מוקד מידרג: 1-700-707-233

האם עדשות צבע מזיקות לעיניים?

5 אופטומטריסטים מומלצים ענו על השאלה וסיכמנו את התשובות בגרף!

עדשות צבע

צוות מידרג שאל כך: האם עדשות צבע מזיקות לעיניים? בחורה בת 20 ללא בעיות עיניים, מעוניינת לשים עדשות צבע יומיות ללא מספר בפורים. לא ערכה בדיקת התאמה מקדימה אצל אופטומטריסט וקנתה את העדשות ברשת פארם. מניסיונך, האם עדשות צבע מזיקות לעיניים?הגרף החכם נותן משקל גדול יותר למומחים - כלומר לאופטומטריסטים עם מספר חוות דעת ודירוגים גבוהים יותר.

הגרף הזה הוא גרף רגיל - לכל 5 האופטומטריסטים משקל זהה.


אז נראה שיש לנו כאן רוב, אך לא מעט מהאופטומטריסטים חושב אחרת. כ54.7% בחרו בכן, אחוז יפה בהחלט, אך לא פחות מ 45.3% בחר בלא. אולי התשובות המורחבות של האופטומטריסטים כאן למטה יעזרו לכם להכריע בנוגע ל'האם עדשות צבע מזיקות לעיניים?'.


יש לכם עדשות? 7 אופטומטריסטים ענו על השאלה: האם אפשר לשים טיפות עיניים עם עדשות? התשובה בפנים.
האם עדשות צבע מזיקות לעיניים? המומחים עונים:


הבחירה שלי: כן

עדשות צבע יכולות להזיק לעיניים - הן גוף זר שמכניסים לעין. בין אם הן צבעוניות או לא, הכרחי להיבדק ע"י אופטומטריסט על מנת לוודא שהתנאים בעין מתאימים להרכבת עדשות, כמו שכבת דמעות תקינה, שלילה של אלרגיה בעיניים ועוד. עדשות מגע משתנות בגודל ובקימור וכן בהרכב החומר, ורק אופטומטריסט יכול להתאים את העדשות המדויקות לעיני המטופל. הרכבת עדשות מגע שנקנו בפארמים השונים, ללא בדיקת התאמה מקצועית, עלולה לסכן את העיניים עד לעיוורון.הבחירה שלי: לא

כמו כל שאלה, התשובה אינה שחור או לבן. עדשות צבע עלולות להזיק לעיניים, כמו ששאר עדשות המגע - בין אם הן צבעוניות ובין אם נועדו לתיקון ראייה - עלולות לגרום לסיבוכים. אנחנו יכולים להפחית את הסיכון בכך שנבצע בדיקת התאמה של העדשות בעיניים על ידי מומחה (אופטומטריסט), ונשמע בקפדנות להוראות ההרכבה והניקיון שלהן.האם עדשות צבע מזיקות לעיניים? סיכום התשובות

תשובה מספר משיבים משוקלל אחוז
כן 2.7 54.7
לא 2.3 45.3
תשובה מספר משיבים אחוז
כן 3 60.0
לא 2 40.0


המידע המוצג כאן על "האם עדשות צבע מזיקות לעיניים?" אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי, אלא למטרת העשרה בלבד. אתה לוקח אחריות מלאה על אופן שימושך במידע זה. עליך לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל תשובה אישית. אין לעשות שימוש מסחרי בתוכן ללא אישור בכתב. שימוש ללא אישור יהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק