מוקד טלפוני: 1-700-707-233

טלוויזיה LG או סמסונג - מה עדיף?

5 טכנאי טלויזיה מומלצים ענו על השאלה וסיכמנו את התשובות בגרף!

טלוויזית LG שעדיפה על סמסונג

צוות מידרג שאל כך: טלוויזיה LG או סמסונג - מה עדיף? אנחנו מחפשים טלויזיה 55 אינץ' חדשה לסלון ומתלבטים בין שתי החברות. חשוב לנו שהטלויזיה תהיה באיכות צפייה טובה וגם אמינה - לא מתקלקלת, וגם אם כן, יש חלקי חילוף זמינים. על איזה מהחברות תמליץ? אם יש לך המלצה על דגם ספציפי, נשמח לדעת.הגרף החכם נותן משקל גדול יותר למומחים - כלומר לטכנאי טלויזיה עם מספר חוות דעת ודירוגים גבוהים יותר.

הגרף הזה הוא גרף רגיל - לכל 5 טכנאי הטלוויזיה משקל זהה.


גם אנחנו הופתענו! 100% מטכנאי הטלוויזיה בחרו בLG. ועוד היה אפשר לחשוב שיש כאן לחץ חברתי, אבל אנחנו מבטיחים שכל אחד מטכנאי הטלוויזיה ענה עצמאית לשאלה 'טלוויזיה LG או סמסונג - מה עדיף? ' בלי לדעת מה ענו עמיתיו למקצוע.טלוויזיה LG או סמסונג - מה עדיף? המומחים עונים:


הבחירה שלי: LG

טלוויזיית Lg יותר אמינה יותר מסמסונג מכמה סיבות. בטלוויזיות של סמסונג המסכים מתקלקלים הרבה יותר מהר. בנוסף, lg נותנים אחריות של היבואן הרשמי חי אלקטרוניקה למשך 3 שנים. יש חלקי חילוף זמינים של LGבמחיר שפויהבחירה שלי: LG

2 החברות באיכות טובה מאוד כשהעדיפות מבחינתי היא טלוויזיה של lg. הסיבה היא שיבואן הרשמי היא ח.י ,והשירות תיקונים נשאר בחברה ,כאשר התיקונים בטלוויזיות של סמסונג נעשים במעבדה חיצונית. בתור טכנאי שקונה חלפים גיליתי שבחברת ח.י החלפים זולים יותר, וזה משפיע על מחיר התיקון לטובת הלקוח.הבחירה שלי: LGהבחירה שלי: LGטלוויזיה LG או סמסונג - מה עדיף? סיכום התשובות

תשובה מספר משיבים משוקלל אחוז
LG 5 100
סמסונג 0 0
תשובה מספר משיבים אחוז
LG 5 100
סמסונג 0 0


המידע המוצג כאן על "טלוויזיה LG או סמסונג - מה עדיף? " אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי, אלא למטרת העשרה בלבד. אתה לוקח אחריות מלאה על אופן שימושך במידע זה. עליך לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל תשובה אישית. אין לעשות שימוש מסחרי בתוכן ללא אישור בכתב. שימוש ללא אישור יהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק