מוקד טלפוני: 1-700-707-233

כמה עולה שיפוץ דירה של 100 מטר?
כמה עולה לשפץ דירת 100 מטר? כמה עולה להוסיף פרקט ולהחליף צנרת? עד כמה שיפוץ המטבח משפיע על המחיר הכולל? בעזרת מחשבון השיפוצים שלנו בדקנו כמה יעלה שיפוץ דירת 100 מטר ברמה ממוצעת שמתאימה למשפחה צעירה שכבר הוציאה את רוב הכסף על המשכנתא. אינסטלציה, חשמל, עבודות אלומניום, הכל בפנים. גם כמה עלו דברים שהוחלט לוותר עליהם בסוף כדי לחסוך. 

(אם אתם מתכננים שיפוץ ואתם כנראה לא זהים למשפחה החמודה שהמצאנו כאן, אתם יכולים לחשב את עלות השיפוץ שלכם במחשבון השיפוצים בעצמכם).


כמה עולה שיפוץ דירת 100 מטר?

אז לפני שניכנס למחירים, בואו נבין מה הנתונים: אנחנו מדברים על דירת 100 מטר, קומה שנייה ברמת השרון, למשפחה צעירה: זוג + שני ילדים, הגדולה בת 5 והקטן בן שנתיים וחצי. התכנון הוא יחידת הורים נעימה, חדר ילדים גדול ועוד חדר קטן לאורחים שבעתיד בטח יהפוך לחדרה של הבת הגדולה.

רוב הכסף כבר הלך על המשכנתא ולכן רוב הבחירות הן של דברים במחיר ממוצע, עם השקעות בדברים שאי אפשר לוותר עליהם פה ושם.

 מה? שיפוץ דירת 100 מטר

 איפה? רמת השרון, קומה שנייה

 למי? זוג + 2 קטנים

 רמת שיפוץ? ממוצעת


ככה זה נראה בשטח: שיפוץ דירה

שיפוץ במרפסת שכלל הזזת ניקוז, החלפת קרמיקה ...
צילום: צפת.
שיפוץ מקלחת שכלל: שבירת קיר, החלפה של: אמבטיה ...
צילום: גלי רייף, פתח תקווה.
שיפוץ חדר אמבטיה כולל החלפת צנרת, כלים סניטריים ...
צילום: בני ויטמן, רחובות.
שיפוץ מקלחת וחדר שירותים שכלל החלפת צנרת בכל ...
צילום: רוית בוסה, בת ים.
צביעת קירות ותיקוני אינסטלציה בבית פרטי.
צילום: אוהד מילשטיין, באר שבע.
שיפוץ מלא לחדר האמבטיה כולל שיפוץ קירות, רצפה ...
צילום: סבטלנה ג. באר יעקב.
הדבקת ריצוף בגודל 40 מ"ר בדירה.
צילום: תום גזית, גבעתיים.
שיפוץ שירותים.
צילום: ה. ג. רמת גן.
שיפוץ חדר מקלחת, ריצוף חוץ ויציקת בטון.
צילום: רימה ליבשיץ, חדרה.
שיפוץ כללי לדירת 3 חדרים כולל צביעה, שבירת ...
צילום: יאיר ר. גבעתיים.

מחיר שיפוץ דירת 100 מטר - העבודות הגדולות

כדי לחשב כמה עולה שיפוץ דירת 100 מטר צריך לחשב כל עבודה בבית בנפרד, כי כל עבודה כזאת מתומחרת אחרת. נתחיל מהעבודות הגדולות:

מחיר הזזת קירות וחלוקה מחדש

יש לנו דירה ישנה במרכז הארץ, מהאלה שיש להן כמה מרפסות בחדרים שונים. לא חבל? לכן אנחנו רוצים להרחיב את החדרים על חשבון המרפסות. בנוסף שברנו קיר מטבח כדי ליצור חלל משותף לסלון ולמטבח (למה התעקשו פעם לשים את המטבח בחדר נפרד??).

מחיר הזזת שליש מקירות הדירה: 18,186 - 14,879  ₪.

 

מחיר ריצוף

החלפנו את ריצוף האבן הישן (ההוא המנוקד בכל מיני גוונים של חום) במסדרון, במטבח ובסלון, שזה מחצית מהדירה פחות או יותר. החלפנו לריצוף גרניט פורצלן בהיר שיוצר תחושת מרחב. מחיר רציף גרניט פורצלן ב-50 מ"ר בערך:22,979 - 18,801  ₪.

בחדרי השינה שמנו דמוי פרקט כדי שיהיה לנו נעים בכפות הרגליים בבוקר וכדי ליצור מראה חמים ונעים. את דמוי הפרקט מדביקים על גבי הריצוף הקיים. בגלל שיש צורך בהרמת ריצוף רק בכמחצית מהדירה ולא בדירה כולה, זה חוסך לנו בסביבות 20 אלף (!!) . שתי ציפורים במכה או לא? 

אם היינו בוחרים בפרקט עץ טבעי, הוא גם יקר יותר למטר וגם דורש הרמת ריצוף בחדרי השינה מה שבסך הכל היה מוסיף לנו בין 9,949 ₪ ל-12,160 ₪ לעלות השיפוץ. וגם אי אפשר לעשות לו ספונג'ה אז בכלל אין צורך.

מחיר החלפת ריצוף במחצית הדירה לגרניט פורצלן ברמה ממוצעת + הדבקת דמוי פרקט בחדרי השינה: 32,604 - 26,676  ₪.

 הדבקת פרקט על רצפה קיימת

מחיר עבודות אינסטלציה

אנחנו גרים בבניין ישן והיה חשוב לנו להחליף צנרת בדירה כולה כדי למנוע נזקי צנרת בעתיד. אנחנו ממש לא מתכננים להתמודד בעתיד עם הרמת ריצוף או איתור נזילות, לא בבית ספרנו! הבנו מהר מאוד שלשפץ דירה בבניין משנות השבעים בלי להחליף צנרת זה משהו שבטוח יתנקם בנו בעתיד, טיפ גם בשבילכם. בדירות הישנות הצנרת עשויה מתכת שנאכלת עם השנים בעוד כיום מתקינים צנרת פלסטיק SP שהיא אמינה הרבה יותר.

לחדרי הרחצה בחרנו כלים סניטריים ברמה בסיסית בלבד. בנוסף הזזנו את מכונת הכביסה והמייבש ממרפסת השירות שעומדת להיות חלק מהמטבח, לארון יעודי שיסתיר אותם באלגנטיות, שם הוספנו נקודת מים.

מחיר עבודות אינסטלציה, כלים סניטריים ברמה ממוצעת והוספת נקודת מים: 18,044 - 14,763 ₪.

 

מחיר עבודות אלומיניום

היינו צריכים להחליף את חלונות הסלון והמטבח כיוון שהם פונים אל הרחוב שיכול להיות רועש למדי בשעות הצהריים, והיה צורך בחלונות איכותיים יותר. בסלון החלטנו גם להחליף לתריסים חשמליים, בגלל המרפסת הצמודה והחשש מפריצות. טוב נו, גם בשביל הנוחות.

בחדרי השינה השארנו את החלונות והתריסים הישנים כדי לחסוך בסביבות 13,340 ש"ח. החלונות שם במצב סביר בהחלט. מי יודע אולי נתפנק בתריסים חשמליים בחדרי השינה בעתיד כשנפסיק לשלם על מעון.

מחיר עבודות אלומיניום בדירה, כולל החלפת חלונות בחצי הדירה + תריסים חשמליים בסלון: 32,351 - 26,469 ₪.

 תריסים חשמליים

 

מחיר עבודות חשמל

אין הרבה עבודות חשמל לעשות בדירה, רק הוספנו כמה שקעים והזזנו מעט מתגים. מה שכן השקענו בשקעי גביס שהתוספת שלהם למחיר היא בסביבות 300 ₪ בלבד, אך המראה שהם יוצרים יפה ונקי בהרבה משקעים רגילים. חשוב לדעת איפה אפשר לשדרג בזול.

 התלבטנו אם להעביר לחשמל תלת פאזי ובשלב הזה החלטנו שלא, כי מהדיירים הקודמים הבנו שאין הרבה נפילות חשמל גם כשמפעילים מספר מכשירים יחד. נחזיק אצבעות.

מחיר עבודות חשמל בהיקף קטן בדירת 100 מ"ר + שקעי גביס: 6,666 - 5,454  ₪.

 

מחיר עבודות צבע

צבע טרי נותן לדירה מראה נקי וחדש ולא רצינו לוותר על תחושת הפרשיות של קירות נקיים. בחרנו בצביעה איכותית של שלוש שכבות פלוס מילוי חורים ותיקונים כמובן. את חדר הילדים צבענו בירוק מנטה והם מתים על זה.

מחיר צביעה איכותית של שלוש שכבות + תיקונים: 8,800 - 7,200 ₪.


ככה זה נראה בשטח: עבודות ריצוף לבית

החלפת ריצוף במרפסת בגודל 7 מטר.
צילום: דור מרקם, רמת גן.
ריצוף אבנים משתלבות באזור החניה בבניין.
צילום: רותם גבע, צור הדסה.
שיפוץ מקלחת וחדר שירותים שכלל החלפת צנרת בכל ...
צילום: רוית בוסה, בת ים.
החלפת ריצוף במקלחון.
צילום: א. ב. רחובות.
הדבקת ריצוף בגודל 40 מ"ר בדירה.
צילום: תום גזית, גבעתיים.
ריצוף מקטע בגינה.
צילום: רותי גודינגר, מודיעין.
ריצוף שירותי אורחים ומקלחת ילדים.
צילום: שגיא בן-דוד, רחובות.
שיפוץ שכלל ריצוף של שביל גישה לבית וצביעת חללים ...
צילום: אלון אבירן, קדימה-צורן.
שיפוץ חדר אמבטיה שכלל בניית מקלחון, התקנת שירותים ...
צילום: ד. ג. רמת ישי.
ריצוף שני חדרי אמבטיה וחיפוי קירות.
צילום: דימה גולומוזי, רמת גן.

כמה עולה שיפוץ המטבח בדירת 100 מטר?

במטבח קשה להתפשר. ארונות המטבח ישנים ומכוערים, השיש לא משהו ושלא נתחיל לדבר על הכיורים. כמו כן, העיצוב שלו לא התאים ל open spaceשרצינו ליצור עם הסלון, אז את המטבח החלטנו לשפץ קומפלט.

כדי בכל זאת לא להתעלף מהמחיר, במטבח בחרנו בארונות סנדוויץ' עם דלתות פורמייקה שיתנו לנו מטבח יפה כמו שאנחנו רוצים בהרבה פחות עלות מעץ מלא. לגבי הפרזול, היה לנו חשוב לשים טריקה שקטה במגרות כדי שלא יסגרו בטעות על האצבעות של הקטנים, חוץ מזה לא התקנו עוד שכלולים. לשיש בחרנו שיש קיסר מדגם זול יחסית, אבל מה זה יפה.

מחיר שיפוץ מטבח קומפלט באיכות ממוצעת עם ארונות סנדוויץ', טריקה שקטה ושיש קיסר זול:29,425 - 24,075  ₪.


ככה זה נראה בשטח: שיפוץ מטבח

שיפוץ מטבח שכלל פירוק שיש ואריחים קיימים, התקנת ...
צילום: צביקה וקסלר, רמת השרון.
שיפוץ בדירה חדשה לפני כניסה שכלל פירוק קיר ...
צילום: ליהי הוך, רמת גן.
שיפוץ מקלחת ושירותים בחדר הורים, ריצוף סלון ...
צילום: יואב ל. פתח תקווה.
שיפוץ שכלל צביעה, פירוק קרמיקה קיימת והדבקת ...
צילום: נתניה.
שיפוץ מטבח הכולל עבודות אינסטלציה, חשמל, חיפוי ...
צילום: תומר טוחן, גבעתיים.
שיפוץ מטבח קומפלט שכלל החלפת ריצוף, הורדת קרמיקה ...
צילום: חולון.
שיפוץ שכלל חיפוי במטבח של 10 מטרים באמצעות ...
צילום: שי מזרחי, גני תקווה.
שיפוץ חדר שירותים ומטבח כולל קרמיקה.
צילום: אליאור בודקוב, ירושלים.
שיפוץ בדירה בת 4 חדרים שכלל פירוק מטבח, הוספת ...
צילום: שרון בן משה, ראשון לציון.
שיפוץ בדירת שלושה חדרים שכלל החלפת צנרת באמבטיה ...
צילום: זיוה כהן, רמת גן.

שיפוץ דירת 100 מטר - כמה עולות העבודות שוויתרנו עליהן?

אחחחח אם היינו יכולים היינו מגלחים את הדירה כולה ועושים שיפוץ דירה 100 מטר מחדש כדי שהיא תהיה מושלמת ובדיוק כמו שאנחנו רוצים, אבל היי אנחנו לא קים קרדשיאן והיו לא מעט מקרים שבחרנו לוותר על דברים שלא היו הכרחיים כדי לעמוד בתקציב.

אז על מה וויתרנו בשיפוץ וכמה זה היה עולה לנו?

 תלת פאזי – אחד הוויתורים המשמעותיים שעשינו היה לוותר על העברת מערכת החשמל לתלת פאזי, שתאפשר להדליק כמה מכשירי חשמל במקביל בלי שהחשמל יקפוץ. דוגרי, אנחנו מקווים שעשינו את הבחירה הנכונה, אם נבחר לעשות את זה בעתיד זה יעלה לנו בין 5,000 - 7,000 ש"ח.

 פרקט עץ טבעי – פרקט עץ טבעי בחדרי השינה כולל הרמת ריצוף, בערך 50 מ"ר, יעלה בסביבות 18,425 - 15,075 ₪.

פרופיל אלומיניום בלגי ותריסים חשמליים בכל הבית – קצת התבאסנו להשאיר בחדרי השינה את החלונות הישנים שהם פחות אסתטיים ופחות נוחים, ולוותר על תריסים חשמליים זה גם לא להיט. אם היינו מחליטים להחליף לפרופיל בלגי ותריסים חשמליים בדירה כולה זה היה עולה לנו 47,025 - 38,475  ₪, כלומר בסביבות עשרת אלפים ₪ יותר. טוב עכשיו כשאנחנו רואים את המחיר אנחנו לא כל כך מתבאסים.


כמה עולה שיפוץ דירה 100 מטר? המחיר הסופי

המחיר הסופי לשיפוץ דירה 100 מטר יצא לנו בין 146,076 - 119,517 ₪. עדיין לא מעט, אבל וואו הוא היה יכול להיות אפילו כפול, אז אנחנו גאים בבחירות שעשינו.

מה המחיר כולל

כששוכרים קבלן שוכרים מנהל שאחראי על השיפוץ כולו, והתשלום שאנו מעבירים לו כולל הכל: שכר לבעלי מקצוע אחרים (כמו צבע, אלומיניום, ריצוף, נגרות), מחיר כלים סניטריים, שקעים וריצוף וכמובן מע"מ. המחירים המוצגים במחשבון השיפוצים שלנו, כוללים את כל אלה, כך שלא אמורות להיות לכם הפתעות.


כמה עולה שיפוץ דירה 100 מטר? חשבו בעצמכם

במידרג מדורגים קבלני בנייה, חשמלאים, קבלני אלומיניום, אינסטלטורים ומה לא. מה עשינו? אספנו מידע על מחירים מהמון בעלי מקצוע שונים על המון סיטואציות שיפוץ שונות ויצרנו את מחשבון השיפוצים כדי שתוכלו לחשב ולחזות כמה יעלה השיפוץ שלכם. במחירון תוכלי לחשב יותר מ-2 מליארד (!!) קומבינציות שונות לשיפוץ דירה. עופו על זה!


קבלני שיפוצים מומלצים בשיפוץ דירה

אם אתם צריכים לשפץ דירת 100 מטר, או דירה בכל גודל אחר, אתם צריכים קבלן שיפוצים מקצועי שידע לעשות את השיפוץ על הצד הטוב ביותר, כדי שבסופו של דבר תקבלו את התוצאה שחלמתם עליה. איך עושים את זה? בודקים המלצות על קבלן השיפוצים, ובדיוק בשביל זה אנחנו פה. הכנו לכם רשימת קבלני שיפוצים מומלצים עם חוות דעת של לקוחות קודמים על השיפוץ. אתם מוזמנים לראות מה אנשים אחרים חשבו על השיפוץ שלהם, ולבחור בעצמכם. בהצלחה! 


אנשים שהתעניינו בכמה עולה שיפוץ דירה של 100 מטר? התעניינו גם בזה...

שיפוץ אמבטיה מחיר
שיפוץ אמבטיה - מחיר
עלות שיפוץ דירה
עלות שיפוץ דירה
כמה עולה שיפוץ דירה קומפלט?


אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק