מוקד טלפוני: 1-700-707-233

אוהלים להשכרה

אירועים בטבע הם דבר קסום, ויש בהם דבר אחד שכמעט ולא ניתן לוותר עליו – אוהל. אוהל יגרום לאירוע להיות נעים לכל אורכו, גם אם יש גשם או חמסין בחוץ. איזה גודל אוהל אתם צריכים? איפה אי-אפשר להקים אוהל? האם יש צורך באוהל שונה בחורף ובקיץ? המדריך המלא לאוהלים להשכרה לפניכם


אוהלים להשכרה – באיזה גודל?

גודל האוהל הוא אולי המאפיין הקריטי מכולם בבחירת אוהל להשכרה. צפיפות באוהל זה פיכס, וגם אוהל מרווח מדי עלול לגרום לאירוע שלכם להראות ריק, וליצור חוסר נעימות אצל האורחים. אז איך יודעים איזה גודל צריך? חברת השכרת האוהלים בוודאי תגיד לכם איזה אוהל אתם צריכים על-פי כמות האנשים הצפויה באירוע שלכם, אבל אנחנו אוהבים להיות מוכנים מראש –

חישוב גודל האוהל להשכרה משתנה אם יושבים בו סביב שולחנות, באירוע עם סעודה, או אם זה אירוע בלי שולחנות כמו קבלת פנים או אירוע מינגלינג עסקי. כמות האנשים באוהל באירוע בלי שולחנות היא בערך פי 1.3 מאירוע עם שולחנות.

 השכרת אוהלים

לעזרתכם עשינו רשימה של גדלי אוהלים נפוצים וכמות האנשים שהם מכילים:

 אוהל להשכרה בגודל 3X6 מתאים ל30 איש סביב שולחנות ול40 איש בלי שולחנות

 אוהל להשכרה בגודל 4X6 מתאים ל40 איש סביב שולחנות ול50 איש בלי שולחנות

 אוהל להשכרה בגודל 4X8 מתאים ל50 איש סביב שולחנות ול70 איש בלי שולחנות

 אוהל להשכרה בגודל 4X10 מתאים ל60 איש סביב שולחנות ול80 איש בלי שולחנות

 אוהל להשכרה בגודל 5X10 מתאים ל70 איש סביב שולחנות ול90 איש בלי שולחנות

 אוהל להשכרה בגודל 5X12 מתאים ל100 איש סביב שולחנות ול130 איש בלי שולחנות

אוהל להשכרה בגודל 8X12 מתאים ל150 איש סביב שולחנות ול200 איש בלי שולחנות


מיקום האוהל להשכרה

לא רק כמות האנשים באירוע שלכם תקבע את גודל האוהל, אלא גם המיקום שלו. האוהל צריך שטח ישר לעמוד עליו, עם כמה שפחות מכשולים בדרך – עצים, אבנים ושיחים למשל. כאשר תדברו עם חברת השכרת האוהלים הם ישאלו אתכם מה תנאי השטח עליהם אתם רוצים להקים את האוהל כדי לדעת מה האפשרויות. הכי טוב יהיה שנציג מהחברה יבוא לראות איתכם את השטח, כי יש דברים שאתם לא תדעו כלל שצריך לשים לב אליהם, ואיש המקצוע ידע בדיוק להגיד לכם מה האפשרויות שלכם.

במידה והמקום בו בחרתם לעשות את האירוע לא מאפשר הקמת אוהל בגודל שאתם צריכים, כדאי לחשוב על מיקום חדש, או על צמצום רשימת האורחים.

 אוהלים להשכרה

אוהלים להשכרה לעונות השונות – חימום, קירור ואוורור

כיום באוהלים אין סגנונות שונים מבחינת מראה, ומה שיכריע את סוג האוהל הם העונה וסוג האירוע. לסוג האירוע נגיע בהמשך, אך בנוגע לעונה, שהיא המרכיב המרכזי בהכרעה, כבר יש לנו בשבילכם המלצה.

בחורף חשוב שלאוהל שלכם תהיה תקרה אטומה עשויה PVC, שתמנע מכל גשם וטפטוף להיכנס פנימה. בנוסף יש לבחור באוהל עם חלונות שאינם נפתחים – כאלה שרק מספקים הצצה החוצה דרך יריעה שקופה ולא מאפשרים לשום רוח פרצים להעביר צמרמורת באורחים.

בקיץ יש לשכור אוהל בעל גג רשת, שיכניס אוויר לתוך האוהל ולא יגרום למחנק. אוהלים אטומים בקיץ יכולים ממש להפוך לחממה לצלות את האורחים שלכם, וחבל שזיעה תהרוס את כל הקסם. בנוסף בחרו באוהל בעל פתחים נפתחים, כמו חלונות ופתח מרכזי שאפשר להשאיר פתוח, שיביאו כמה שיותר סירקולצית אוויר לתוך האוהל.

בנוסף למבנה האוהל עצמו, מומלץ מאוד עד הכרחי לשכור גם כמה פטריות חימום או מאווררים לפנים האוהל ששכרתם, בהתאם לעונה כמובן, שיוסיפו עוד חימום או בריזה. על כל 15-20 מ"ר כדאי להציב פטרית חימום או מאוורר. כך לדוגמא אוהל בגודל 60 מ"ר תצטרכו כשלושה עד ארבעה מאווררים או פטריות חימום.

השכרת מאוורר או פטריית חימום עולה בסביבות 100 ₪ ליחידה.

 אוהלים להשכרה

השכרת אוהלים שונים לאירועים שונים?

התשובה לשאלה שבכותרת היא – לא בהכרח. למעט גודל ועונה, כפי שפירטנו קודם, אין צורך לעשות שינויים באוהל שלכם בהתאם לאירוע. אירוע אחד הוא יוצא מהכלל בנושא הזה, והוא שבעה שצריכה סוכת אבלים.

לסוכת אבלים משכירי האוהלים ממליצים לקחת אוהל עם כמה שיותר פתחי אוורור. כיוון שזהו מקום שיושבים בו שעות רבות ולפעמים אף ישנים בו, חשוב שיהיה בו מאוורר ונעים. כמו כן, מכיוון ואין זה אירוע חגיגי, האוהל לסוכת האבלים לא צריך להיות גבוה באותה מידה וניתן להסתפק בגג שטוח ולא משולש, שמשווה מראה חגיגי יותר. אוהל נמוך ושטוח יהיה גם זול בהרבה, מה שבוודאי יקל.


אישור קונסטרוקטור לאוהל להשכרה

אם אתם אנשים שעושים מחקר רציני במיוחד לפני אירוע, וודאי נתקלתם בעובדה שישנם אוהלים מסוימים שצריכים אישור קונסטרוקטור בעת ההקמה שלהם, על מנת לוודא כי האוהל בטיחותי ויציב. אישור קונסטרוקטור דרוש רק באוהלים גדולים מאוד, דוגמת אוהלים לפסטיבלים, תערוכות וכדומה, אשר מתאימים ל300 איש ויותר. אוהלים קטנים יותר, כמו אוהל לאירוע בטבע בחצר הבית, לא זקוקים לאישור שכזה.


אוהלים להשכרה – המלצות

אם אתם פה סימן שאתם מחפשים חברות אוהלים להשכרה, ובאמת מזל שיש אותנו. אספנו בשבילכם המלצות על חברות מומלצות להשכרת אוהלים ולהשכרת ציוד לאירועים באופן כללי. בהצלחה!


אנשים שהתעניינו באוהלים להשכרה התעניינו גם בזה...

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק