מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מאמרים על איתור נזילות

יותר כיף ויותר חכם להיפגש עם מאתר נזילות כשיש לכם קצת מידע מקדים. בדיוק בגלל זה כתבנו בשבילכם טיפים, המלצות ומאמרי מחירים שיתנו לכם את כל המידע שאתם צריכים על איתור נזילות.

איתור נזילה עם מצלמה תרמית
איתור נזילות מים - מחיר
אמנם יש הרבה אפשרויות לאתר נזילה, אבל המחיר דווקא די אחיד ולא מושפע מגודל הבית או מסוג המכשיר בו נעשה שימוש. במדריך הבא תוכלו לקרוא כמה איתור נזילה אמור לעלות, מה המחיר כולל ועל מה חשוב להקפיד כשמקבלים הצעת מחיר.
חיישן גז לאיתור נזילות
איתור נזילות
סובלים מטפטוף בבית או מרטיבות בקיר? חשבון המים פתאום מנופח? כנראה שאתם צריכים להעזר באינסטלטור שמומחה באיתור נזילות. איך מאתרים נזילה, מה הם המכשירים וכמה כל התענוג עולה? כל המידע ממש פה.
מצלמה תרמית
מצלמה תרמית
המצלמה התרמית מאפשרת לאתר נזילות ביעילות ללא צורך בשבירת קירות והרמת בלטות כפי שהיה נהוג בעבר. איך המצלמה התרמית עובדת, מה היתרונות והחסרונות שלה, ובכמה שימוש בה מיקר את העבודה? כל התשובות ממש כאן.
מד לחץ לאיתור נזילות
איך לבחור מאתר נזילות
איתור נזילות הוא עסק לא זול, ולכן חשוב להקפיד לבחור נכון את מאתר הנזילות. מה חשוב לשאול כבר בטלפון, מה לסכם מראש ואיך להיזהר מחאפרים? הכנו עבורכם את המדריך המלא עם כל התשובות
נזילה מצינור הביוב | איתור נזילות
צילום קווי ביוב
אם יש לכם הצפת ביוב כל שני וחמישי כנראה שתצטרכו להזמין מאתר נזילות שמתמחה בצילום קווי ביוב באמצעות סיב אופטי. צילום קווי הביוב יחשוף את מקור הבעיה וכך יהיה ניתן לטפל בה לטווח הרחוק, ולא רק בצורה נקודתית.
ייבוש תת רצפתי
ייבוש תת רצפתי
מים כלואים מתחת לאריחים? כאן תוכלו לקרוא על ייבוש תת רצפתי - איך זה עובד, כמה זמן זה נמשך וכמה זה עולה.
איתור נזילה בגז
איתור נזילה בגז
איתור נזילה בגז נדרש כשיש נזילה מחוץ לבית - בחצר או בגינה. כאן תוכלו לקרוא איך משתמשים באיתור נזילה בגז וכמה זה הולך לעלות.
רטיבות בקיר פנימי
רטיבות בקיר פנימי
מצאתם כתם רטיבות גדול בקיר? כנראה שיש לכם רטיבות בקיר פנימי. כנסו כאן לכל הסיבות לרטיבות, איך מאתרים, מחירים ועוד.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק