מוקד טלפוני: 1-700-707-233

צלם לברית - רגע לפני שמזמינים

אולי אתם קצת מטושטשים מחוסר שינה ובאופן כללי בשוק מהדבר הצורח והחמוד שנכנס לחייכם, אבל אתם רוצים להסתכל אחורה על התמונות של הברית ולחשוב "אחח, איזו ברית מהממת עשינו לו". בשביל זה חברים, צריך צלם מומלץ לברית .


מה חשוב בצלם לברית

ניסיון בצילום ברית

ברית היא אירוע קצת שונה. זה לרוב אירוע יחסית קצר, באור יום, בלי מסיבה וריקודים אבל עם המון התרגשות. התנאים האלה הופכים אותו כביכול לאירוע פשוט לצילום, אבל דווקא הנסיבות המיוחדות יוצרות אירוע שדורש ניסיון מהצלם.

ברית הוא אירוע מובנה פחות מאירועים אחרים. ההורים של התינוק הרבה פעמים מאחרים לאירוע, בוודאי אמהות שמניקות, ובאופן כללי בעלי האירוע מפוזרים הרבה יותר בגלל ההתרגשות והסיטואציה. כל אלו יוצרים הרבה פחות הזדמנויות לצילום המשפחה, אך צלם שמנוסה בבריתות יודע שהוא צריך ליצור את הזדמנויות הצילום. צלם לברית מנוסה ידע לקחת את הזוג הצעיר הצידה, יגרום להם להתרכז כשצריך, כדי שבסוף יצאו להם תמונות טובות כאילו הם היו הכי מפוקסים בעולם.

צלם לברית לא אסרטיבי שלא מבין את טיב האירוע יאבד אתכם. אתם הרי תתרוצצו בהתרגשות, אולי תהיו בחדר צדדי עם התינוק רוב הזמן, והוא לא ידע מתי לתפוס אתכם.

שיהיה חמוד

צלם לברית יודע לאן הוא מגיע. הוא מגיע לאירוע של שני אנשים שכרגע עברו את השינוי הכי גדול שהם יעברו בחיים: הם הפכו להורים. או שהם הפכו להורים + 2 או 3 או 4, בכל אופן החיים שלהם השתנו לפני שבוע ללא היכר. לכן חשוב מאוד שהצלם לברית יהיה רגיש ותומך, ייתן תחושה נוחה באירוע המרגש והמתוח וידע להוציא אתכם בתמונות כאילו אתם לא בפאניקה. צלמי בריתות אוהבים לעזור להורים ליהנות בברית, לעזור להם לצאת מהלחץ ולתת להם אווירה טובה.

תיאום ציפיות...

טוב חייבים לשים את זה על השולחן, אז אנחנו פשוט נגיד את זה: יש אנשים שמצפים מהצלם לצלם את טקס המילה עצמו ויש כאלה שממש לא רוצים להיתקל בתמונות כאלה כשהם עוברים על התמונות מהברית. לכן לפני הברית יש לתאם עם הצלם מה אתם רוצים שיתועד או שלא יתועד מהטקס, כדי שבטוח תהיו מרוצים כשתקבלו את התמונות.

אם תרצו תיעוד של הטקס ממש, צלם לברית מנוסה ידע לעשות את זה בטעם קריצה עכשיו זהו בואו לא נדבר על זה יותר.

 מה למדנו משלוש הנקודות האלה? שכשלוקחים צלם לברית חשוב שיהיה לו ניסיון באירוע כזה. כשיש ניסיון הסיכוי שתצאו מרוצים גבוה בהרבה.

 תינוק בברית | חשוב שלצלם לברית יהיה ניסיון

מחירי צילום ברית

אז כמו שאמרנו ברית היא אירוע קצר ובאור יום וכך גם מחירה – קצר ומאיר עיניים!

מחירי צלם לברית נעים בין 800-1200 ₪. זהו מחיר לצילום סטילס וללא אלבומים. אם תרצו שהצלם יעצב וידפיס עבורכם אלבום, הדבר יוסיף למחיר כמה מאות שקלים, תלוי בגודל האלבום שתבחרו ומספר העותקים.

שימו לב שהרבה צלמים מבקשים תוספת מחיר על הגעה לאירוע מרוחק ממקום מגוריהם. תוספת על נסיעה לאירוע רחוק עומדת על 200-500 ₪ פחות או יותר, תלוי במרחק ובצלם. לכן באירוע קטן כמו ברית שמחיר הצילום בו לא גבוה, כדאי להזמין צלם לברית מהאזור שלכם, כי זה פשוט לא משתלם לקחת צלם שגר רחוק.


חוזה עם צלם לברית

אז נכון, אירגנתם את האירוע הזה תוך פחות משבוע, אתם מפוזרים וממש יש לכם דברים יותר חשובים על הראש כרגע, אבל גם במרוצת הימים שאחרי הלידה חשוב להקפיד לחתום עם הצלם לברית חוזה מסודר וברור. הרי אין לכם זמן או כסף להפתעות מיוחדות עכשיו נכון?

אז מה חשוב שיהיה בחוזה עם צלם לברית:

צלם לברית מחיר צילום הברית – מחיר האירוע, הגורם הכי חשוב. חשוב לציין את כל הפרטים שהוא כולל: מספר אנשי צוות, מקום האירוע, כולל או לא כולל מע"מ, עריכת תמונות וכל דבר שאתם מחשיבים כחלק מהעבודה.

צלם לברית אורך האירוע – צלם מתמחר את האירוע לפי האורך הנפוץ שלו. ברית לרוב אורכת שעתיים-שלוש, ויכול להיות שאם האירוע יהיה ארוך יותר, הצלם ירצה להעלות את המחיר, ובצדק. הסדירו ביניכם כמה זמן אתם מצפים שהאירוע יהיה וכמה תעלה כל שעה נוספת מעבר לכך, לכל מקרה שלא יבוא.

צלם לברית לוחות זמנים – תיאום ציפיות בלוחות הזמנים (ובכל דבר) תמיד מונע אכזבות. הגדירו בחוזה תוך כמה זמן מתחייב הצלם להעביר אליכם את קבצי התמונות (לאחר סינון וליטוש אם הוא עושה). אם אתם רוצים גם אלבום כדאי לסכם עד מתי אתם צריכים לבחור תמונות לאלבום, כמה סבבי תיקונים אפשר לעשות לעיצוב, כמה עותקים תקבלו ממנו ותוך כמה זמן תקבלו אותו מבחירת התמונות.

 כפות רגליים של תינוק | צלם לברית מומלץ

המלצות על צלם לברית

מה חשבתם שניתן מלא עצות ומול הבחירה האמיתית נשאיר אתכם לבד? אתם אחרי לידה! תנו לנו לדאוג להמלצות על צלמים לברית. בקישור תוכלו לראות רשימת צלמים מומלצים לברית, לקרוא עליהם חוות דעת ולבחור את מי שנראה לכם הכי מתאים לאירוע שלכם. מזל טוב!


אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק