מוקד מידרג: 1-700-707-233

מחירון בעלי מקצוע


מחירון בעלי מקצוע זה מבוסס על מחירים ששולמו בפועל (כולל מע"מ) עבור שירותים של בעלי מקצוע כגון: טכנאים, אינסטלטורים, חשמלאים, מדבירים ועוד. המחירון של אתר מידרג הנו ייחודי בכך שהוא מבוסס על 1,461,897 חוות דעת, שהתקבלו מלקוחות מאומתים, במערכת הדירוג של מידרג.

מחירונים בענפים שונים

מדברים על המחירון של אתר מידרג בערוץ 10

כתבה בערוץ עשר מספרת על השיטה הייחודית של מידרג לבניית מחירון אמין ומדויק בענפי שירות שונים - גולשים משתפים גולשים אחרים במחיר ששילמו עבור כל שירות!

באתר מידרג מדורגים עשרות ענפים של בעלי מקצוע אך לא בכולם הצטבר, עד כה, מידע מספק מבחינה סטטיסטית, בכדי לאפשר להפעיל מחירון אוטומטי. להלן התחומים בהם יש מחירונים פעילים:

ענף האינסטלטורים

כמה עולה לפתוח סתימה? כמה עולה להחליף מנגנון בניאגרה? זאת ועוד תמצאו כאן: מחירון לשירותי אינסטלציה של אתר מידרג.

ענף טכנאי מוצרי החשמל – מחירון

כמה עולה להחליף גוף חימום במכונת כביסה? כמה עולה למלא גז במקרר? על שאלות אלו תמצאו תשובות כאן: מחירון תיקון מוצרי חשמל של אתר מידרג.

ענף החשמלאים – מחירון לעבודות חשמל

כמה עולה לתקן קצר? כמה עולה להחליף לוח חשמל? מחירים לשירותים אלו ועוד עשרות שירותים של חשמלאים תמצאו כאן: מחירון עבודות חשמל של אתר מידרג.

ענף המוסכים – מחירון

המחירון של ענף המוסכים עדיין לא מושלם כי, בדרך כלל, בכל ביקור במוסך מחליפים  לרכב מספר חלקים ולכן קשה לייצר מספיק נתונים עבור מחיר של החלפת חלק ספציפי בלבד. למרות זאת, במקרים שניתן להציג מידע באיכות סבירה – המחירים מוצגים. בשירותים הנפוצים במוסכים כגון: החלפת רצועת טיימינג, החלפת ברקסים, טיפול 15,000 וכדומה – המידע תקף למדי.

ענף ההדברות

במחירון של ענף ההדברה תמצאו מידע על שירותי ההדברה הנפוצים ביותר עבור הלקוח הפרטי או ועד הבית. שירותים כגון: הדברת נמלים, הדברת ג'וקים וכדומה. מחירון הדברה זה מאפשר גם לראות איך המחירים משתנים לפי גודל הדירה.

ענף ההובלות

בנינו מחירון הובלות מיוחד, שהוא למעשה מחשבון שמבוסס על המחירים ששילמו 10,0000 לקוחות אמיתיים על שירותי הובלה שונים. לא רק שתוכלו לראות כמה עולה הובלה של דירת חדר בתוך העיר או כמה עולה הובלת דירת שלושה חדרים מירושלים לתל אביב כולל פירוק והרכבה, אריזה ועוד, אלא גם תוכלו לחשב בעצמכם בתוך 30 שניות ואפילו פחות כמה תעלה ההובלה שלכם.

מחירונים בענפים אחרים


איך בונים מחירון בעלי מקצוע?

בניית מחירון – השיטה המקובלת

השיטה המקובלת לבניית מחירון של בעלי מקצוע היא להתקשר לבעלי מקצוע ולשאול אותם כמה הם גובים עבור שירותים שונים. ישנן 2 חסרונות עיקריים לשיטה זו:

בעלי מקצוע נוטים להגיד מחירים זולים בטלפון ואחר-כך לגבות מהלקוח יותר!

מחירון שבנוי בשיטה זו אינו מתעדכן באופן אוטומטי ובכדי לרענן את המידע  צריך למעשה לבנות את המחירון מחדש.

מחירון בעלי מקצוע – השיטה של אתר מידרג

השיטה הייחודית של אתר מידרג לבניית המחירונים היא על-פי הדיווחים של הלקוחות. בכל משוב טלפוני שנעשה עם משתמשי האתר, אחת השאלות היא – מה הייתה עלות השירות. לאחר שנים רבות של איסוף נתונים סיזיפי, כעת אתר מידרג יכול להציג את התוצאות. היתרונות של שיטה זו:

  • המחירונים מבוססים על מחירים אמיתיים
  • המחירונים מתעדכנים לפי חוות הדעת של הלקוחות
  • רמת הדיוק של כל מחיר מומחשת ויזואלית
  • האלגוריתם מביא בחשבון גם את האינפלציה

המלצות על בעלי מקצוע

במהלך 18 שנות פעילות אתר מידרג הצטברו באתר עשרות אלפי המלצות של לקוחות אמיתיים על בעלי מקצוע. כאן תוכלו למצוא בעלי מקצוע מומלצים לפי חוות דעת של לקוחות כמוכם.


אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק