מוקד טלפוני: 1-700-707-233

איפור ערב - מחירים
את כל העצות איך לבחור מאפרת מקצועית וטובה כבר בטח קיבלת במלא אתרים, אבל בינינו, אחד הדברים שהכי חשובים לך באיפור הערב הוא המחיר שתצטרכי לשלם עליו. אחרי שתקראי את המאמר הזה את תדעי בדיוק מה המחיר של איפור ערב, איך להוזיל מחירים ואפילו תוכלי למצוא הצעות מחיר אמיתיות לאיפור ערב. אנחנו כבר ממש מתחילות להתרגש יחד איתך.


מה כוללים מחירים של איפור ערב

מחיר של איפור ערב הוא מחיר גלובלי המגלם בתוכו שלושה סעיפים עיקריים:   

1. שעות עבודה - אמנם מאפרות לא מתמחרות את העבודה שלהן לפי שעות, אבל ברור שאיפור ערב שלוקח שעה (כמו איפור ערב לאחות החתן) ואיפור ערב שדורש מהמאפרת להישאר במשך שעתיים ושלוש (כמו איפור כלה), לא יעלו אותו דבר.

2. מוצרי איפור - בניגוד לטכנאי מחשבים או אינסטלטור, למאפרת יש בלאי של שימוש בחומרים שעולים די הרבה כסף ומצריכים קנייה חדשה אחת לכמה חודשים. את חישוב הבלאי המאפרות מכניסות לתוך המחיר הגלובלי כי זה יהיה קצת מגוחך להתחיל לחשב 0.0005 גרם של פודרה.

3. ותק ומוניטין של המאפרת - תחום האיפור והשיער לאירועים הוא תחום תחרותי מאוד ולכן כל יתרון שיש למאפרת בא לידי ביטוי במחיר. למשל, יש מאפרות שטסות לחו"ל להשתלמויות בנושאי איפור או כאלה שכבר מאפרות במשך כמה שנים טובות וצברו הרבה לקוחות שחוזרות שוב ושוב. ככל שאת וותיקה יותר ומבוקשת יותר בתחום האיפור, כך זה יתבטא במחיר הסופי.

לא כל המאפרות מתמחרות את איפור הערב באותה צורה, לכן, יש עוד שני סעיפים שחלק מהמאפרות מכניסות לתוך המחיר הגלובלי וחלקן מכניסות אותם כתוספת למחיר איפור הערב:

4. תוספות לאיפור - אם תרצי תוספות לאיפור, כמו הדבקת ריסים והדבקת נצנצים ואבנים מיוחדות לפנים, חלק מהמאפרות יעלו את המחיר של איפור הערב במעט. כמו כן, יש לקוחות שמבקשות איפור שלא נוסה על בעלי חיים ולפעמים זה יגרור עלות נוספת למחיר שכן זה יאלץ את המאפרת לחפש מוצרים חלופיים. מחיר תוספות לאיפור ערב יהיה 50-100 ₪. שווה בשביל לא לפגוע בבעלי חיים לא?

5. נסיעות ודלק - רוב המאפרות מגיעות לבית הלקוחה ולכן סעיף הנסיעות והדלק יתומחר בהתאם למרחק ולזמן הנסיעה. לרוב המחיר של תוספת דלק ונסיעות ינוע בין 50 ל-200 ₪ תלוי עד כמה רחוק המאפרת נוסעת מהבית אליכם. בגלל שתוספת של 200 ₪ היא לא עניין של מה בכך, כדאי מראש לקחת מאפרת מהאזור שלכם ולחסוך את עלות הנסיעה שלה.

לפני שאנחנו ממשיכות, רק נציין שכל המחירים במאמר כוללים מע"מ. 

איפור ערב

 

 


איך אפשר להוזיל מחירים של איפור ערב?

מצד אחד, אנחנו רוצות להיות הכי יפות ובטוחות בעצמנו שאפשר ואיפור ערב לגמרי עושה את העבודה. מצד שני, המחירים של איפור ערב גורמים לנו לפעמים לחשוב פעמיים. אז איך אפשר בכל זאת להוזיל קצת את המחירים של איפור ערב?

1. כמו שכתבנו קודם, חלק גדול מהמחיר של איפור ערב הוא בעקבות הוותק והמוניטין של המאפרת, לכן אם תבחרי מישהי שנמצאת בתחילת דרכה תוכלי לקבל מחירים זולים יותר על איפור הערב. אגב, לבחור מאפרת בתחילת הדרך או שהיא פחות מוכרת, ממש לא אומר לוותר על המקצועיות. אחרי שקראת המלצות על המאפרת, את יכולה לבקש ממנה שתשלח לך תמונות של עבודות שלה בוואטסאפ, או שתשלח לך קישור לאלבום עבודות, כדי לוודא שאת אוהבת ומתחברת לסגנון שלה. ככה תוכלי לוודא שאת גם מקבלת איפור ערב מקצועי ומרשים וגם המחיר לאיפור הערב יהיה זול יותר בכ-50-150 ₪.

2. דרך שנייה להוזיל את המחיר של איפור הערב היא להגיע לסטודיו של המאפרת. רוב המאפרות מגיעות אליך הביתה, אבל אם תקבעי איתן אצלן בסטודיו המחיר יהיה זול יותר בכ-100-250 ₪.

3. חלק מהמאפרות מוזילות את המחיר על איפור ערב אם תזמיני דרכן גם עיצוב שיער. בנוסף, יש מאפרות שיעשו הנחה קטנה על מחיר של איפור ערב לכלה, אם גם המלוות יתאפרו דרכה, או אם אתן מגיעות כמה בנות יחד.

בכל מקרה, אנחנו ממליצות לדבר עם המאפרת ולוודא איתה מה נכלל במחיר הבסיסי ועל מה תצטרכי להוסיף כסף.

 


איפור ערב - מחירים

אז אנחנו יודעות כבר ממה מורכב המחיר של איפור ערב, אבל כמה נצטרך להוציא בסוף היום מהארנק?

איפור ערב | מחירים מחיר של איפור ערב נע בין 250 ל-400 ₪ לאיפור ערב.

איפור ערב | מחירים אם תקחי את המאפרת גם לאיפור ותסרוקת יחד המחיר יהיה 400-800 ₪, תלוי אם תרצי תסרוקת פשוטה של צמה, או תסרוקת מורכבת יותר שכוללת בייבליס, שזירה ותוספות. 

איפור ערב | מחירים המחיר של איפור ערב לילדות הוא 150-350 ₪. ההבדל במחיר נובע מכך שהאיפור לילדות עדין יותר, יש פחות שכבות של מוצרי איפור על הפנים והמחיר יורד בהתאם.

איפור ערב | מחירים מחיר של איפור ערב לכלה - מחיר איפור ערב לכלה הוא יקר משמעותית ביחס לשאר המחירים של איפור ערב. ממה זה נובע? בין השאר כי המאפרת שוהה יותר זמן עם הכלה, מוכנה לשנות את האיפור בכל רגע נתון בהתאם למה שהכלה רוצה ובנוסף, המחיר כולל גם איפור ניסיון ותוספות כמו נרתיק טאצ'-אפים. המחיר של איפור ערב לכלה מתחיל מ- 600 ₪ ויכול להגיע גם ל-1500 ₪. שימי לב שמדובר על מחיר איפור כלה ללא שיער וללא נסיעות. 

איפור ערב | מחירים מחיר של איפור ערב למלוות - חלק מהמאפרות יעשו הנחות למלוות הכלה וייקחו מחיר של 150-300 ₪ לאיפור של מלווה. אבל רוב המאפרות ייקחו מחיר רגיל של איפור ערב למלוות, כלומר - 250-400 ₪.

איפור ערב | מחירים מחיר של איפור ניסיון - לרוב פגישה של איפור ניסיון נעשית רק כשמדובר בכלה, בעיקר מהסיבה הפשוטה שפגישת ניסיון היא לא עניין זול וכשמדובר באיפור ערב רגיל, אין כל כך צורך. אם את דואגת, אפשר לשלוח תמונה שלך למאפרת והיא תמליץ על סגנון איפור. בכל מקרה, מחיר של איפור ניסיון יעלה 150-300 ₪. אם את כלה ובסופו של דבר תסגרי עם המאפרת את האיפור שלך, איפור הניסיון יהיה בחינם.

כלה מתאפרת לערב

 

 


מחירים של איפור ערב - הצעות מחיר לדוגמא

בואו נגיד רגע משהו על הצעות מחיר של איפור ערב. קודם כל, סביר שלא תקבלי הצעת מחיר מסודרת במייל, אלא שיקרה הדבר הבא - את תתקשרי למאפרת, תשאלי מה המחירים לאיפור ערב ואולי גם לשיער ואז חלק מהמאפרות ישלחו לך הודעת וואטסאפ מסודרת עם כל מה שסיכמתן.

אם המאפרת לא שלחה הודעה, אנחנו ממליצות בחום לבקש אחת כזו. בואי נודה על האמת, בטח אם את כלה, אבל גם אם את אחות של החתן או אמא טרייה (מזל טוב!) שרוצה איפור לברית - יום האירוע הוא יום לחוץ ועמוס והדבר האחרון שאת רוצה זה להתחיל להתווכח על מחיר. אנחנו יודעות איך זה, אנחנו נשים ואנחנו סומכות אחת על השנייה בעיניים עצומות. בכל זאת, בקשי מהמאפרת לשלוח לך את הסיכום הסופי של מה שקבעתן כדי למנוע חוסר הבנה.

את בטח רוצות לדעת כבר כמה כל זה יוצא בפועל, אז הנה הצעות מחיר לדוגמא של איפור ערב:
 

1. הצעת מחיר איפור ערב + שיער

איפור ערב - 300 ₪

הדבקת ריסים במקרה הצורך - 50 ₪

תסרוקת ערב פשוטה - 150 ₪

נסיעות - 150 ₪

סה"כ מחיר איפור ערב = 650 ₪, כולל מע"מ.

 

2. הצעת מחיר איפור ערב לכלה

הצעת המחיר כוללת:

- פגישת ניסיון

- הדבקת ריסים לפי הצורך

- תיק טאצ'אפים

- נסיעות

סך הכל איפור ערב לכלה = 1,600 ₪, כולל מע"מ.

 

3. הצעת מחיר לאיפור ערב + שיער לכלה ומלוות

הצעת המחיר כוללת:

- פגישת ניסיון

-הדבקת ריסים לפי הצורך

- אביזרי שיער מיוחדים

- שזירת פרחים לשיער

- תיק טא'צאפים

- נסיעות

- איפור חינם לאחות הקטנה של הכלה

 

איפור ערב + שיער לכלה = 1700 ₪

+ איפור ושיער למלווה - 500 ₪ X שתי מלוות = 1,000 ₪

+ איפור ערב לאם הכלה = 350 ₪

+ תסרוקת לאחות הקטנה של הכלה = 180 ₪.

סך הכל מחיר איפור ערב לכלה ומלוות + שיער = 3,230 ₪, כולל מע"מ.

 

 

 


מאפרות מומלצות לאיפור ערב

עכשיו כשאת כבר יודעת את כל המחירים של איפור ערב, זה הזמן להתחיל להרים טלפונים ולמצוא את המאפרת שלך. אבל אל חשש, גם בזה אנחנו יכולות לעזור. את מוזמנת להיכנס ולקרוא חוות דעת על מאפרות מומלצות לאיפור ערב. אחרי כל איפור, נציגות מידרג מתקשרות ללקוחה, שואלות איך היה האיפור ומבקשות לדרג את המאפרת בציונים של 0-10. ככה שאת מרוויחה גם מאפרת עם עשרות המלצות של לקוחות קודמות וגם כזו שאת כבר יודעת שהיא מקצועית, אמינה ומומלצת. עכשיו זה בידיים שלך מחייך.

אבל אנחנו לא משאירות אותך לבד. אחרי שבחרת את המאפרת שלך, בטח תרצי גם צלמים ואטרקציות לאירועים. בדיוק בשביל זה חוות הדעת על צלמים מקצועיים ואמינים, ועל אטרקציות לאירועים כבר מחכות לך במידרג - כדי שהרחבה תהיה הכי מגניבה שאפשר ויהיו תמונות שיתעדו את זה. 

שיהיה המון מזל טוב, אנחנו בטוחות שתהיי מהממת לאללה!


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה איפור ערב?

המחיר של איפור ערב נעה בין 250 ל-400 ש"ח, בממוצע, כולל מע"מ.

 

כמה עולה איפור לכלה?

 מחיר איפור ערב לכלה נע מ-600 ש"ח עד 1,500 ש"ח, כולל מע"מ.

כמה עולה איפור לאירוע?

המחיר של איפור מקצועי לאירוע עולה נע בין 250 ל-400 ש"ח, כולל מע"מ. 

כמה עולה איפור ושיער למלווה?

איפור ושיער למלווה של כלה נע בין 150 ל-400 ש"ח, תלוי האם המאפרת עושה הנחה או לא. 

כמה עולה איפור לבת מצווה?

איפור לבת מצווה עולה 150-350 ש"ח, כולל מע"מ. אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק