מוקד מידרג: 1-700-707-233

איתור נזילות מים - מחיר
איתור נזילות מים זה עסק לא זול, ולפני שמזמינים מאתר נזילות חשוב להבין כמה זה עומד לעלות, ומה אתם אמורים לקבל עבור הכסף ששילמתם. אז מה ההבדל בין איתור נזילה בבית לגינה? האם תמיד צריך להשתמש במצלמה תרמית? מה קורה אם המאתר לא מצא את הנזילה? אספנו עבורכם את התשובות, המחירים ובעלי המקצוע המומלצים


מחיר איתור נזילת מים

אולי תתפלאו, אבל מחיר איתור נזילה בבית פרטי דווקא לא מושפע מהמכשירים בהם נעשה שימוש. חשוב להבין שמכשירים כמו מצלמה תרמית וסיב אופטי הם רק כלי עזר עבור מאתרי הנזילות, אך הם לא בהכרח נחוצים בכל איתור. כשאתם מקבלים הצעת מחיר עבור איתור נזילה המשמעות היא שזה המחיר שתשלמו על מנת שמאתר הנזילות יספק לכם תשובה לשאלה "איפה הנזילה נמצאת", ולא משנה באיזה מכשירים מאתר הנזילות צריך להשתמש לשם כך, או כמה זמן איתור הנזילה נמשך.

"איתור נזילה זה קצת כמו רולטה" אמר לנו פעם אחד מבעלי המקצוע הותיקים בתחום –  יש פעמים שאתה יכול לבוא לבית ויהיה לך מזל ותצליח ישר, ויש פעמים שלא משנה כמה אתה מנוסה – תצטרך לעבוד שעות רבות".  מחיר איתור הנזילה גם לא מושפע מגודל הבית, כיוון שמדובר באיתור נקודתי ולא בסקירה כללית של הצנרת בבית. מחיר איתור נזילה בבית נע לרוב בין 1,300-1,800 ש"ח, לא כולל מע"מ. המחיר משתנה בעיקר לפי הניסיון של מאתר הנזילות ואיכות הציוד שיש לו.

מחיר איתור נזילה בגינה

איתור נזילה בגינה יעלה יותר מאיתור נזילה בבית (אבל היי! יש לכם גינה). לרוב, איתור נזילה בגינה יתבצע בעזרת חיישן גז ויעלה כ-1,700-2,100 ש"ח + מע"מ. אם הבית מרחוק משעון הגז ביותר מ-70 מטר תצטרכו להוסיף כ-300-400 ש"ח, מפני שהמאתר יצטרך להשתמש ביותר גז.


מה כלול במחיר איתור הנזילה

נזילה מצינור | איתור נזילותבדיקה של מערכת המים החמים ומערכת המים הקרים, בדיקת לחץ מים בבית, בדיקת מערכת הדלוחין ובדיקת ליקויי איטום (במידה והנזילה בתוך הבית). למעשה, המחיר שאתם משלמים כולל בדיקה של כלל המערכות שיכולות לגרום לנזילה בקרבת מוקד הנזילה (שימו לב, לא מדובר על בדיקה מקיפה של המערכות בבית כולו אלא רק באזורים ה"חשודים").

נזילה מצינור | איתור נזילותאיתור מדויק של מיקום הנזילה. אם המאתר לא מצליח לאתר את הנזילה – אין שום סיבה שתשלמו מעבר למחיר ביקור. חשוב לסכם זאת מראש עם מאתר הנזילות כדי שלא תגיעו למצב שתשלמו מאות שקלים ולא תקבלו את התמורה שציפיתם לה.

 נזילה מצינור | איתור נזילותדו"ח מפורט שכולל תיאור של הליקויים, תמונות, חוות דעת לגבי התיקון הנדרש ופירוט שלבי הבדיקה שנעשתה. אל תדאגו, כמובן שלא נשאיר אתכם באוויר ואם תמשיכו לקרוא תראו איך בדיוק הדוח הזה נראה.

 בדיקות לאיתור נזילה

מה מחיר איתור הנזילה לא כולל?

נזילה מצינור | איתור נזילותהמחיר מתייחס לאיתור בלבד, ואינו כולל תיקון מכל סוג שהוא.

נזילה מצינור | איתור נזילותהמחיר לרוב אינו כולל מיפוי של תוואי הצנרת, ובמידה ואתם מעוניינים בכך תצטרכו להוסיף כ-20-30%. מיפוי מדויק של הצנרת מאפשר לדעת באיזה עומק הפיצוץ נמצא, איפה הצנרת מתחילה, לאן היא מתחברת ואיפה היא נגמרת. זה נחוץ בעיקר בבתים עם צנרת מסובכת או בבתים עם ריצוף יקר מאוד (ככל שהאיתור מדויק יותר כך יש פחות צורך לשבור רצפות).

נזילה מצינור | איתור נזילותהמחיר מתייחס לאיתור מקור נזילה בודד, ולא בסקירה של כל הדירה. אם יש לכם יותר ממוקד אחד – המחיר יעלה. למשל, איתור נזילה משני מוקדים שונים בבית יעלה צפוי לעלות 1,500-2,500 ש"ח.


הצעות מחיר - איתור נזילות מים

כשהנזילה סמויה, חשוב שהצעת המחיר תהיה כמה שיותר גלויה ומפורטת. כשמאתר הנזילות שולח לכם את הצעת המחיר, וודאו שהיא מכילה פירוט של האמצעים הטכנולוגיים בהם המאתר ישתמש ושל הבדיקות השונות שהוא עומד לבצע. ייתכן ובפועל המאתר לא יצטרך להשתמש בכל האמצעים ואז המחיר יישאר זהה או במקרה הטוב יותר יהיה נמוך מהצעת המחיר, אך מה שבטוח הוא שלא תשלמו מחיר גבוה מהמחיר שצוין בהצעת המחיר. אז איך אמורה להראות הצעת מחיר כזאת? שמחים ששאלתם מחייך

הצעת מחיר לדוגמא עבור איתור נזילה:

העבודה כוללת: איתור נזילה באמצעות צילום במצלמה תרמית, הפעלת מד לחות, בדיקות לחץ במעגל סגור (כולל מים חמים וקרים), בדיקת הצפה והפקת דוח ממצאים.

מחיר: 1,500 ש"ח

מע"מ – 255 ש"ח

סה"כ כולל מע"מ – 1,755 ש"ח.

 איתור נזילה עם מצלמה תרמית

עסקאות לדוגמא

:: איתור נזילה ביחידת דיור על גג הדירה – 1,520  ש"ח.

:: איתור נזילה מקיר באמצעות מצלמה תרמית – 1,755 ש"ח.

:: איתור נזילה משני מוקדים ברצפת הדירה – 1,800 ש"ח.

:: ניסיון איתור נזילה שהסתיים ללא הצלחה – 200 ש"ח.

:: איתור נזילה בחצר באמצעות חיישן גז – 1,990 ש"ח.

:: איתור נזילה במרפסת – 1,755 ש"ח.

:: איתור נזילה בצנרת ביוב בבית פרטי – 1,520 ש"ח.

:: איתור נזילה בצנרת באמצעות בדיקת לחצים – 1,200 ש"ח.


דו"ח איתור נזילות לדוגמא

דו"ח איתור נזילות בדרך כלל יכלול את הנקודות הבאות:

1.תיאור המבנה:

בית פרטי צמוד קרקע בירושלים, רחוב עם ועולמו 8

2.סמני רטיבות בשטח הנבדק:

סמני רטיבות על התקרה בחדר השינה ובסלון

3.ממצאי בדיקה ומקורות ליקויים:

  • סימני רטיבות פעילים נמצאו על קיר מזרחי בחדר שינה הורים  ועל תקרת הסלון.
  • באמצעות צילום וניטור תרמוגרפי נמצאו סימני נזילה באזור חדר שינה הורים בסמוך לכניסה  לחדר הרחצה.
  • נעשתה בדיקת לחץ באמצעות מנומטר קו מים קרים + חמים. נמצא נפילת לחץ  בשני הקווים.
  • נמצאו סימני רטיבות באחוזים גבוהים במילוי מתחת לחיפויי הריצוף ברחבי חדר שינה הורים. נמדד באמצעות מד לחות t660 trotec .

4.מסקנות והמלצות:

סמני הרטיבות נובעים מפיצוץ בצנרת העוברת מתחת לחיפויי הריצוף בחדר שינה הורים (מצורפת תמונה עם מיקום מדויק). הרטיבות קיימת בשכבת המילוי מתחת לחיפויי הרצפה צריכה לעבור תהליך ייבוש. לצורך תיקון הצנרת יש צורך לפתוח שני אריחים בסמוך לחדר רחצה הורים לצורך בדיקת הצנרת ( ראה תמונה).


מאתרי נזילות מים מומלצים

כשיש פיצוץ בצינור זו צרה מספיקה בהחלט, ופיצוץ עם מאתר הנזילות זה הדבר האחרון שחסר לכם. כדי שתמנעו מזה, רכזנו עבורכם רשימה של מאתרי נזילות מומלצים לאיתור נזילות בבית ובגינה. מה הופך אותם למומלצים? לקוחות בדיוק כמוכם! לאחר כל איתור נזילה נציגה ממידרג מתקשרת ללקוח ומבקשת ממנו לדרג את מאתר הנזילות בפרמטרים שונים, כך שהציונים באתר מתעדכנים תמיד.
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק