעל בעזרת מחשב, ההילוכים מוחלפים לפי מהירות הנסיעה, העוצמה, אופן הלחיצות של הנהג על דוושת הגז וזווית שיפוע הכביש.

נורהבניגוד לרכב עם תיבת הילוכים אוטומטית, שבה המחשב הוא הבלעדי שקובע מתי יוחלף הילוך, ולנהג אין כלל שליטה על החלפת ההילוכים, ברכב עם גיר רובוטי הנהג יכול לקבוע אם הרכב יחליף הילוך, על פי עוצמה ותדירות הלחיצות בדוושת הגז.

ולמה שליטה זה טוב, אתם שואלים? ברכבים אוטומטים לעיתים ההילוך מתחליף גם כשאין צורך, ככה שהם צורכים יותר דלק לעומת רכבים עם גיר רובוטי או ידני.

החלפת מצמד גיר ברכב רובוטי

תקלות במצמד הגיר הרובוטי

ברכב עם גיר רובוטי, שחיקה של המצמד היא תקלה נפוצה שנגרמת מלחיצות תכופות על דוושות הגז והברקס, כמו למשל בתנועה עירונית.

במקרה של תקלה במצמד של גיר רובוטי, יכול להיות שתרגישו רעידות בשינויי מהירויות, קושי של הרכב להעביר הילוך ובהמשך יכול להיות שהרכב יתקע או פשוט לא יניע. אך רק בדיקה במוסך תוכל להצביע שהבעיה היא אכן במצמד הגיר. 

נורההחלפתם למצמד גיר חדש ואתם רוצים לשמור עליו לאורך זמן? זה אפשרי. רכב עם גיר רובוטי דורש מיומנות נהיגה עדינה, לחיצות רכות על הדוושות ושימוש מושכל בהן, יאריכו את חיי המצמד החדש.


משך זמן החלפת מצמד גיר רובוטי

כשמחשבים מחיר של תקלה שקשורה לרכב, חשוב לקחת בחשבון גם את משך תיקון התקלה, שהרי אם אתם מבזבזים יום עבודה שלם במוסך, גם לזה יש מחיר.

נורה בממוצע זמן החלפת מצמד גיר רובוטי נמשך בין 6-4 שעות עבודה


מוסכים מומלצים להחלפת מצמד גיר רובוטי

כדי למצוא מוסך להחלפת מצמד גיר רובוטי אתם יכולים לחפש המלצות מחברים שלא ראיתם מאז ששיחקתם קלאס עם גיר. אנחנו לא בטוחים שזה יהיה נחמד. מזל שהכנו רשימה של מוסכים מומלצים להחלפת מצמד גיר, הם מדורגים על פי חוות דעת שלקוחות קודמים נתנו על המחיר, היחס והאמינות שלהם. ככה תוכלו לדעת שלא תפגשו ברובוט, אלא באדם נעים שידע להחליף את מצמד הגיר שלכם בשלום. בהצלחה! 
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק