מוקד מידרג: 1-700-707-233

התקנת דוד חשמל 80 ליטר - מחיר
2,000 שקל בערך! זאת התשובה. אבל כמו שאתם יודעים – לבערך אין הרבה ערך. אז מה בדיוק המחיר של התקנת דוד חשמל 80 ליטר? תלוי. גם אם נסגרתם ש־80 ליטר זה הגודל בשבילכם, בהנחה הסבירה שלא קניתם כבר את הדוד, מחיר התקנת דוד חשמל 80 ליטר מושפע קודם כל מחברת הדודים. פרמטר נוסף הוא גישה נוחה לדוד. כל מה שצריך לדעת על מחיר התקנת דוד חשמל 80 ליטר ממש פה.


התקנת דוד חשמל 80 ליטר – מחיר

בסך הכל להתקנת דוד חשמל 80 ליטר יש טווח מחירים די אחיד, בין אם בחרתם לקנות את הדוד דרך המתקין ובין אם רכשתם אותו בעצמכם.

מחיר מחיר דוד חשמל 80 ליטר הוא 1,300-900₪, תלוי בחברה.

מחיר מחיר התקנת דוד חשמל 80 ליטר ללא הדוד הוא ₪1,000-800, תלוי בגישה, כפי שעוד רגע תקראו.

מחיר מחיר התקנת דוד חשמל 80 ליטר כולל הדוד הוא 2,300-1,800 ₪, תלוי בחברה ובגישה, כפי שעוד רגע תקראו.

דוד חשמל 80 ליטר של כרומגן לפני ואחרי התקנה

התקנת דוד חשמל – מחירים לדוגמא

ועכשיו לשלב המעשי. אספנו עבורכם מחירים מעסקאות אמתיות שבוצעו דרך אתר מידרג. המחירים כוללים מע"מ וכוללים את מחיר הדוד עצמו.

נקודה מחיר החלפת דוד חשמל בבית של חברת נימרוד 80 ליטר – 1,800 ₪

נקודה מחיר התקנת דוד חשמל 80 ליטר של חברת כרומגן כולל החלפת ברז – 1,900 ₪

נקודה מחיר התקנת דוד חשמל 80 ליטר של חברת מי לוד – 2,000 ₪

נקודה מחיר התקנת דוד חשמל על הגג של חברת כרומגן בגודל 80 ליטר – 2,000 ₪

נקודה מחיר התקנת דוד חשמל 80 ליטר של חברת אמקור – 2,100 ₪

נקודה מחיר התקנת דוד חשמל 80 ליטר של חברת אור הטבע – 2,250 ₪

נקודה מחיר התקנת דוד חשמל של חברת כרומגן 80 ליטר – 2,300 ₪

דודי חשמל 80 ליטר של נימרוד

מה משפיע על מחיר התקנת דוד חשמל 80 ליטר?

הפערים בין המחירים השונים של התקנת דוד חשמל 80 ליטר, ושל כל התקנת דוד בכלל, נובעים משני פרמטרים:

חברת הדודים – אם בחרתם לרכוש את הדוד באמצעות המתקין מחיר הדוד יגולם כבר בתוך מחיר ההתקנה, ובקטע הזה יש הפרש בין כמה חברות דודים לאחרות. לדוגמא, אם מחיר דוד חשמל 80 ליטר של אמישרגאז, ירדן או טל סחר הוא 1,000 ₪ בממוצע, מחיר דוד באותו נפח של כרומגן או של אמקור, חברות הנחשבות אמינות יותר הוא 1,300 ₪.

גישה בעייתית – בעיקרון דוד חשמל 80 ליטר הוא לא דוד גדול במיוחד, ואפשר אפילו להתקין אותו בתוך הבית אם רוצים. במקרים מיוחדים כשאין מקום נוח להתקנה בבית או במסתור הכביסה המתקין יצטרך למצוא פתרון יצירתי (כמו למשל להתקין את הדוד על גבי קיר חיצוני) ופעמים רבות זה ידרוש ממנו יותר זמן עבודה ולכן מחיר ההתקנה יעלה בכ400-200 ₪.

דוד חשמל 80 ליטר שהותקן במקלחת

התקנת דוד חשמל 80 ליטר – טיפים

כמה עצות מאיתנו לפני ואחרי שלקחתם מספר של מתקין דודים:

שמש שהשמש תעבוד – כשאנחנו מדברים על התקנת דוד חשמל אנחנו מדברים על דוד שעובד אך ורק באמצעות גוף חימום חשמלי, ובלתי אפשרי לחבר אליו קולטי שמש. דוד שמש זה ממש אותו המכשיר רק עם האפשרות להתחבר לקולטי שמש שיחסכו את הצורך בחשמל. לכן המסקנה היא שאם אתם לא בטוחים 100% שתחממו את המים רק בחשמל כדאי לכם להתקין דוד שמש, ככה שתמיד תהיה בידכם האפשרות בעתיד להתקין קולטי שמש ולעבור לחימום בעזרת השמש.

קור חפש באנטרטיקה – 80 ליטר זה נפח שאמור להתאים לזוג בלי ילדים. כך שגם אם הדוד מלא במים חמים חסר המזל שיתקלח אחרי שתי מקלחות רצופות כנראה יזכה להבין מה מרגיש פינגווין באנטרקטיקה ביום סביר. לפני שאתם נסגרים על דוד 80 ליטר תוודאו שהנפח שלו מתאים למספר הנפשות בבית.

מדחום 50 זה ה־70 החדש – בעת ההתקנה אפשר לכוון את התרמוסטט של הדוד כך שימנע מן הדוד לחמם את המים אחרי שהגיעו לטמפרטורה מסוימת. הטמפרטורה הסטנדרטית היא 70 אבל מדובר במים ממש חמים, ולכן כדי למנוע סיכון של כוויות עתידיות מומלץ לכוון אותו ל־50 מעלות.

דוד שמש וחשמל מי שלא עומד אדום – דוד שוכב הוא פחות אפקטיבי. גם כי בעייתי להתקין מאיץ חום על דוד שוכב וגם כי בניגוד לדוד שעומד, כדי שמים חמים יגיעו אל הברז צריך שכל הדוד יתחמם. בקיצור – אם אין אילוצי חוסר מקום קיצוניים, דאגו שהדוד יותקן בעמידה.

מפסק לדוד שלא ייפסק לעולם - התקנה או החלפת דוד חשמל זאת הזדמנות טובה להחליף את מפסק הדוד למשהו מתוחכם יותר שיעשה את החיים קצת יותר קלים. עומדות בפניכם כמה אפשרויות: טיימר (כמו של תנור), שעון שבת או מפסק חכם (מתחבר לטלפון, השקעה של כמה מאות שקלים). 

 

ראו את אילן, חשמלאי מנוסה, מסביר על ההבדלים בין מפסקי הדוד השונים:


אנשי דודים מומלצים להתקנת דוד חשמל 80 ליטר

מרגישים את החשמל באוויר? אם אין לכם במקרה דוֹד שעוסק בדודים, להתקנת דוד חשמל כדאי למצוא בעל מקצוע ישר, שידרוש מחיר הוגן ושיעשה את העבודה כמו שצריך. בשביל לענות על הצורך הזה יצרנו רשימה של אנשי דודים מומלצים להתקנת דודי חשמל 80 ליטר, וכולם מדורגים לפי חוות דעת שתוכלו לראות. אז קדימה, ואל תשכחו לכבות את הבוילר!
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק