מוקד מידרג: 1-700-707-233

תיקון מדיח כלים - מחירים
כמו בכל מכשיר חשמלי יש במדיח הכלים לא מעט תקלות אפשריות, ובהתאם טווח המחירים לתיקון מדיח כלים רחב למדי. חלק מהתיקונים במדיח יסתכמו במחיר ביקור של 200-300 ₪, ובחלק מהתקלות מחיר התיקון כל-כך יקר שכבר עדיף לקנות מדיח חדש.  כדי שתקבלו מושג כמה הולכת לעלות לכם כל תקלה רכזנו עבורם את מחירי התיקונים הנפוצים במדיחי כלים, וצרפנו גם עסקאות לדוגמא.


מחיר תיקון מדיח כלים

לפני שאנחנו נכנסים לעומקו של מדיח ניתן שני כללי אצבע שתקפים בכל מה שקשור למחיר תיקון מדיח כלים:

מדיח כלים הגורם המשפיע ביותר על מחיר התיקון הוא סוג מדיח הכלים. אם בחרתם במדיח יוקרתי כמו זה של חברה מילה, סביר שהתקלות יהיו פחות תכופות, אבל מצד שני – כל תקלה תעלה משמעותית יותר. כמה משמעותית יותר? תיקון מדיח של מילה יעלה בממוצע פי 2-3 מאותו תיקון במדיח שאינו נחשב של מותג יוקרה (למשל, מדיח של בוש).

מדיח כלים אם מדיח הכלים בן יותר מ-3 שנים, ומחיר התיקון מתקרב לחצי מעלות המדיח, לא שווה לתקן. תיקונים כמו החלפת כרטיס או מנוע יכולים להיות יקרים מאוד (ממש תכף נפרט בדיוק כמה) ולרוב ההמלצה של הטכנאי תהיה להחליף את המדיח כולו. כמובן שאם המדיח עוד בתוך תקופת האחריות אין מה לדבר על החלפה.


לפני שמזמינים טכנאי

אם אתם רגילים לחיים עם מדיח כלים אין לנו ספק שתיקון מדיח כלים הוא לא משהו שסובל דיחוי מבחינתכם. כדי שהתיקון יהיה מהיר אנו ממליצים לכם לצלם לטכנאי את המדיח עוד לפני שהוא מגיע, כדי שהוא יוכל לוודא שיש לו חלקי חילוף מתאימים והוא לא יצטרך ללכת לחנות, לגלות שבדיוק נגמר החלק, ובסוף התקלה תתוקן רק אחרי שבועיים. טכנאי אמין יגדיל ראש וכבר בטלפון ישאל אתכם שאלות שיעזרו לו להבין מה בדיוק התקלה ויבקש מכם לצלם את החלק הספציפי במכונה במידה והוא נגיש.

ועכשיו נגיע לחלק המעניין - התיקון ומחירו. התיקונים מסודרים לפי עלות התיקון - מהתיקון הזול ביותר ועד לתיקון היקר ביותר, וגם לפי תדירות התקלה. במילים אחרות - למרבה המזל התקלות הנפוצות יותר במדיחי כלים הן גם אלו שמחיר התיקון שלהן מסתכם במחיר ביקור טכנאי או מעט יותר. עבור כל תיקון נפוץ במדיח הכלים צרפנו דוגמאות לעסקאות אמיתיות שבוצעו על-ידי לקוחות מידרג כדי שתוכלו לקבל אינדיקציה ממשית. 


מחיר תיקון ממטרות במדיח

אם הכלים לא יוצאים נקיים מהמדיח, או רק חלק מהכלים יוצאים נקיים - סיכוי גבוה שיש סתימה בממטרות. סתימה בממטרות המדיח היא תקלה מאוד נפוצה במדיחי כלים, וברוב המקרים תוכלו אפילו לפתור אותה בעצמכם. פרקו את הממטרות בעדינות ונקו בעזרת קיסם. אם תבחרו לקרוא לטכנאי בשביל זה, הוא יגבה מחיר ביקור שיעמוד על 200-300 ₪. 

 ממטרות במדיח כלים

מחיר החלפת קבל במדיח

אם מגיע חשמל למדיח ונורת החיווי דולקת אך המדיח לא עובד בכלל רוב הסיכויים שמדובר בקבל, ולא במנוע (ואלו חדשות מצויינות, כי תקלות במנוע יעלו הרבה יותר כפי שתוכלו לקרוא בהמשך).  החלפת קבל במדיח תעלה בממוצע 300-400 ₪, תלוי בסוג המדיח.

 

עסקאות לדוגמא – החלפת קבל

החלפת קבל במדיח כלים בוש – 300 ₪

החלפת קבל במדיח כלים סמסונג- 350 ₪


מחיר החלפת קפיצים או צירים בדלת מדיח

כשיש תקלה בצירים או בקפיצים של הדלת היא לא תסגר טוב, ואם היא לא תסגר טוב המדיח פשוט לא יעבוד. ההמלצה שלנו – אם הטכנאי כבר הגיע אליכם בקשו שיחליף את כל הצירים גם אם רק ציר אחד תקול. רוב עלות העבודה נגזרת מעלות הביקור והצירים עצמם לא משמעותיים במחיר. החלפת קפיצים / צירים תעלה בממוצע  400-450 ₪.

 תיקון מדיח כלים

מחיר תיקון או החלפת משאבת הורקה במדיח

במדיח יש שתי משאבות: משאבה אחת שתפקידה לאפשר סירקולציה של מים בתוך המדיח, ומשאבה שנייה שנקראת משאבת הורקה ותפקידה לשאוב את המים המלוכלכים ולרוקן אותם החוצה. בדרך כלל כשמדברים על החלפת משאבה במדיח הכוונה היא למשאבת ההורקה שנוטה להתקלקל לעיתים תכופות יותר בהשוואה למשאבת הסירקולציה. כשמשאבת ההורקה תקולה המים פשוט לא יתנקזו מהמדיח, ואז יש 2 אפשרויות:

אחדתיקון משאבת הורקה סתומה במדיח כלים – אם המשאבה רק סתומה אין צורך להחליף אותה אלא רק לפתוח את הסתימה בפעולה פשוטה. במקרה כזה תשלמו עבור התיקון מחיר ביקור טכנאי בלבד, שעומד על כ-200-300 ₪.

מספר שתיים החלפת משאבת הורקה תקולה במדיח כלים -  המשאבה תקולה ויש צורך להחליף אותה. במקרה כזה תשלמו בין 400-600 ₪, תלוי בסוג המדיח.  

 

עסקאות לדוגמא – תיקון משאבת מים

תיקון משאבה במדיח כלים סימנס – 250 ₪

תיקון משאבה במדיח כלים  ווירפול שנתקעו בה עצמים – 250 ₪

ניקוי משאבה סתומה במדיח כלים בוש – 300 ₪

עסקאות לדוגמא – החלפת משאבה

החלפת משאבה במדיח כלים בוש – 560 ₪

החלפת משאבה במדיח כלים בקו – 550 ₪

החלפת משאבה במדיח כלים קינג – 480 ₪


מחיר החלפת גוף חימום במדיח

תפקידו של גוף החימום הוא לחמם את המים כך שהלכלוך יישטף מהמים מהר יותר ולהמיס את נוזל הניקוי. אם הכלים יוצאים מלוכלכים מהמדיח ואתם לא מרגישים שהם חמים, ייתכן שגוף החימום התקלקל. החלפת גוף חימום במדיח תעלה ברוב המקים בין 400-700 ₪, תלוי בסוג המדיח ובסוג גוף החימום. במדיחים החדשים יותר יש גוף חימום שנקרא "גוף חימום צינורי" והוא יקר יותר מגוף החימום הסטנדרטי במדיחים הישנים יותר, כך שאם יש לכם מדיח ישן החלפת גוף חימום תעלה בממוצע בין 400-500 ₪ ואם המדיח שלכם חדש יותר תשלמו עבור החלפת גוף חימום 500-700 ₪.  

אם גוף החימום מחובר לחלק אחר במדיח ההחלפה תתייקר בעוד כ-100-300 ₪. למשל, בדגמים מסוימים של חברת בוש, גוף החימום מחובר למנוע ולכן לא ניתן להחליף אותו מבלי להחליף את המנוע, מה שכמובן מייקר משמעותית את התיקון. בכל מקרה, וודאו עם הטכנאי שהוא נותן אחריות של שלושה חודשים לפחות - גם על העבודה וגם על גוף החימום. 

 

עסקאות לדוגמא- החלפת גוף חימום במדיח:

החלפת גוף חימום במדיח כלים דלונגי– 600 ₪

החלפת גוף חימום במדיח כלים סימנס – 800 ₪

החלפת גוף חימום במדיח כלים בוש (יחד עם מנוע) – 1,000 ₪


מחיר תיקון או החלפת כרטיס אלקטרוני במדיח

כשהטכנאי מודיע לכם שיש בעיה בכרטיס (בדרך כלל כשהמדיח לא עובד בכלל למרות שיש חשמל), יש 3 אפשרויות:

אחד תיקון (שיפוץ) כרטיס במדיח כלים – הטכנאי ייקח את הכרטיס למעבדה בה ישפצו את הכרטיס, ואתם תאלצו להיפרד מכ- 500-800 ₪, תלוי בסוג המדיח ובתקלה. אם יש לכם טכנאי אמין אין סיבה שלא תבחרו באופציה הזו, היא זולה משמעותית ביחס לאחרות וכרטיס משופץ אמור להחזיק לאורך זמן.

מספר שתיים החלפת כרטיס במדיח כלים – אם הכרטיס במצב אנוש תוכלו להחליף את הכרטיס. החלפת כרטיס תעלה ברוב המקרים 1,000 ₪ ומעלה, תלוי בסוג המדיח.

שלוש החלפת המדיח – אם המדיח קיים יותר מ-3 שנים והחלפת הכרטיס עולה כ-חצי מעלות המדיח ההמלצה שלנו היא כבר להחליף את המדיח כולו.

 

עסקאות לדוגמא – שיפוץ (תיקון) כרטיס

שיפוץ כרטיס אלקטרוני במדיח כלים סימנס – 800 ₪

שיפוץ כרטיס אלקטרוני במדיח כלים אלקטרו לוקס- 750 ₪

שיפוץ כרטיס אלקטרוני במדיח כלים בוש – 700 ₪

שיפוץ כרטיס אלקטרוני במדיח כלים מילה – 1,100 ₪

עסקאות לדוגמא – החלפת כרטיס

החלפת כרטיס אלקטרוני במדיח כלים בוש – 1,150 ₪

החלפת כרטיס אלקטרוני במדיח כלים מילה – 3,000 ₪


מחיר תיקון או החלפת מנוע במדיח

תקלות במנוע הן נדירות, אך כשהן קורות – תתכוננו להוציא סכום כסף לא קטן. ברוב המוחלט של המקרים כשיש תקלה במנוע צריך להחליף את כל המנוע, ואז צריך לשקול האם זה בכלל משתלם  או שכבר עדיף לקנות מדיח חדש. אם אתם מחליפים מנוע – אל תתפשרו על פחות מחצי שנה אחריות!  

אם התמזל מזלכם ייתכן גם שנתקע משהו במנוע או שאפשר להסתפק בהחלפת חלק, ואז התיקון יהיה זול משמעותית. מחיר תיקון מנוע במדיח ינוע בדרך כלל בין 250-550 ₪ בהתאם לסוג התיקון, ומחיר החלפת מנוע לרוב יעלה על 1,000 ₪.  

 

עסקאות לדוגמא – תיקון מנוע:

החלפת חלק מנוע במדיח כלים סימנס – 450 ₪

שחרור חלק שנתקע במנוע במדיח כלים ווירפול – 250 ₪

עסקאות לדוגמא – החלפת מנוע:

החלפת מנוע במדיח כלים בוש – 1,050 ₪

החלפת מנוע במדיח כלים סימנס – 1,000 ₪

החלפת מנוע במדיח כלים מילה – 3,500 ₪


טכנאי מומלצים לתיקון מדיח כלים

כשהכלים מלוכלכים כל מה שצריך זה טכנאי אמין, כזה שיעשה עבודה נקייה. בדיוק בשביל זה רכזנו עבורכם רשימה של טכנאי מדיחים מומלצים על ידי מאות לקוחות קודמים. לאחר כל תיקון מדיח נציגה ממידרג מתקשרת אל הלקוח ומבקשת ממנו לדרג את הטכנאי בפרמטרים שונים כמו איכות העבודה, הוגנות המחיר ויחסי האנוש שלו. הציונים באתר מתעדכנים תמיד!
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק