מוקד מידרג: 1-700-707-233

האנשים מאחורי אתר מידרג

מי אנחנו? יש הרבה תשובות נכונות: אנשים שרוצים לעשות טוב ולעשות שינוי אמיתי בארץ. יהיו שיאמרו שאנחנו נאיביים. אז נכון, אנחנו נאיביים אבל זה לא מונע מאיתנו להמשיך בדרכנו בנחישות ובהתמדה. הדרך שלנו שקופה, והכל כתוב וחרוט ב - DNA של מידרג, שכולנו מתחייבים לפעול תמיד על פיו.

אנחנו זה גם נוחם, יואל, יוני, ורד, רותי, אלי, הדס, אליעד, גילה, אביב, אביטל, מירית, יעל, נטלי, עמית ,תפארת, כפיר, איילת, החטיבה העיסקית, חטיבת השיווק, צוות המוקדניות ועוד כמה חבר'ה טובים, שמשלבים ידיים יחד כבר שנים רבות, ללא לאות.

יש גם את ה"אנחנו" שזה בעצם אתם. אתם שמאסתם בחאפריות במדינה הזאת, אתם שרוצים לקבל שרות, מבעלי מקצוע, מבלי חשש שמרמים אתכם. אותנו כבר רימו מספיק. לא עוד!


תמונת פורטרט של נוחם אוחנה

נוחם אוחנה, מייסד אתר מידרג, CEO
כשמידרג החלה נוחם היה רווק צעיר בן 28 עם רעיון ממש טוב, בלי כסף לממש אותו אבל עם כן אש בעיניים. היום הוא נשוי (וכבר לא בן 28), אבא לשלושה ילדים מקסימים, משתדל להגיע למשרדים של מידרג בריצה או באופניים, חוץ מבימים גשומים במיוחד או אחרי לילות ללא שינה – עיינו ערך "ילדים". לגבי הכסף והאש בעיניים? יש קצת יותר כסף, הרבה יותר אש. רוצים לדעת עוד? כנסו לבלוג blog.midrag.co.il

תמונת פורטרט של יואל שרף

יואל שרף, שותף מייסד, CTO
בפגישה הראשונה שלו עם נוחם לגבי האתר באוגוסט 2003, יואל קיבל לידיו סקיצה מבולגנת, שהייתה אמורה (בדגש על אמורה) להציג את המבנה של המערכת של מידרג. יואל האזין בסבלנות להסברים הנלהבים של נוחם. בסוף השיחה הוא לקח את הסקיצה, קימט אותה, זרק אותה לפח ואמר: "בוא נסכם שאתה תתמקד ברעיונות ותשאיר לי את התכנון והשרטוטים...". ומאז רק תתנו ליואל כל רעיון גולמי והוא כבר יהפוך אותו לתוכנה שעובדת. מחוץ לעבודה הוא גם אבא לארבעה ילדים.

תמונת פורטרט של יונתן מנקר

יונתן מנקר, שותף מייסד, יזם ואיש שיווק
אם לא יוני שאף אחד אחר לא יודע לשווק כמוהו, כנראה ששני האנשים היחידים שהיו נכנסים היום לאתר מידרג היו נוחם ויואל. יוני הוא הצעיר מבין היזמים ובתחילת דרכה של מידרג הוא היה בן 23 בלבד (!). במספר מקרים היה צורך להסוות את גילו הצעיר, והשמועות מספרות שאפילו 23 זה עיגול כלפי מעלה...

תמונת פורטרט של ורד פרידמן

ורד פרידמן, COO
ורד היא סופרוומן אמיתית ומגשימת חלומות סדרתית. תוך כדי עבודה במידרג בחמש עשרה השנים האחרונות היא הספיקה ללמוד משפטים וייעוץ ארגוני, להתחתן, לטייל בחצי עולם ולהביא לעולם שלושה ילדים מתוקים. למרות העבודה האינטנסיבית ורד תמיד משרה תחושה משפחתית ואווירה מחויכת על כולם, ומפרגנת מכל הלב לכל מי שסביבה. אם אתם רוצים להכיר אותה יותר לחצו כאן

תמונת הסקייפ של רותי גולדשטוף

רותי גולדשטוף, מנהלת צוות במחלקת הפיתוח
רותי החלה את דרכה כמוקדנית זמן קצר לאחר הקמת מידרג, ולא הרבה אחר כך התגלתה כבעלת כישורי תכנות מעולים. כבר בשנת 2004 היא עברה לתפקיד מתכנתת וכיום מנהלת צוות פיתוח שאחראי להרבה דברים ממה שאתם רואים באתר, כולל הדף הזה למשל 😊 . תוך כדי היא גם אמא לשבעה ילדים (בלי עין הרע!). רותי הקדימה את זמנה ועובדת מהבית לא מעט שנים, ולכן אנחנו כבר מזמן רגילים לראות אותה פנים אל מסך רק דרך ה-Skype, וככה זה נראה.

תמונת פורטרט של אלי ברום

אלי ברום, CBDO
אלי הוא אנרג'ייזר אנושי. הוא הראשון להתייצב במשרד כל בוקר מלא מרץ ומיד מתחיל לעבוד עם חיוך. את שאר האנרגיה שלו הוא משקיע בשמיעת ספרים (כן, כן, מה ששמעתם) ובחלומות על תיפוף. הוא נשוי לרונית וגר ברמת גן ואם אתם רוצים להכיר אותו יותר מוזמנים לקרוא עוד לחצו כאן

תמונת פורטרט של הדס ברוש

הדס ברוש, מנהלת חטיבת השיווק
הדס מגיעה בכל בוקר עם אוטו תכול וחיוך רחב ודואגת לאווירה טובה בצוות השיווק ולכל מי שסביבה. היא נשואה לדניאל ואמא לרוני, הראל ויהב הקטנים, יש לה תואר שני בניו-מדיה והמוח שלה עובד בלי הפסקה, ותמיד אופטימי. לא סתם, היא מעבירה הרצאות על חשיבה חיובית ועל השילוב בין קריירה ואמהות. רוצים להכיר אותה עוד? מעוניינים בשיתוף פעולה, קהילה, הפקת סרטון, אייטם לתקשורת כמו אלו למשל, או כל רעיון יצירתי אחר? הדס היא הכתובת, ותוכלו לכתוב לה כאן, ואם אתם רוצים להכיר אותה יותר לחצו כאן.

תמונת פורטרט של אליעד רבי

אליעד רבי, מנהל החטיבה העסקית
אליעד נכנס לניהול החטיבה העסקית בשנה האחרונה. הוא הגיע אלינו היישר מסטארט אפ בתחום המזון, ומעולמות הניהול של עמותות צעירים ברחבי הארץ, מה שכנראה שומר עליו צעיר לנצח. אליעד נשוי לענת ואבא לעלמה ועומר הקטנים. הוא לא יחמיץ שום הזדמנות לטיול בטבע או לקמפינג בשטח ואפילו ארז עם אשתו את הילדה שרק נולדה למסע קראוונים ארוך באוסטרליה וניו-זילנד. בשאר הזמן הוא חובב שלל תחומי ספורט מגוונים במיוחד (מישהו אמר רוגבי?!). אם אתם עסקים שרוצים להצטרף, תוכלו לפנות לאליעד ממש כאן.

תמונת פורטרט של גילה

גילה בביאן, מנהלת מוצר
גילה נכנסה למידרג כבר כשהייתה בכיתה י"ב (!) ומאז הספיקה לא מעט. היא התחילה כמוקדנית, עברה לצוות מערכת הדירוג, משם עברה למחלקת הפיתוח והיום היא מנהלת מוצר. בין תפקיד לתפקיד היא הספיקה לעשות שירות לאומי בשערי צדק, לסיים בהצטיינות יתרה תואר בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה ולהביא לעולם שני ילדים מקסימים. בזמנה החופשי (ולא ברור לנו איך נשאר לה כזה) היא אוהבת לבשל ולאפות עוגות מטורפות.

תמונת פורטרט של אביב אקרמן

אביב אקרמן, מנהלת משאבי אנוש
אביב התחילה לעבוד בחטיבה העסקית במידרג וגייסה עסקים עוד כסטודנטית לתואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית. מהר מאוד הבינו במידרג שאת כישורי הגיוס שלה עדיף לנצל לגיוס עובדים. מאז היא לא עוצרת עד שלא יהיה לנו פה מקום במטבח לכולם. היא עד כדי כך מחוברת למידרג שויתרה על קריירה טיפולית למעננו. בינתיים היא כבר בדרך לדוקטורט ואמא לשחר הקטנה יחד עם עוז שפגשה במהלך הלימודים. היא אוהבת מאד מוזיקה ואוכל הודי ומבחינתה "אין דבר כזה יותר מדי". דרך אגב, בינתיים יש מקום במטבח אז לא לדאוג. אביב מציעה עבודה קלאסית לסטודנטים בירושלים מוזמנים!

תמונת פורטרט של אביטל פתאל

אביטל פתאל, מנהלת מחלקת בקרת הדירוג
אביטל היא בעלת תואר ראשון במנהל עסקים וזו שמנהלת את העניינים ואחראית על מערכת הדירוג באתר. היא מקפידה לוודא את תהליכי הבדיקה והדירוג של עסקים חדשים שמצטרפים לאתר, לטפל בכל בעיה של לקוחות עם המשובים וכמובן מגשרת בין לקוחות לעסקים במקרים של חוסר הסכמה. בעיניה העבודה במידרג היא המהות של החיים, להכניס טוב ולהפוך את המציאות לטובה יותר. כשהיא לא עסוקה עם שלושת הילדים היא קוראת ספרים והכי חשוב לא שוכחת לנשום.

תמונת פורטרט של מירית הדר

מירית הדר, מנהלת IT ואבטחת מידע
מירית היא אופה מדופלמת, וחשבון האינסטגרם של העוגות שלה יעיד שאצלה אפילו התותים עומדים דום (וכנראה שלא סתם, עם עבר של קצונה בקבע). בעברה היא הייתה פסיכולוגית אירגונית והגיעה למידרג במסלול עתודה ניהולית. מירית היא המאסטרית בפתרון בעיות ותקלות טכניות, ודואגת לאבטח היטב את כל המידע הרגיש. היא אחת שנהנית מהדרך, ואחרי שהיא מפזרת את שלושת הבנים במסגרות מבחינתה אפילו הפקק בדרך למשרד הוא תענוג. וטוב שכך, כי מירית מאמינה שתמיד צריך לרדוף אחרי החלומות שלך.

תמונת פורטרט של יעל סעדה רוס

יעל סעדה רוס, מנהלת מחלקת שיווק לעסקים
יעל הגיעה למידרג מלאת אנרגיות ורצון לעשייה אחרי שנים של עבודה כעצמאית בעולם העיתונות והצילום. לאחר שסיימה את מסלול העתודה הניהולית החלה מיד לנהל את מחלקת השיווק לעסקים. מה היא עושה כשהיא לא מגייסת את העסקים הטובים בארץ או עובדת על מיתוג לעסקים מצטיינים במידרג? אוהבת לטייל עם בן זוגה, שני הילדים, וצ'לו הכלב המתוק, ודואגת לצלם הכל תוך כדי.

תמונת פורטרט של נטלי לוי שמאי

נטלי לוי שמאי, מנהלת מחלקת הדרכה לעסקים
נטלי התחילה לעבוד במידרג כסטודנטית רווקה לתואר ראשון בתקשורת, ומאז עד היום הספיקה להתחדש בבן זוג, 2 ילדים ותואר שני בניו מדיה. בצבא היא שירתה כמדריכת מכונאות רכב, ולכן כשהתחילה במחלקת שיווק היא הייתה המנוע מאחורי תחום הרכב באתר. היום נטלי מנהלת את מחלקת ההדרכה בחטיבה העסקית, בונה הדרכות, מעבירה הרצאות ויוצרת סרטוני הדרכה שעוזרים לעסקים למנף את עצמם. מחוץ לעבודה היא עורכת סרטונים מבישולים משותפים עם הבן שלה ומעלה אותם לאינסטגרם, לא תאמינו כמה עוקבים כבר יש לו!

תמונת פורטרט של עמית מזרחי ותפארת אנגלר

עמית מזרחי, תפארת אנגלר ואיילה ביטון, מנהלות צוותים במוקד הדירוג
עמית תפארת וגם איילה התחילו את דרכן במידרג כמוקדניות, ככה שהן מכירות את העבודה הכי מקרוב שאפשר. יש להן ותק משותף של למעלה מ-10 שנים, והיום כל אחת מהן מנהלת מוקד לקוחות. המוקד גדל כל הזמן (טפו טפו!) כדי להצליח לתת מענה לכל הלקוחות ולאסוף מכם את המשובים שיעזרו ללקוח הבא 😊 הן מנהלות את הסיירת ומקבלות רק את הטובים ביותר. למה? בעיקר כי חשוב להן שללקוחות יהיה כיף לדבר איתנו

תמונת פורטרט של כפיר לב סיני

כפיר לב סיני, מנהל קריאטיב לעסקים
כשמו כן הוא, משקיע את כל הלב והיצירתיות שלו בעסקים. כפיר עובד במידרג כבר שנים ארוכות, בשלל תפקידים בדרך. החלום המרכזי שלו הוא שכל עסק בארץ ישאף להתקבל למידרג, ומה הוא לא עושה בשביל זה? מפיק סרטונים, משווק באינטרנט, מרים קמפיינים ותוכן שימושי. כל זה כדי שעסקים טובים יוכלו לקחת חלק בקהילת עסקים צומחת. וואלה זה עובד. כפיר עוזר לעסקים לגלות את מידרג ככלי של גדילה עבור העסק שלהם. בשאר הזמן הוא גם אבא לארבעה ומנחה מעגלי גברים.

תמונת פורטרט של אילת ינאי

איילת ינאי, מנהלת פרויקט "שעה טובה"
איילת מדלגת בקלילות בין עבודה במחלקת השיווק, תרגול קורסים באוניברסיטה, התנדבויות, ריצות בגן סאקר וטיולים בטבע. במסגרת מיזם "שעה טובה" שבניהולה עסקים שמדורגים באתר מבצעים עבודות בהתנדבות בבתים של קשישים מעוטי יכולת, ואנחנו מתרגשים בכל יום מחדש לשמוע על עוד מזגן שהותקן, גוף תאורה שהוחלף, ועוד ועוד ניצולי שואה וקשישים שנהנים מתיקונים קטנים אבל משני חיים. בואו ותראו איך זה עובד.

תמונת פורטרט של צוות השיווק

חטיבת השיווק
צוות השיווק אחראי על כל התוכן באתר, ומילה שלהם זו מילה. הם מנסים לתת את התשובות לכל השאלות, כולל אלו שאפילו לא חשבתם לשאול ועושים הכל כדי להביא לכם את המידע הכי איכותי, מועיל ונגיש. חוץ מזה אחראים אצלנו גם על השיווק הדיגיטלי, תפעול פרויקטים מיוחדים ועל ההומור המשרדי הכי משובח שתמצאו בסביבה.

תמונה של הצוות העסקי

החטיבה העסקית

הצוות המגוון של החטיבה העסקית שמורכב מסטודנטים, הורים וכאלו שבין לבין, אחראי להתנהל מול בעלי העסקים שבאתר. הוא דואג להעניק להם ייעוץ עסקי ובעיקר - למצוא בפינצטה את בעלי המקצוע הכי טובים בארץ, כדי שתמיד יהיו לכם תוצאות מעולות ורלוונטיות בכל תחום שאתם מחפשים. כל אחד מבעלי המקצוע עובר תהליך בדיקה קפדני ויסודי, שבסופו הוא עולה (או לא...) לאתר.

מוקד הדירוג
ממוקד הדירוג מתקשרים אליכם לשאול איך היה השירות שקיבלתם, ובעצם מדובר במי שדואגות שיופיעו באתר חוות הדעת המפורטות שאתם קוראים על בעלי המקצוע. בין לבין הן עוזרות למי שמסתבך עם האתר, מבינות עניין ומנהלות איתכם שיחות במגוון תחומים מדהים (יותר מ100!) ובעיקר שומרות על מורל גבוה.

נקודות ציון

נקודות ציון 2020

שנת 2020 תהיה שנה שתיזכר תמיד בגלל הרבה סיבות: עבדנו בה מהבית ובעלי המקצוע באתר סימנו ללקוחות שהם יגיעו עם מסכה... אבל אצלנו במידרג היא תיזכר בעיקר כמו השנה שבה בעזרתכם הגענו למעל 750,000 דירוגים!!!

מה עוד התחדש השנה? בגלל ריבוי הפניות (טוב, לא מתלוננים על זה) הפעלנו מערכת חדשה שמתריעה בפני עומסים ומאפשרת ללקוחות הוותיקים שלנו זכות קדימה.
כדאי גם לדעת שנפתחו במידרג תחומים חדשים ומעכשיו תוכלו למצוא עורכי דין בתחומים שונים: תעבורה, משפחה ואפילו נוטריון. בנוסף, תחומים כמו גיזום עצים וביובית קיבלו חיים משלהם.

השנה גם ישבנו וכתבנו שחור על גבי לבן את האני מאמין שלנו, את העקרונות שמנחים את הדרך שלנו ומרכיבים את המהות, את ה- DNA של מידרג ,והערכים האלה שקופים וזמינים לכולכם כאן.

לסיום, אם נתקלתם ברחבי הארץ בשלטים, מדבקות או מגנטים בצבע ורוד מג'נטה עם הכיתוב "הדירוג שלי במידרג" וברקוד לסריקה, זה לא סתם - החלטנו לאפשר לעסקים הכי טובים במידרג להשתמש במוניטין שהם צברו ולפרסם את חוות הדעת עליהם בכל מקום שבו הם נמצאים.

נקודות ציון 2019

בשנת 2019 ביצענו את מידרג קופות החולים בישראל. 3,500 חברי אתר מידרג ערכו השוואה בין קופות החולים ודירגו אותן במספר פרמטרים כמו זמינות התורים, איכות הטיפול, מענה מחוץ לשעות הפעילות ועוד. פרק נוסף הוקדש לדירוג טיפולי השיניים לילדים.
זה לא מקרה שדירגנו ב-2019 את קופות החולים, כי בשנה הזו גם פתחנו את תחומי הבריאות במידרג. בין התחומים תוכלו למצוא רופאי שיניים, דיאטניות ואופטומטריסטים .

נקודות ציון 2018

עברנו לאתר חדש ומשודרג, ונפרדנו מהאתר הישן שליווה אותנו מאז ההקמה של מידרג.
נכנסנו לתחומי הבנייה והאירועים! אתם מוזמנים למתחמים החדשים והיפים בעמוד הבית שלנו. ויותר מכל – הגענו לחצי מיליון חוות דעת! ההתרגשות במידרג ב2018 בשיאה.
בשנת 2018 נכנסה למידרג מערכת "מידרג LIVE". איך המערכת הזו עובדת? בעזרת כמה שאלות קצרות שלנו ותשובות של לקוחות מידרג, אנחנו יוצרים רשימה מקוצרת ומדויקת של בעלי מקצוע שיכולים לבוא בדיוק בזמן שהלקוח ביקש. זה חוסך זמן מיותר, עצבים והופך את השירות ליעיל ומותאם לכל לקוח. איזה כיף!

נקודות ציון 2017

זו השנה השנייה ברציפות שבה אנחנו עושים את מידרג העיריות. 5,500 חברי מידרג, תושבי הערים הגדולות, דירגו את תפקוד העירייה שלהם במגוון נושאים כמו: חינוך, נקיון, תחבורה, תרבות הפנאי ועוד
כאן תוכלו לצפות בתוצאות המלאות של כל העיריות לשנת 2017, או לקרוא תוצאות של עירייה ספציפית, כמו למשל . חיפה, רעננה, או הוד השרון.

בהמשך השנה הגענו ל – 400,000 חוות דעת ! יחד אליהן מצטרפים 3,000 בעלי מקצוע ו – 60 תחומים שונים, ואנחנו הולכים וגדלים. ואם כבר מדברים על תחומים, תחום חדש נוסף לאתר! תחום הצילום,שידרג צלמים מכל הסוגים.
נקודות ציון 2016
כבר בתחילת 2016 הגענו ל300,000 חוות דעת!
המספרים במידרג רק הולכים וגדלים: באתר כבר יש 2,550 בעלי מקצוע ביותר מ-50 ענפים שונים ויותר מרבע מיליון אנשים הרשומים לאתר נהנים מדירוג של בעלי מקצוע איכותיים ועוזרים לדרג עוד ועוד בעלי מקצוע.
גם אתר המובייל של מידרג עלה לאוויר! לא עוד ניסיונות להגדלת מסך ולחיצה במקומות הלא נכונים, אתר המובייל מותאם בדיוק לנייד ומאפשר להזמין בעל מקצוע בקלות ובמהירות. אז אפילו אם אתם קוראים את זה במחשב הנייח, אולי כדאי לכם לעבור לסמארטפון
ב2016 חיפשנו ומצאנו תחומים חדשים בהם אנו יכולים לעזור ללקוחות שלנו. כתוצאה מכך עכשיו באתר יש מחירון שיפוצים, בו תוכלו לחשב את עלות השיפוץ המתוכנן שלכם, לפי עשרות פרמטרים שונים.
בנוסף גם נולד לנו ילד! פתחנו את מידרג בניה, אתר המוקדש כולו לדירוג קבלנים בענף הבנייה בישראל. מידרג בנייה ממשיך את דרכה של מידרג ואת פעילותה הענפה גם בתחום הרחב של שירותי בנייה.
את סוף שנת 2016 חתמנו בסרטון סיכום עם כל הפרויקטים המיוחדים שלנו שהתפרסמו בתקשורת – ממידרג העיריות ועד מחשבון השיפוצים. תוכלו לצפות בו כאן-
נקודות ציון 2015

שנת 2015 הייתה שנה ברוכת פעילות במידרג. במהלך השנה השקנו את אפליקציית מידרג לאנדרואיד ולאייפון, כך שעכשיו ניתן להזמין בעל מקצוע מכל מקום בקלות ובמהירות . האפליקציה מכילה גם פיצ'ר של "תיאום מהיר", שמאפשר לבדוק ביומן של בעלי המקצוע מי פנוי בזמן הקרוב, מה המחיר שהוא גובה ואפילו לתאם איתו פגישה! פתחנו דירוג לתחומים חדשים כמו מורי נהיגה, שיתפנו פעולה עם גופי תקשורת בכתבות כמו מחירי בעלי המקצוע לאורך השנים, והגענו לעוד ועוד לקוחות, שהובילו למספר שיא של רבע מיליון חוות דעת באתר!

נקודות ציון 2014

בשנת 2014 פתחנו הרבה תחומים חדשים ומעניינים כמו וטרינרים, הפעלות לימי הולדת, בדק בית, תיקון הליכונים, סידור בתים תיקון אופניים חשמליים, וגם זגגות רכב! בשנת 2014 התקיים כנס מידרג השמיני עם מאות בעלי מקצוע שהגיעו להתעדכן בכל מה שחדש באתר! חצינו את מיליון הצפיות בערוץ היו טיוב של מידרג! ביו טיוב של מידרג תמצאו יותר מ- 300 סרטונים מועילים במגוון תחומים כמו "מה עושים כשהאייפון לא נדלק?", "מה ההבדלים בין ברז אינטרפוץ 4 דרך ל 3 דרך", "איתור בעיות בצנרת הבית" ועוד רבים אחרים. למשרדנו הקטן הגיעו עובדים חדשים ורעננים לצוות התוכן והמחלקה העסקית, וחווינו "'בייבי בום" משרדי כשיותר מ -10 מבנות המשרד בהריון! שיהיה בשעה טובה .

נקודות ציון 2013

אז מה היה לנו השנה?.. קודם כל עברנו מהכוך הקטן שקראנו לו באהבה משרד, למשרד גדול יותר שמאפשר לכל האנשים לשבת ביחד ולא אחד על השני . בכל המרחב החדש הזה, עבדנו על הרבה תחומים חדשים שנפתחו באתר בשנת 2013. פתחנו את מתחם 'קונים דירה' שכולל בתוכו תחומים חדשים כמו מתווכים, יועצי משכנתאות, שמאי מקרקעין, אדריכלות ועיצוב פנים, ובדיקות קרינה וסביבה. פתחנו גם את מתחם 'משפצים' החדש ובנו תחומים כמו עבודות צבע וטיח, עבודות גבס, ובנייה. ובמתחם 'עולם הרכב' הוספנו את התחומים שירותי דרך, מכוני גירים, ומערכות לרכב. עוד כמה תחומים חדשים שנפתחו ב 2013: שיש ואבן, וילונות, סוככים והצללה, ואפילו פיילוט לתחום רופאי שיניים . השקנו מערכת חדשה המאפשרת ללקוח לקבוע עבודה עם בעל המקצוע, בצורה הכי מהירה ומדויקת לבעיה הספציפית שלו, מבלי להרים טלפון בכלל. עבור בעלי המקצוע באתר פיתחנו את אפליקציית BIZ-95 שמאפשרת להם להתעדכן על מצבם באתר דרך האייפון או הסמארטפון.

נקודות ציון 2012

בשנת 2012, הבנו ש"אין כמו מראה עיניים", והכנסנו מערכת חדשה בשם "ריצ'י". באמצעות המערכת המשוכללת הזאת, לקוחות יכולים להעלות דרך המייל בצורה נוחה ופשוטה, תמונות של העבודה שבוצעה, לצד המשוב שנתנו לבעל המקצוע במידרג. בשנת 2012 התחלנו גם בפרוייקט הוידיאו הגדול של אתר מידרג - החלפנו את התמונות של בעלי המקצוע באתר, בסרטוני וידיאו קצרים, שבהם בעלי מקצוע מדברים על העסק. כך תוכלו להכיר מקרוב את מי שאתם עומדים להזמין אליכם הביתה. עבור אוהבי הטיפים הקמנו את ערוץ היוטיוב של אתר מידרג. בערוץ יש כבר מאות וידיאו טיפים, שנתנו בעלי מקצוע בתחומים שונים. החל מ – "איך מנקים מכונת כביסה?" ועד "איך לקנות רכב יד 2?". במהלך שנת 2012 פתחנו באתר גם 2 תחומים חדשים ומעודכנים – תיקון אייפון ועבודות עץ לגינה!

נקודות ציון 2011

בשנה זו הכנסנו לאתר שתי מערכות חדשות ומשמעותיות: המערכת לבקרת איכות חוזרת– אשר בודקת את איכות העבודה שנעשתה לאחר זמן רב ואת מערכת הגישורים – אשר מאפשרת לבצע גישורים בין לקוחות ועסקים ולהציג את תהליך הגישור בשקיפות מלאה באתר.

נקודות ציון 2010

בשנת 2010 לא היה משהו מיוחד ששווה לכתוב עליו. בעצם... גילה הצטרפה אלינו למידרג וזה בהחלט נקודת ציון.

נקודות ציון 2009

01.03.09 – הפיילוט של סינון חוות דעת מתקדם הסתיים בהצלחה. כעת ניתן, במספר ענפים לעשות סינון מתקדם של חוות הדעת. כאן תוכלו לקרוא עוד על הנושא

נקודות ציון 2008

01.05.08 – מידרג דוחה את הצעת הרכש של דפי זהב דפי זהב הציעה לרכוש 56% ממידרג תמורת 2.5 מ' ש"ח + השקעה של 2 מיליון נוספים. מידרג דחתה את ההצעה. 01.11.08 – ענפים חדשים מדורגים במידרג. על-פי בקשות הגולשים פתחנו באתר את ענף הפוליש והניקיון שהוא, כידוע, מאכלס חאפרים רבים וכן את ענף הגגות.

נקודות ציון 2007

01.02.07 - מידרג מרחיבה את אזורי הפעילות מידרג החלה לספק מידע באזורים נוספים בארץ. לאחר חודשים ארוכים של איסוף מידע ובדיקות של בעלי מקצוע יכולים גם תושבי חיפה, צפון השרון ורחובות להנות משרות מידרג. 13.05.07 – מידרג מעלה גירסה של האתר באנגלית בשעה טובה, לאחר עבודה רבה של מעצבי ומתכנתי מידרג האתר באנגלית עלה לאוויר. 01.08.07 - מידרג עוברת דירה בשעה טובה עברנו לכתובת חדשה. מהמשרדים בהר-חוצבים עברנו לגבעת שאול בירושלים.

נקודות ציון 2006

01.02.06 - הובלות - התחקיר המקיף בישראל מידרג החלה בתחקיר שרותי ההובלות המקיף בישראל בשיתוף אתר NRG מעריב. 01.11-06 – מידרג מארגנת מחדש את המידע באתר כל ענפי המידע באתר עוברים ארגון מחדש.

נקודות ציון 2005

20.02.05 - מידרג מתחילה את תחקיר המוסכים הגדול בישראל מידרג מתחקרת 1200 לקוחות של 60 מוסכים בירושלים. המוסכים המומלצים ביותר נכנסים למערכת מידרג. 5.06.05 - נציגי מידרג פוקדים אלפי בתים באזור המרכז נציגי מידרג עוברים מדלת לדלת בקרב 5,000 בתי-אב באזורים נבחרים ומעניקים להם הסבר והתנסות חינם. 1.07.05 - מידרג מתחילה את שלב ב' של תחקיר המוסכים למעלה מ - 1000 מוסכים באזור המרכז מקבלים פנייה אישית הקוראת להם להיבדק. 10.08.05 - מידרג משיקה את אתר האינטרנט החדש האתר החדש משתמש בידע הרב שנצבר בכדי להקל על המשתמשים להגיע למידע המבוקש ביעילות. האתר עוצב על-ידי חברה מובילה לעיצוב אתרים ופותח בעזרת המתכנתים של מידרג 27.11.05 – תחקיר המוסכים המקיף בישראל בשיתוף מעריב במהלך החודשים יולי-אוקטובר ערכה חב' מידרג בשיתוף עם מעריב עסקים את התחקיר המקיף והמעמיק ביותר שנעשה עד היום בענף המוסכים. מוקדני מידרג תחקרו כשלושת אלפים לקוחות. עבור כל מוסך, תחקרו המוקדנים 20 לקוחות, לכל הפחות. הלקוחות התבקשו לדרג את המוסך בסולם 1 עד 10 עבור חמישה קריטריונים: איכות העבודה הוגנות המחירים, עמידה בזמנים, יחס ללקוח וכן ציון כללי למוסך. המוסכים אשר הגיעו לתוצאות הטובות הופיעו בכתבה אשר התפרסמה במוסף מעריב עסקים ב- 18.11.05

נקודות ציון 2004

18.05.04 - מידרג מפתחת את הכרטיס החכם - "כרטיס טוב-תקן" כרטיס זה מאפשר לבעלי-מקצוע להציג בפני לקוחות פוטנציאליים את דירוגם המעודכן נכון לרגע נתון. 01.06.04 - נציגי מידרג פוקדים אלפי בתים במרחב ירושלים נציגי מידרג עוברים מדלת לדלת בקרב 4,000 בתי-אב באזורים נבחרים ומעניקים להם הסבר והתנסות חינם. 03.06.04 - מידרג לוקחת אחריות ומכריזה על "אחריות מידרג" במסגרת האחריות יקבל לקוח אשר נפגע מבעל-מקצוע במערכת פיצוי עד גובה 1000 ש"ח. 15.08.04 - מידרג מאפשרת קבלת מידע באמצעות אתר האינטרנט ניתן לקבל מידע טלפונית - באמצעות פנייה למוקד וגם באמצעות האתר. הדירוגים מתקבלים טלפונית בלבד.

נקודות ציון 2003

28.10.03 - כנס ההשקה של מידרג בכנס זה, בנוכחות מאות אנשים וכלי תקשורת הכריזה מידרג על השרות החדש שיינתן לציבור. 22.12.03 - מידרג בערוץ 2 כתבה רחבה אודות פעילות מידרג מגדילה את מודעות הציבור


חזור לראש הדף

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק