מוקד טלפוני: 1-700-707-233

איפור ושיער לאירוע עד הבית - מחירים
בינינו, ביום האירוע שלך את רוצה שהכול יצא בדיוק כמו שדמיינת וחלמת. אחת הדרכים הפשוטות לדאוג לזה היא להזמין איפור ושיער עד הבית, כך שהכול מתרחש בסביבה הטבעית שלך. עכשיו את בטח שואלת את עצמך – אבל מה המחירים של איפור ושיער לאירוע עד הבית? כמה הפינוק הזה הולך לעלות לי? טוב ששאלת! נגלה לך מראש - הפער הוא לא כזה משמעותי, אבל בכל זאת יש הבדל בין אירוע רגיל לאיפור ושיער לכלה. כנסי לראות הצעות מחיר וממה בדיוק נובע הפער. ומזל טוב :) 


איפור ושיער לאירוע עד הבית

עד לפני כמה שנים, אם היית רוצה איפור ושיער לאירוע או איפור ושיער לכלה, היית צריכה להגיע לסלון כלות או למספרה. היום כבר הרבה יותר נפוץ פשוט להזמין איפור ושיער לאירוע עד הבית. זה אמנם עולה קצת יותר, אבל יש לזה כל כך הרבה יתרונות.

בואי נתחיל מזה שכשאת עושה איפור ושיער במספרה או בסלון כלות, את צריכה לחלוק את המקום יחד עם עוד אישה אחת לפחות, לפעמים אפילו יותר. כשאת מתארגנת בבית, את שולטת בסיטואציה ובכמות האנשים הנכנסים.

בנוסף, נגיד שקבעת תור לאיפור ושיער בסלון כלות ב-9:30 בבוקר. זה אומר שאת צריכה לקום מוקדם, להתקלח, לארגן אוכל לכל היום, לארוז את השמלה, להספיק לצאת בזמן, להיתקע בפקקים של הבוקר (בעיקר אם סלון הכלות נמצא באזור המרכז) ובנוסף להכל את גם צריכה להתחיל לחפש חניה. בקיצור, במקום שהיום הזה יעבור בנחת, הוא מתחיל בלחץ. כשאת עושה איפור ושיער בבית, את יכולה לקום בכיף ב-8:30, להתקלח, לשבת על קפה קר וארוחת בוקר בנחת וב-9:30 תגיע אליך המסרקת והמאפרת, שעמדה בכל הפקקים בשבילך... כמה נוח ורגוע.

מעבר לכל זה, בואי לא נשכח שכשאת מתארגנת בסלון כלות יש איתך עוד נשים אחרות ובעלי המקצוע מחלקים את הזמן שלהם בינך לבינן. הסיטואציה הזו יכולה ליצור עיכוב בזמנים כך שתצאי לאירוע יותר מאוחר ממה שתכננת. כשאת מזמינה מאפרת עד הבית, היא עסוקה רק בך, בדיוק כמו שמגיע לך.

 

 

אבל לאיפור ושיער עד הבית יש גם חסרונות. החסרון העיקרי והוא... ובכן... המחיר. המחירים של איפור ושיער לאירוע עד הבית יקרים יותר מאשר התארגנות בסלון כלות. כמה יקרים? בערך ב-100-250 ₪. 

חסרון נוסף לאיפור ושיער עד הבית הוא שזה דורש ממך הכנה מקדימה. את תצטרכי לדאוג למראת גוף גדולה, כיסא מעט גבוה ושולחן. תכלס, את כל הדברים האלה יש לנו כנראה בבית, ואם לא זו לא כזו בעיה להשיג, אבל זה עדיין יכול להיות משהו שיפיל לך את האופציה הזו, וגם עוד דבר לדאוג לו. כדאי לדעת שאת עמדת ההתארגנות הביתית מומלץ להציב ליד חלון גדול, כי הכי נוח להתאפר ליד אור שמש טבעי.

אם את צריכה איפור ושיער לכלה ובוחרת להתארגן בסלון כלות, ניתן לך רק טיפ אחד קצר. לפני שאת בוחרת את הסלון שבו תתארגני, אנחנו ממליצים להכנס אליו בסתם יום של חול. ככה תוכלי לראות פחות או יותר מה העומס, מה האווירה במקום, מה היחס של נותני השירותים השונים, האם תוכלי לקבל שם קפה ועוגה לאורך היום ולאיזה דברים את צריכה לדאוג מהבית.

 

תסרוקת לבת מצווה מהבית

איפור ושיער לאירוע עד הבית – איך מתמחרים?

מחירים של איפור ושיער עד הבית די דומים למחירים רגילים של איפור ושיער לאירועים, כשההבדל העיקרי ביניהם הוא כמובן עניין הנסיעות.

בגדול, מחירים של איפור ושיער לאירוע עד הבית כוללים כמה סעיפים:

  • שעות עבודה
  • מוצרי האיפור והשיער
  • סטטוס האיפור (כלה/ערב)
  • ניסיון ומוניטין של המסרקת והמאפרת

שני סעיפים שלפעמים מחושבים בתוך המחיר הגלובלי ולפעמים מחושבים בנפרד הם:

  • תוספות מיוחדות לשיער ולאיפור
  • זמן נסיעות, דלק וחנייה. 

נפרט קצת מה הכוונה: 

  איפור ושיער לאירוע עד הבית - מחירים לפי שעות עבודה: שעות העבודה מחושבות בתוך המחיר הכללי, אבל הכלל הבסיסי אומר ככה – לא דומה תסרוקת של צמה אחת עדינה בשיער קצר, לתסרוקת כלה שכוללת בייביליס והרמות בשיער ארוך ומתולתל. הפער במחירים יתבטא בעיקר בהבדל בין שיער ואיפור ערב "רגילים" לשיער ואיפור של כלה, כשהפער יכול להיות גם 1,000 ₪ ויותר.

 מוצרי איפור ושיער: מוצרי הקוסמטיקה וגם מוצרי שיער הם חומרים מתכלים. לכן חישוב של בלאי ורכישות נוספות של מוצרים נכנס לתוך המחיר הסופי של איפור ושיער עד הבית.

 סטטוס האיפור: לא דומה איפור כלה לאיפור מלווה. אם בפועל יש הבדל - זה נושא בפני עצמו, אבל ברור שכאשר חשיבות האיפור גדולה יותר כך גם המחיר עולה בהתאם. איפור ותסרוקת לבת מצווה יעלה פחות מאיפור ערב לאישה, ושניהם יהיו זולים משמעותית ביחס למחיר איפור כלה. בממוצע, מחיר איפור כלה יעלה סביב ה-1000 שקלים יותר מאיפור ערב רגיל, ולפעמים יגיע גם עד פער של 1500 ש"ח.
ישנן מאפרות שמתמחרות בנפרד גם טווחי אמצע - איפור לחינה, איפור למלווה ועוד. 

 מוניטין של המאפרת והמסרקת: טוב, זה לגמרי לא סוד ששוק האיפור ומעצבי השיער הוא תחרותי מאוד וכדי להתבלט בו צריך להיות ממש ממש מקצועי ובעיקר, צריך הרבה המלצות מלקוחות קודמים. ככל שמעצבת השיער או המאפרת שלכם "נחשבת יותר", כך המחיר של האיפור והשיער יהיה יקר יותר.  מצד שני, זו גם דרך לחסוך. אם אתם רוצים איפור ושיער עד הבית אבל שהמחירים לא יהיו בשמיים, אפשר פשוט לקחת מישהי שעובדת רק כמה שנים ועוד לא התפרסמה. זה ממש לא אומר שהיא לא מקצועית או לא עושה עבודה טובה. תסתכלו קצת באתר או באינסטגרם שלה, תקראו עליה המלצות מלקוחות קודמים, קבלו מושג על מה שהיא עושה ובהתאם תחליטו אם זה הסגנון שמתאים לכם. 

 

 

כמו שכתבנו קודם, יש שני סעיפים שחלק מהמאפרות והמסרקות מכניסות אותם למחיר הגלובלי של איפור ושיער עד הבית וחלק מתמחרות אותם בנוסף למחיר הגלובלי.

 תוספות מיוחדות: תוספות לאיפור יכולות לכלול הדבקת ריסים, הדבקת אבנים מיוחדות ואפילו מוצרי איפור טבעוניים שלא נוסו על בעלי חיים. תוספות לשיער כוללות נזרים מיוחדים, סיכות מעוצבות, תכשיטים לשיער וכמובן – תוספות שיער במקרה הצורך או קצר מדי לתסרוקת שאת רוצה. אם מדובר בסיכה קטנה ופשוטה, לרוב יכללו אותה בתוך המחיר הגלובלי. תוספות שיער תמיד יחושבו כתוספת למחיר, כך שהכל תלוי במה את בוחרת להוסיף.

 מחירים לפי נסיעות של המאפרת: האמת היא שהסעיף הזה די ברור. כשהמאפרת והמסרקת מגיעה לבית של הלקוחה, היא יוצאת מוקדם יותר מהבית, מגיעה מאוחר יותר בחזור ובנוסף יש כמובן גם עלויות של דלק, ובהרבה מקומות גם עלות לא מבוטלת של חניה. הסעיף הזה גם מהווה את ההבדל המשמעותי שבין מחירים של התארגנות בסלון כלות למחירים של איפור ושיער עד הבית. קחו בחשבון שאנחנו מביאים כאן ממוצע של מחירים, אבל אם אתן יודעות שליד הבית שלכן במרכז ת"א אין חנייה ויש רק חניון שעלותו 25 ש"ח לשעה, אל תופתעו כשהמחיר עולה. 

 


איפור ושיער לאירוע עד הבית – מחירים

אז אחרי שדיברנו על למה בכלל כדאי להזמין איפור ושיער עד הבית, וממה המחירים מורכבים, הגיע הזמן למנה העיקרית – המחירים עצמם!

לפני שניתן את כל המחירים רק נגיד שכשאת מזמינה איפור ושיער עד הבית, המחירים כוללים מע"מ. אל תוותרו או תתפשרו על זה, ככה נהוג בתחום, ואם מראש המאפרת מתמחרת ומוסיפה מע"מ, בידקו שזה לא עולה על המחיר שאתן רוצות לשלם. 

איפור ושיער עד הבית | מחירים בשקלול של שעות העבודה, מוצרי הטיפוח והמוניטין מחיר של איפור ערב עד הבית יהיה 300-600 ₪. מחיר של תסרוקת ערב עד הבית תהיה 250-500 ₪.

איפור ושיער עד הבית | מחירים אם תבחרי לעשות איפור ושיער עד הבית, עם אותה מאפרת ומסרקת, המחירים ינועו בין 400 ל-700 ₪.

איפור ושיער עד הבית | מחירים מחירים של איפור ושיער לכלה יהיו יהיו גבוהים יותר וינועו בין 1200 ל-2,500 ₪. אצל מאפרות ומעצבות שיער מבוקשות המחיר יכול להיות גבוה יותר.

איפור ושיער עד הבית | מחירים מחיר של איפור ושיער לאירוע עד הבית לבת מצווה יהיה 350-600 ₪.

איפור ושיער עד הבית | מחירים מחיר של תוספות לאיפור אירוע עד הבית יהיה 50-100 ₪.

איפור ושיער עד הבית | מחירים מחיר של תוספת סיכות, כתרים ונזרים לשיער נע מ-20 עד 150 ₪.

איפור ושיער עד הבית | מחירים מחיר של תוספות שיער נע בין 300-800 ₪.

איפור ושיער עד הבית | מחירים עלות של תוספת נסיעות ודלק תהיה 100-250 ₪.


איפור ושיער לאירוע עד הבית – הצעות מחיר לדוגמא

קודם פירטנו לכם את המחירים כפי שעלו מעסקאות קודמות שביצעו לקוחות של אתר מידרג. אבל מה לגבי הצעות מחיר ספציפיות, הלוקחות בחשבון כבר את זמן הנסיעה, הנחה לאמא של הכלה ושאר ירקות? ביקשנו מהסרקות והמאפרות לתת לנו גם הצעות מחיר אמיתיות, כאלה שיוכלו לעזור לכן ברגע האמת. 

לגבי הצעת המחיר עצמה, חשוב לנו לציין - הצעות מחיר לאיפור ושיער עד הבית מתקבלות בדרך כלל בוואטסאפ. כלומר, אתן מדברות עם המאפרת או המסרקת ובסוף היא תשלח את סיכום השיחה. אם היא לא שלחה, כדאי מאוד לבקש ממנה לשלוח כי זה יחסוך בלבול וחוסר הבנה בהמשך. בזמן שליחת ההצעה והסיכום הסופי, אנחנו ממליצים להוסיף זמנים, כתובת מדויקת, את התוספות שסיכמתן עליהן וכל דבר נוסף. 

אז כמה עולה לכן איפור ושיער לאירוע עד הבית? הנה כמה הצעות מחיר לדוגמא:

 

סיכה לתסרוקת בת מצווה הצעת מחיר לאיפור ושיער לאירוע עד הבית + תוספות שיער

איפור ושיער – 500 ₪

תוספות שיער – 300 ₪

בנוסף, נדרש צ'ק בטחון על סך 300 ₪ שיוחזר ברגע שיוחזרו תוספות השיער.

סך הכל איפור ושיער עד הבית + תוספות שיער = 800 ₪ כולל מע"מ. 

 

 

סיכה לתסרוקת בת מצווה הצעת מחיר לאיפור ושיער עד הבית לילדת בת מצווה

איפור + שיער לבת מצווה, כולל תכשיט לשיער – 400 ₪. (בוצעה הנחה מ-500 ₪ כיון שיש גם איפור ושיער לאמא)

איפור לאמא, כולל הדבקת ריסים במקרה הצורך – 350 ₪. 

שיער לאמא – 250 ₪.

נסיעות – 100 ₪.

סך הכל איפור ושיער לאירוע עד הבית לילדת בת מצווה + אמא = 1,100 ש"ח כולל מע"מ.

 

סיכה לתסרוקת בת מצווה הצעת מחיר לאיפור ושיער לכלה ומלוות עד הבית

פגישת ניסיון

אביזרי שיער מיוחדים

הדבקת ריסים לפי הצורך

שזירת פרחים לשיער

נסיעות

סה"כ איפור כלה + שיער לכלה = 1700 ₪

+ איפור ושיער למלווה – 500 ₪ X 2 מלוות = 1,000 ₪

+ איפור ערב לאם הכלה = 350 ₪

סך הכל מחיר איפור ושיער לכלה ומלוות עד הבית = 3,050 ₪, כולל מע"מ.

 

איפור ושיער לכלה בבית

 


מאפרות ומסרקות מומלצות לאיפור ושיער לאירוע עד הבית

בין אם את צריכה איפור ושיער לכלה או לכל אירוע אחר, ברור שיהיה מבאס לשלם על איפור ושיער שלא תהיי מרוצה ממנו. לכן כדאי לקחת מאפרת ומסרקת מקצועית, כזו שיש עליה כבר המלצות וחוות דעת מלקוחות קודמים, אחרי שתקראי את חוות הדעת, דברי עם המאפרת, תראי שיש ביניכן קליק ותוודאי שכל המחירים מתאימים לתקציב שלך.

ואם כבר הזמנת איפור ושיער לאירוע עד הבית, לא תרצי לוותר על צלם שיתעד את כל תהליך האיפור והשיער, שילווה אותך מהבית ועד לאירוע. אחרי שתסיימי לקרוא את ההמלצות על המאפרות והמסרקות, תוכלי גם לקורא את כל חוות הדעת שנתנו לקוחות מידרג על צלמים

בהצלחה ומזל טוב!


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה איפור ושיער לאירוע עד הבית?

המחירים של איפור ושיער לאירוע עד הבית משתנים וכוללים חמישה פרמטרים: שעות עבודה, מוצרי עבודה, מוניטין של המאפרת, תוספות לשיער ולאיפור ונסיעות.

בגדול, מחיר של איפור ערב עד הבית ינוע בין 250 ל-600 ש"ח ומחיר של תסרוקת ערב עד הבית תנוע בין 250 ל-500 ש"ח.  

מה המחיר של איפור ערב עד הבית?

איפור ערב עד הבית יעלה 250-600 ש"ח. 

למחיר הזה צריך להוסיף נסיעות בתוספת של 100-250 ש"ח. ובמידה ויש עלויות חנייה לא סטנדרטיות, יש להוסיף אותן למחיר הזה. 

מה המחיר של תסרוקת לאירוע עד הבית?

מחיר של תסרוקת ערב עד הבית הוא 250-500 ש"ח. 

מה המחירים של איפור ושיער לאירוע עד הבית?

איפור ערב עד הבית יעלה 250-600 ₪ ותסרוקת ערב עד הבית תעלה 250-500 ₪.

אם תזמיני את אותה המאפרת לעשות גם תסרוקת המחירים יהיו זולים מעט ויעלו בין 400 ל-700 ש"ח לאיפור ושיער עד הבית. 

כמה עולה תוספות שיער?

המחיר של תוספות שיער עולות בין 300 ש"ח ל-800 ש"ח. אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק