מוקד טלפוני: 1-700-707-233

קייטרינג חלבי - מחירים
מחיר מנה בקייטרינג חלבי נע בטווח די רחב. למשל, מחיר של קייטרינג חלבי על בסיס פסטות על כל סוגיהן, יהיה זול משמעותית ממחיר קייטרינג חלבי על בסיס דגים. אז בין אם אתם מאלה שאוהבים טונה ובין אם אתם מאלה שנגעלים  ממנה - לכולכם יש מקום בקייטרינג חלבימחייך הנה מאמר שיספר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על מחיר קייטרינג חלבי, וגם ייתן לכם הצעות מחיר אמיתיות מהשטח כדי שתוכלו להתרשם.

 

טורטיות חלביות

 


קייטרינג חלבי – מחיר המנה

מחיר המנה בקייטרינג חלבי נע בין 60 ש"ח ל-140 ש"ח לאדם. זה תלוי גם בחומרי הגלם, כלומר הרמה הקולינרית של המנה, אבל גם בסוגי המנות. למשל, מחיר קייטרינג חלבי על בסיס מנות דג וגבינות ינוע בין 100 ל-140 ש"ח לאדם בממוצע, ואילו מחיר קייטרינג חלבי על בסיס פסטות נמצא בתחתית סקלת המחיר – ויעלה בין 60 ל-100 ש"ח למנה בממוצע.

מלבד מחיר המנה עצמה, לרוב יש צורך במוצרים נלווים שמוסיפים כמובן למחיר הכולל לאדם באירוע הקייטרינג. הנה פירוט של עלויות המרכיבים שנהוג להוסיף לאירוע הקייטרינג:


מחיר עלויות נלוות בקייטרינג חלבי

פסטהמלצרות - יום עבודה של מלצר עולה 250-300 ש"ח באמצע שבוע, ובסוף שבוע הוא גם מגיע לעלות של 500 ש"ח ליום עבודה של מלצר אחד. כלומר, כל מלצר שעובד באירוע שלכם, יוסיף כמה מאות שקלים למחיר אירוע הקייטרינג החלבי. אבל שלא יכאב לכם הכיס יותר מדי – אף בעל חברת קייטרינג לא יספור לכם את המלצרים ויעלה את המחיר, אלא ייתן מחיר מראש למנה כולל המלצרים. המחיר לאירוע ללא מלצרים יהיה מראש נמוך בהתאם.

פסטהשתייה - בר אלכוהול בסיסי של יין ובירות באירוע הקייטרינג החלבי יעלה לכם כ-30 ש"ח לאדם בממוצע. אם תרצו להביא משקאות חריפים נוספים, אנחנו ממליצים לכם לקנות אותם מראש בעצמכם ולהביא לברמן שימזוג לאורחים. בר קפה עם מכונת אספרסו ובריסטה יוסיף לכם עוד כ-15 ש"ח לאדם בממוצע למחיר הקייטרינג החלבי, ושתייה קלה בדרך כלל מגולמת במחיר המנה, אך לפעמים בעל הקייטרינג ייקח עליה עוד 15 ש"ח לאדם בממוצע.

פסטהציוד נלווה - אם אתם עושים את הקייטרינג בשטח או בבית וחסר לכם ציוד כמו כיסאות, שולחנות וכו', תוכלו להזמין את הציוד מחברת הקייטרינג. מחיר הציוד הוא  בין 40 ש"ח ל-60 ש"ח לבן אדם, תלוי בכמות הציוד שאתם צריכים. שימו לב רק שבעלי הקייטרינג בדרך כלל מזמינים את הציוד מחברה חיצונית, דבר שגם אתם יכולים לעשות ואולי להוזיל לעצמכם את מחיר הציוד הנלווה. אם אין לכם כוח להתעסק עם זה - להזמין את הציוד דרך בעל הקייטרינג זה הפתרון. רצים לקרוא עוד על קייטרינג לאירוע קטן? לחצו כאן.

 בופה באירוע עם קייטרינג חלבי

 


קייטרינג חלבי – טיפים לדרך

לפני שנעבור להצעות המחיר, הנה שני טיפים שכדאי לכם לקחת איתכם לדרך כשאתם פונים לחברת הקייטרינג החלבי.

אבוקדותכינו מסגרת מחיר רצויה מראש. כפי שכבר הראנו, מחיר מנה בקייטרינג חלבי משתנה מאוד ונע בסקלה מטורפת. כדאי לכם לדעת מראש כמה אתם רוצים להוציא לבן אדם, ולהגיד את זה לבעל חברת הקייטרינג  לפני שבכלל התחלתם לדבר על כל האירוע. כך הוא יוכל להגיד לכם מראש אם אתם בכיוון בכל מה שקשור ליחס שבין המחיר שאתם מצפים לו למוצר שאתם צריכים.

אבוקדובקשו הצעת מחיר מפורטת. זה ממש נחמד לסמוך על בעל הקייטרינג שיעניק לכם את האירוע המושלם, אבל אנחנו ממליצים לכם לבדוק בדיוק את פרטי האירוע, כולל את מרכיבי מחיר הקייטרינג החלבי. כך גם תוכלו לבדוק אם כל הדברים שאתם רוצים באירוע שלכם כלולים ולא נשכחו, וגם תוכלו לדעת מה המחיר של כל פרט באירוע. זה יאפשר לכם להחליט לוותר על אחד המרכיבים שיחסית מייקר את האירוע, ואתם מרגישים שאפשר להסתדר בלעדיו.

רוצים לשמוע המלצות נוספות על הזמנת קייטרינג חלבי? בסרטון הבא:


הצעות מחיר לקייטרינג חלבי

עשינו את זה! אנחנו יודעים מה מרכיב את מחיר המנה בקייטרינג חלבי, ויודעים על מה לשים דגש כשאנחנו מדברים עם חברת הקייטרינג. כל שנותר לנו הוא לעיין בהצעות מחיר אמיתיות של אירועים עם קייטרינג חלבי, ולקבל את התמונה המלאה. 

הצעת מחיר של קייטרינג חלבי לחתונה

מספר סועדים: 240 איש

הקייטרינג כולל:

- תפריט על בסיס דגים וגבינות

- משקאות קלים

- בר קפה

- בר אלכוהול בסיסי עם בירות ויין

- אספקת ציוד מלא – שולחנות, כיסאות ומזנונים

- צורת הגשה של בופה ומלצרים שמגישים בבופה

- האירוע מתקיים במקום מסודר

מחיר קייטרינג חלבי לבן-אדם:  250 ש"ח לבן אדם כולל מע"מ. מחיר לכל האירוע: 60,000 ש"ח.

 

מנות ביס בקייטרינג חלבי

 

הצעת מחיר של קייטרינג חלבי לבר מצווה

מספר סועדים: 220

הקייטרינג כולל:

- תפריט על פסטות

- משקאות קלים

- בר קפה

- אספקת ציוד מלא – שולחנות, כיסאות ומזנונים

- צורת הגשה של בופה ומלצרים שמגישים בבופה

- האירוע מתקיים במקום מסודר

מחיר קייטרינג חלבי לבן-אדם: 190 ש"ח לבן אדם כולל מע"מ. מחיר לכל האירוע: 41,800 ש"ח.

 

פלטת גבינות של קייטרינג חלבי

חברות קייטרינג מומלצות

איך נמצא חברת קייטרינג שתעשה לנו את האירוע המושלם? תמיד נחמד לשמוע על חברת קייטרינג מפה לאוזן, כזאת שאנחנו יודעים שכבר הפיקה אירוע עם קייטרינג חלבי מוצלח. במידרג מופיעות חברות קייטרינג עם חוות דעת מלקוחות קודמים כמוכם, שכבר עשו איתן אירוע עם קייטרינג חלבי. נספר לכם גם שיש אצלנו מתחם אירועים שלם עם שפע בעלי מקצוע שיוסיפו צבע לאירוע שלכם. בהצלחה ומזל טוב!


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה להזמין קייטרינג חלבי?

תלוי כמה תוספות אתם צריכים. עקרונית מחיר מנה בקייטרינג חלבי נע בטווח גדול של 60 ש"ח ועד 160 ש"ח, אבל לרוב זה לא נגמר בזה. יש עלויות נוספות לשתייה, אלכוהול, קפה, ציוד ועוד. ם אתם לא צריכים אף אחת מהתוספות, המחיר ינוע בטווח שאמרנו בהתאם לרמה הקולינרית של המנות וחומרי הגלםש השתמשו בהם.

איך מוצאים קייטרינג חלבי מומלץ?

קייטרינג חלבי מומלץ, כמו כל דבר, הכי טוב למצוא מפה לאוזן. גם אצלנו באתר מידרג יש חברות קייטרינג חלבי מומלצות שקיבלו חוות דעת מלקוחות קודמים כמוכם.

קייטרינג חלבי יקר יותר מקייטרינג בשרי?

תלוי מאוד מה מזמינים. קשה לומר שסוג קייטרינג אחד יקר מהשני. יש מנות חלביות (כמו דגים) שיקרות ממנות בשריות זולות וההפך.אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק