מוקד טלפוני: 1-700-707-233
שתפו:
כפיר
ציון כללי:
10.00
תמונת פורטרט של בעל המקצוע
ממוצע דירוגים
יחס 10.00
זמנים 10.00
מחיר 10.00
איכות 10.00
דירוג כללי 10.00
התפלגות

מחושב על 8 לקוחות אחרונים

פניות שלא נסגרו - סיבות
סינון לפי: סגור מסנן
טלי פרבר, רמת גן.
אשרור: 20/04/2020
משוב: 16/02/2020
תיאור השירות:
שיפוץ של דירת 2 חדרים שכלל שבירת קירות, עבודות חשמל, עבודות אינסטלציה וחיזוק גג רעפים.
תמונות מהשטח:
חוות דעת:
כפיר לקח דירת 2 חדרים בקומה שלישית מתחת לגג רעפים שהייתה נעולה במשך 30 שנה והפך אותה לדירת 3 חדרים חלומית. דירה בעלת גג רעפים ותקרה מלאי רטיבות ונזילות שלא טופלו במשך זמן רב. קירות מתפוררים ומלאי רטיבות, צנרת רקובה ותריסי אסבסט. הוא פרק את כל הדירה עד היסוד, הוריד את כל הקירות, פרק את האינסטלציה, השאיר רק מעטפת, ובנה את כל הדירה מחדש מהיסוד. קירות, אינסטלציה , חשמל, גז, מיזוג וחלונות. חיזק את הגג והחליף את כל הרעפים בגג רעפים חדש. התוצאה הייתה דירת 3 חדרים מהממת כמו בית מלון רק לבוא ולהכנס. כפיר הקפיד מאד שכל העבודה תעשה על הצד הטוב ביותר, הוא התייחס לדירה כאילו זו דירה שלו ודאג שיסדרו עוד לפני שאני הספקתי לראות. כפיר גם דאג לתאום בין כל קבלני המשנה כך שהשיפוץ עבורי היה חוויה כיפית. לסיכום לא ניתן לקשר בין הדירה שמסרתי לו לדירה שקיבלתי חזרה, הבדלי שמיים וארץ. כל מי שעומד בפני שיפוץ ממליצה לקחת את כפיר, אם אצטרך לעשות שיפוץ נוסף ברור לי שאקח אותו. נקודה נוספת שחשובה לרבים, הוא השאיר את הדירה לאחר שיפוץ נקיה ומוכנה לכניסה.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
סגור
אורי נ. תל אביב.
משוב: 13/04/2020
תיאור השירות:
שיפוץ דירה בת ארבעה חדרים שכלל הריסה ובניית קירות, חיזוק ואיטום גג רעפים, ריצוף, חיפוי קירות, התקנת אמבטיה ושירותים, עבודות חשמל ואינסטלציה וצביעה כוללת.
חוות דעת:
הוא היה מדהים! דבר ראשון הוא בנאדם מאוד אנרגטי, נחמד, ממש אכפת לו שזה ייצא טוב. ברמה שרציתי להתקמצן על איזה חלון והוא אמר לי- "עזוב תעשה חדש- עליי". מאוד מאוד אכפתי, הוא שילוב נדיר של עבודה מהירה מצד אחד ואיכותית מצד שני. אפילו שאנחנו נכנסנו לתוך המשבר של הקורונה, זה לא עצר אותו, ממש פחדנו שניתקע בלי לגמור את השיפוץ אבל הוא עשה מה שצריך, מצא אנשים חדשים וגמר את העבודה בזמן- כמו שהוא התחייב. התמורה שמקבלים לכסף מעולה, אני יכול גם להגיד שכל בעלי המקצוע שהוא עובד איתם הם בעלי מקצוע טובים וכולם אנשים מאוד נחמדים. היו דיי הרבה קבלנים שבאו לפניו, ראו את הקשיים והלכו כי זאת שכונה מאוד מסובכת לעבודה- הרחובות צרים וקשה להכניס לשם משאיות. הוא הסתדר ועשה את זה בלי למצמץ. גם תוך כדי העבודה הוא כל הזמן שלח תמונות וסרטונים כדי שנראה את ההתקדמות.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
אביחי חדידה, תל אביב.
משוב: 08/12/2019
תיאור השירות:
ייעוץ טלפוני בנוגע לתליית מתח.
חוות דעת:
התקשרתי אליו אחרי שניסיתי לתלות מתח בעצמי ולא הצלחתי, היה מקסים! הוא לא חסך ממני מידע כדי שאוכל לעשות את זה בעצמי, עשיתי מה שאמר לי, הסביר איך בדיוק לעשות את זה ובאיזה דבלים להיעזר ואם היה אפשר הייתי מדרג אותו יותר מעשר!
איכות
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
צביקה גוטמן, תל אביב.
משוב: 13/12/2017
תיאור השירות:
שיפוץ כללי מהיסוד של שתי דירות (50 מטר כל אחת) צמודות קרקע שכלל הריסת פנים הדירות, שבירת קירות בלוקים, ניסור קירות בטון, יציקת רצפה, חיזוק יסודות, תשתית אינסטלציה חדשה כולל הזזת נקודות והוספת ביובים, תשתית חשמל חדשה, בניית קירות, ריצוף, צבע פנים, טיח חוץ, יריעות איטום לגג, יציקת בטון בחצר (כ-200 מ' כולל שיפועים, מדרגות ואדניות בטון), התקנת נקודות חשמל ומים בחצר.
חוות דעת:
הוא היה מדהים! החל מהיחס האישי, המקצועיות, הקשר הרציף והעדכון היום יומי (שלח לנו תמונות וסרטונים בוואטסאפ), מתן מענה מהיר בשטח לכל בעיה שצצה לאורך הדרך, עבודה מהירה וטובה, עמידה בלו"ז, הפרויקט הסתיים כשבועיים לפני הדד ליין. גם שאר בעלי המקצוע שהוא עובד איתם היו מצוינים, מחירים אטרקטיביים מאוד, כל ההתנהלות היא אך ורק מולו, הוא מטפל בכל בעיה או בקשה הקשורה לבעלי המקצוע, חוסך המון כאב ראש ונותן שקט נפשי. לאורך כל הפרויקט סירבתי להאמין שהדברים יעברו בצורה חלקה וחיכיתי לרגע שהכל יתפוצץ, והנה אני כחודש אחרי הפרויקט ומרוצה מאוד! אני ממליץ עליו בחום ואין ספק שאפנה אליו גם בהמשך!
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
מרדכי שיפמן, תל אביב.
משוב: 26/02/2009
תיאור השירות:
שיפוץ בניין מבחוץ ותיקון מקומות מסוכנים לפי דרישת העירייה.
חוות דעת:
ממליץ, בהחלט כן, למה לא?! אני מאוד ממליץ עליו, הוא היה בסדר. הוא עשר בטיב, בהגינות, ובתור בן אדם. מבחינת המחיר הוא הכי טוב מכולם! הוא באמת בן אדם טוב, נעים לעבוד איתו.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
אלירן עמר, כפר סבא.
משוב: 28/12/2009
תיאור השירות:
שיפוץ כללי של דירה בת 4 חדרים. השיפוץ כלל הריסה ופינוי של קירות, בניית מטבח, שירותים ומקלחונים חדשים. החלפה של כל הצנרת וקווי החשמל, רציוף בכל הבית, צבע ותיקונים.
חוות דעת:
הוא היה טוב מאוד! הוא באמת אחלה! הוא היה מאוד נחמד. הוא עמד בכל הזמנים כמו שהוא הבטיח אפילו סיים לפני. אם זה היה תלוי רק בו זה היה נגמר הרבה לפני. הוא הקדים את כולם ועשה ממש מהר, אפילו פספסתי כמה נקודות קטנות בגלל המהירות שלו :) הוא איש מאוד מקצועי. המחירים שלו באמת הוגנים והאיכות שלו גבוהה! אני מאוד מרוצה!
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
עמיחי סובל, רמת גן.
משוב: 15/08/2009
תיאור השירות:
שיפוץ כללי כולל שבירת קירות, בניית קירות, קונסטרוקציה, איטום, החלפת מרצפות, אינסטלציה, העברת חשמל מ1 פאזי ל3 פאזי וצביעה בבית בגדול 100 מ"ר.
חוות דעת:
אני ממליץ עליו בחום רב! קודם כל הוא עובד נורא יסודי ונורא מהר! כבר בשלב הצעת המחיר קיבלתי ממנו הצעה מאוד הוגנת. וגם מבחינת זמנים הוא היה טוב. אני חייב להודות שהוא אמר זמנים מראש ואני הייתי מסופק אם הוא באמת יצליח לעמוד בהם. הוא עמד בהם ואפילו סיים לפני! ההתנהלות מולו מאוד נוחה. הוא לא ביקש מקדמה מראש, הוא אמר לי "תבוא, תראה איך אני עובד ואז תשלם לי. אל תקנה חתול בשק" גם הדרישות במשך העבודה היו מאוד נוחות. יצא שלאורך כל העבודה אני הייתי חייב לו כסף. הוא לקח כסף רק על מה שהוא כבר עשה ועל חומרים.
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
מ. פ. מודיעין.
אשרור: 30/08/2011
משוב: 16/06/2010
תיאור השירות:
שיפוץ כללי שכלל: שתי אמבטיות, הרחבת יחידת הורים, פתיחת פתח בקיר בטון, הכנת שתי נישות לארונות, צביעה, ריצוף, יציקה של רצפת בטון, אינסטלציה, חשמל, קירות ותקרת גבס וכו'.
חוות דעת:
הוא היה מדהים!! זו הייתה חוויה מתקנת ביותר. אם קבלן בא מהמילה לקבל אז הוא נתנן, מהמילה לתת. הלוואי שכל הקבלנים בעולם יהיו כמוהו. הוא היה ממש נפלא! אם הייתי צריך לתת לו ציונים מאפס עד עשר, הכל מתחיל מ11 ומעלה. חשוב לי לציין, שלגבי המחיר, בהצעה הראשונית הוא היה הכי יקר. אבל בסופו של דבר עם כל מה שהוא הוסיף ועשה, הוא בעצם יצא הכי זול מכולם. עם כל התוספות האחרות יצא יחסית ממש זול. הייתי מאד מאד מרוצה ממנו!
איכות
10
מחיר
10
זמנים
10
יחס
10
10
כללי
גירסאות
טוען חוות דעת נוספות
סינון לפי: סגור מסנן

קראת 8 חוות דעת, אך האם אפשר לסמוך?

שיטת הדירוג באתר מידרג
בדיקה לפני קבלה למידרג

כשחברת בנייה רוצה להתקבל למידרג אנו דורשים לקבל רצף של 10-15 חשבוניות אחרונות של עבודות בנייה. מתוכן, אנו מדברים עם 5 לקוחות, לכל הפחות! אם כולם ממליצים בחום ונותנים דירוג גבוה – העסק מתקבל לאתר. כך יש לנו דירוג התחלתי.


הדירוג מתעדכן אחרי כל שירות

אנו חוזרים לכל לקוח, אחרי כל שירות ומקבלים ממנו דירוג מפורט. הציון של העסק באתר מתעדכן מייד וכך נקבע המיקום שלו ברשימה.


בקרת איכות חוזרת

האם הלקוחות מרוצים גם זמן רב אחרי השירות? את זה אנחנו בודקים שוב אחרי מספר חודשים ובתחומים מסויימים – גם לאחר מספר שנים! (בשיפוצים ואיטום למשל...) והלקוח יכול לשנות את הדירוג שנתן בעבר.

בקיצור, אנחנו משוגעים בקטע של הדירוגים.


בואו תראו את זה בעיניים בסרטון הבא:

צילום רשיון

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק