מוקד טלפוני: 1-700-707-233

הפעלות לימי הולדת

הפעלות לימי הולדת יכולה להרים לכם את המסיבות, ולהפוך את אירועי ימי ההולדת שלכם לאירועים שנתיים שאף אחד לא ירצה לפספס. אבל כדי שזה יקרה חשוב לבחור בהפעלה הנכונה, עם המפעיל הנכון ולקבוע את הכל ליום הנכון. איך עושים את זה? אנחנו כאן עם המדריך לבחירת ההפעלה תהפוך את המסיבה שלכם לחוויה בלתי נשכחת, אבל רק בקטע טוב קריצה

ילדים בהפעלה ליום הולדת

רגע לפני שקובעים הפעלה ליום הולדת

כמו כל אירוע משמעותי בחיים, גם כשמתכננים הפעלות לימי הולדת תכנון נכון מונע אסון. כן כן, אין הרי חגיגה בלי עוגה, וחבל להיזכר בכך כשהילדים מתחילים לשיר. הפעלת יום הולדת ממוצעת נמשכת כשעתיים, ובדרך כלל קובעים אותה מיד אחרי בית הספר או הצהרון. עכשיו כשאתם יודעים את זה תוכלו להתחיל לתכנון. מה צריך לתכנן? בשלב הראשון את התאריך לחגיגת יום ההולדת, ואת כמות המשתתפים שאתם רוצים בה.

ילדים בהפעלה ליום הולדת בפארק

 

קביעת תאריך להפעלת יום הולדת לילדים

הפעלת יום הולדת יכולה להיות מדהימה, אבל אלוהים נמצא בדברים הקטנים, כמו התאריך של ההכתבה באנגלית, הפעולה השווה של דגנית המדריכה בצופים או זרזיף גשם. לכן, ריכזנו לכם דגשים שכדאי לשים אליהם לב בקביעת התאריך כדי להימנע מהפתעות שיכולות להרוס את החגיגה וההפעלה: 

אחדתכנון יום הולדת בתאריך תואם - רגע לפני שמזמינים הפעלה ליום ההולדת, חשוב לוודא שהתאריך שבחרתם הוא לא תאריך שבו יש מסיבת יום הולדת אחרת, ואם כן, אולי יהיה שווה לכולם לתכנן את המסיבה יחד (רק אם הילדים שלכם בעניין, כן?).

שתייםהצצה בלוח מבחנים והכתבות - אתם לא רוצים שהילדים יגיעו עם דאגות על הראש, לכן לא כדאי לקבוע הפעלה ליום הולדת ביום שלפני מבחן או הכתבה. אם לא ידועים תאריכי מבחנים מבעוד מועד, אפשר לברר עם המורה אם יש תכנון עתידי לאותו יום.

שלושהיערכות למזג האוויר - גם ההפעלה הכי מגניבה יכולה להיחרב בגלל קור, גשם או אפילו חום קיצוני, ולכן כשבוחרים את היום להזמנת הפעלה ליום ההולדת, כדאי להיות מוכנים לתרחישי מזג אוויר מבאסים.

הפעלות טרמפולינה לימי הולדת

 

הזמנת החברים להפעלת יום ההולדת

נכון שלרוב הפעלות לימי הולדת מצומצמים, הן זולות יותר. אבל היי, פחות אורחים זה פחות מתנות. וחוץ מזה, אתם לא רוצים להעליב אף אחד מהילדים בכיתה, לא כדאי לגרום לילדים את התחושה כאילו הם היחידים שלא הוזמנו.

ההמלצה שלנו היא בחירה בין יום הולדת מצומצם ביותר של כמה חברים טובים, או הפעלה לכל הכיתה. הכלל במשתתפים הוא  - עד חמישה או את כל הכיתה. אם השיקול הוא תקציבי, כדאי להעדיף הפעלה זולה יותר, מאשר יום הולדת שישאר טעם לא טוב. ולגבי ההזמנה עצמה, נכון שהיום את רוב ההזמנות עושים בקבוצת וואטסאפ, אבל דווקא בגלל זה הזמנה מודפסת או בכתב יד יכולה להיות מרגשת יותר, יום ההולדת זה לא רק ההפעלה עצמה, אלא גם הטיזינג שאתם עושים לה. והיי, אל תשכחו לעדכן גם את ההורים. 

עוגת יום הולדת בסגנון פיארטי

 

בחירת סוג ההפעלה ליום ההולדת

אפשרויות ההפעלה ליום ההולדת הולכות ומתרבות עם השנים. מתנפחים ליום הולדת, הפעלת חד קרן, הפעלת סמי הכאבי, ליצן מסורתי, קוסם פעלולים, יום הולדת ספארי, יום הולדת מדענים, ותוך כדי שאנחנו כותבים את השורות, כבר יש רעיונות חדשים. מה שבטוח, שלמרות המגוון הרב, יש קרטריונים די קבועים שיעזור לכם לבחור את ההפעלה המתאימה למסיבת יום ההולדת של בעלי המסיבה אצלכם:

 

אחד התאמה לרצון האישי של חוגג יום ההולדת

זה אולי מובן מאליו, אבל פעמים מרוב רצון להשקיע, אנחנו יכולים רגע לשכוח פשוט לשאול את הילד או הילדה מה הם רוצים, ואם הם מבינים את המשמעות של הבחירה בליצן, קוסם או מסיבת חדי קרן. חשוב לתאם ציפיות עם הילדים, להכין אותם לקראת האירוע. למרות שאנחנו אוהבים הפתעות, כשזה נוגע להפעלת יום הולדת, כדאי לצמצם את הפער בין הציפיה לתוצאה בשטח. אנחנו לא רוצים ילדים מבוהלים או מאוכזבים. וכמה שליצן זה דבר חמוד, אל תשכחו שלפעמים זה גם יכול להיות די מבהיל.

 

שתיים התאמת ההפעלה לקהל החוגגים

התאמה זה עניין חשוב בכל דבר בחיים, ובטח כשמדובר בהפעלות לימי הולדת. כן כן, גם אם הילד שלכם מת על חדי קרן, לא בטוח שהחברים שלו גם יתחברו. ילדים מחוננים לעיתים חולמים על יום הולדת מדענים, קחו בחשבון שלא לכל חברי הכיתה יש את הכישורים או הסקרנות לפתור חידות, וכדי שהם לא ישתעממו חשוב לוודא מראש עם המפעיל אם יש לו דרך חוויתית לשתף את כל הילדים.

ילדים בהפעלת ליצן ביום הולדת

 

שלוש התאמת המיקום להפעלת יום ההולדת

הפעלת יום הולדת יכולה להיהרס בקלות על ידי מיקום לא מתאים. בתכנון מיקום ההפעלה חשוב לקחת בחשבון את מזג האוויר, כמות הילדים, התקציב שלכם וסגנון ההפעלה. ריכזנו לכם כמה אופציות טובות לבחור מתוכן:

בלון לאירוע הפעלת יום הולדת בבית – נכון, זה דורש טרחה והזזה של רהיטים, אבל אם זה משהו שיכול להתאפשר תוכלו לחסוך לא מעט כסף, וגם לחגוג באווירה ביתית. חשוב לזכור שיכול להיות שאגרטלים או כוסות ישברו, ולכן כדאי להתארגן על הרבה סבלנות, ולהחביא היטב ריהוט או אביזרים שאתם חוששים לשלומם. כן, נזק לואזה שקיבלתם מדודה עמירה לכבוד ראש השנה, יכול לגרום להשלכות קשות ביחסים המשפחתיים .

בלון לאירוע הפעלת יום הולדת בג'ימבורי – אפשרות זו דורשת פחות טרחה מצידכם, אבל שימו לב שיש לכך מחיר. השכרת ג'ימבורי תעלה לכם בין 500-1,500 ₪, תלוי בכמות המשתתפים ובסוגי המתקנים והמתנפחים שבחרתם להפעלה.

בלון לאירוע הפעלת יום הולדת בפארק – אם מזג האוויר מאפשר, הפעלת יום הולדת בפארק, חצר או גינה יכולה להיות נעימה וחסכונית. רק תצטרכו לתפוס מקום מראש ולהשקיע בקישוטים. אם ההפעלה מתוכננת לשעות עם שמש קופחת, אל תשכחו לחשוב גם על הצל.

בלון לאירועהפעלת יום הולדת במתנ"ס – אפשרות שנוטים לשכוח היא השכרה של חדר או אולם במתנ"ס או בשבט הצופים המקומי. רק אל תשכחו לנקות אחריכם, ולהגיד תודה לטובה הרכזת במתנ"ס בצירוף של פרוסת עוגה נדיבה. 

עוגת יום הולדת

סוגים שונים של הפעלות לימי הולדת על פי גיל

כמו כמות הממתקים שילדים יכולים לאכול, כך גם מגוון האפשרויות להפעלות ימי הולדת - אין סופי. לכן אנחנו נפרט כאן רק על כמה מההפעלות הפופולאריות ביותר. אל תשכחו שכמעט מכל תחביב של הילד, אפשר לבנות תוכן להפעלה מגניבה ליום ההולדת.

 

בלון לאירועים בצורת מספר הפעלות לימי הולדת לגילאי 2 – 5

הפעלות פופולאריות לימי הולדת בגלאים הצעירים כוללות בלונים, מתנפחים, ליצנים, קוסמים, תיאטרון בובות, אבירים, פיות ונסיכות ופיראטים. רמת הקשב וזמן הריכוז של הילדים בגלאים האלו הוא די מוגבל, ולכן לא מומלץ לעשות פעילות ארוכה מידי. שימו לב שבגלאים הצעירים יש ילדים שיכולים להיבהל מקוסמים או מליצנים וכדאי לקחת את זה בחשבון. גם אם יש לכם ילדים אמיצים במיוחד, תזכרו מספיק ילד אחד מבוהל כדי להרוס את החגיגה.

 

בלון לאירועים בצורת מספר הפעלות לימי הולדת לגילאי 6 – 10

אלו גילאים שבהם סוגי ההפעלות לימי ההולדת יכולים להיות ארוכים יותר ועם תת פעילות. כך למשל תוכלו לשלב הפעלה של מופע, אטרקציה ומירוץ. אפשר לבחור בחגיגת נסיכות ופיות או אבירים, שכוללת איפור פנים, יום הולדת עם חיות, יום הולדת הישרדות או יצירה ואומנות.

 

בלון לאירועים בצורת מספר הפעלות לילדים בגילאי 10 ומעלה

החבר'ה הגדולים יותר לעיתים חוששים מפעילות שנתפסת ילדותית מידי. לכן כאן אפשר להציע הפעלות מעט מתוכחמות יותר, כמו יום הולדת איפור וספא, שפים ליום אחד, יום הולדת מדעי, יום הולדת סקראפ, יום הולדת לוחמה בלייזר, ועוד היד נטויה. 

הפעלת יום הולדת לייזר טאג

הפעלות לימי הולדת - מחירים

מחיר של הפעלות ליום הולדת משתנה לפי סוג ההפעלה, מספר הילדים והגיל שלהם, התפאורה להופעה וחומרי הגלם.

לרוב הפעלת יום הולדת נמשכת כשעתיים. 

מחיר מחיר הפעלה ליום הולדת נע בממוצע נע בין 700-2,000 ₪

מחיר מחיר השכרת מתנפח באיסוף עצמי נע בין 550-900  ₪

אל תשכחו גם הוצאות של כיבוד וקישוטים, שאותם תצטרכו להוסיף למחיר ההפעלות.

 

הצעת מחיר לדוגמא - 

הפעלת יום הולדת בנושא פיטר פן לגילאי 5.

- כולל תלבושות, הצגה ומשחק עבור 20 ילדים 

מחיר סה"כ מחיר הפעלה ליום הולדת: 1,500 ₪


המלצות על מפעילים לימי הולדת

כשמדובר בהפעלות ליום הולדת אנחנו רוצים רק הפתעות טובות. השיטה הכי טובה לבחור מפעיל, היא על ידי קבלת המלצות של לקוחות אמיתיים. מזל שריכזנו עבורכם רשימה של בעלי מקצוע מומלצים להפעלות לימי הולדת על פי חוות דעת של עשרות לקוחות קודמים. גם אתם תוכלו לדרג את המפעיל שלכם אחרי שתעברו את מסיבת יום ההולדת בשלום. מזל טוב, וניפגש בשמחות.סמיילי.


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה הפעלה ליום הולדת?

מחיר של הפעלות ליום הולדת משתנה לפי סוג ההפעלה, מספר הילדים והגיל שלהם, התפאורה להופעה, חומרי הגלם ומשך ההפעלה.

מחיר הפעלה ליום הולדת נע בממוצע בין 700 – 2,000 ₪

איך בוחרים הפעלה ליום הולדת?

כשבוחרים את ההפעלה המתאימה ליום ההולדת חשוב להתייחס לשלושה דברים: רצון הילד, התאמה למשתתפים וכמובן תקציב. 

אנשים שהתעניינו בהפעלות לימי הולדת התעניינו גם בזה...

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק