מוקד טלפוני: 1-700-707-233

השכרת ציוד לאירועים

אתם שלוש שעות לפני האירוע, נמצאים כבר במקום ומשאית הציוד טרם הגיעה. שום דבר לא יכול להתקדם עד שיהיו שולחנות וכסאות, ואחרי חודשים של תכנון, אין לכם כוחות נפשיים למריטת העצבים הזאת.

אתם בחיים לא תגיעו למצב הזה אם תיעזרו בחברת השכרת ציוד מומלצת. אבל בכל זאת, מה חשוב לדעת כשלוקחים חברת השכרת ציוד לאירועים? לפני שאתם סוגרים את אחד הספקים הכי חשובים לאירוע שלכם אספנו בשבילכם כמו טיפים משמעותיים לאירוע חלק ונטול תקלות (לפעמים נדמה שכל הספקים הם הכי חשובים, אבל חברת השכרת הציוד היא ללא ספק בטופ).


השכרת ציוד לאירועים – מה אתם צריכים?

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות לפני שאתם מתחילים לחפש חברות להשכרת ציוד לאירועים הוא להבין איזה ציוד אתם צריכים על מנת שתוכלו לפנות לחברת השכרת הציוד המתאימה. אם אתם עורכים אירוע בטבע כנראה תצטרכו אוהל להשכרה, ריהוט לשכרה, אולי מאווררים להשכרה או ציוד חימום והרשימה עוד ארוכה. לרוב, חברות השכרת הציוד לאירועים מתמחות בציוד לאירועים מסוג מסוים. אפשר בגדול לחלק את החברות לכאלו שמשכירות ציוד לאירועי פנים וכאלה שלרוב משכירות ציוד לאירועי חוץ או אירועי טבע. מראה וסגנון הציוד, האיכות והמגוון שלו יתאם את סוג האירועים בהם מתמחה החברה.

כך שלפני שאתם מרימים טלפון, תסתכלו בתמונות של הציוד ובתמונות מאירועים קודמים, אם יש לחברה אתר תבחנו אותו היטב ובדקו אם החברה תואמת את האווירה שאתם רוצים באירוע שלכם. זאת המלצה לגבי כל הספקים באירוע שלכם – אל תסתבכו עם הצעות מחיר לא באמת רלוונטיות, פשוט דלגו על אלה שלא מספקים את מה שאתם באמת צריכים.

 המלצות על חברות השכרת ציוד לאירועים

 


גודל האירוע

ישנן חברות השכרת ציוד לאירועים שרגילות להשכיר לאירועים גדולים במיוחד – אירועי תאגיד, חתונות, ואפילו פסטיבלים. חברות כאלה רגילות להעביר את הציוד שלהן במשאיות כיוון שלרוב הן צריכות לשנע ציוד רב.

אם האירוע שלכם קטן, חפשו את החברה שרגילה לעשות גם אירועים קטנים. מה זה משנה? הבאת הציוד במשאית מעלה את עלויות השינוע וכך את מחיר העבודה כולה. אם אתם זקוקים למעט ציוד יחסית, אין סיבה לשלם על משאית כשמספיק להביא אותו עם טנדר.


הרבה ספקים קטנים או חברה אחת להשכרת ציוד לאירועים?

במידה והאירוע שלכם קטן יחסית ולא הפקה מסובכת, כדאי למצוא חברה להשכרת ציוד אשר תוכל להשכיר לכם הכל ביחד ולא להסתבך עם המון ספקים קטנים. יחד עם זאת, החיסרון בכך הוא שלא כל הציוד יראה בדיוק כמו שאתם רוצים, שכן, תצטרכו להסתפק במה שיש לחברה להציע. היתרון הגדול בלקיחת חברת השכרת ציוד אחת הוא שכך גם תחסכו לעצמיכם לוגיסטיקה (שהיא כידוע אם כל הסיוטים בארגון אירוע ובחיים בכלל) וגם תהליך התשלום יהיה פשוט בהרבה.

במידה ואתם מפיקים אירוע גדול וצריכים ציוד רב וחשוב לכם שהוא יראה באופן מסוים, כדאי לעשות מחקר מעמיק ולמצוא את חברות השכרת הציוד לאירועים המתאימות בדיוק לכל סוג ציוד שאתם צריכים. יחד עם זאת, אם אתם במצב הזה אנחנו ממליצים לפנק את עצמיכם במפיק/ת אירועים שכבר מכירים ספקים רבים ויודעים לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

 השכרת ציוד לאירועים - המלצות

 


משכירים ציוד? לכו לראות אותו!

נכון שאם לוקחים קייטרינג טועמים את האוכל? אז אם משכירים ציוד הולכים לראות אותו. הרבה אנשים מסתפקים בתמונות ובחוות דעת, וזה בסדר, אם הלכתם על חברה עם המלצות הציוד כנראה יהיה טוב, אבל עדיין יש סיכוי שתתאכזבו מבחינה אסטטית.

דברו עם חברת ההשכרה ותשאלו אותם אם יש להם אירוע דומה לאירוע שלכם בקרוב או אם אתם יכולים לבוא לבקר במחסן כדי לראות את הציוד בעצמיכם. הם ישמחו להראות לכם אותו ולדעת ששניכם מסונכרנים מבחינת ציפיות.


השכרת ציוד לאירועים – פיזור והקמה

אחד מהנושאים החשובים בחוזה השכרת ציוד לאירועים הוא הפיזור וההקמה של הציוד. בעוד הקמת הציוד לרוב מובנת מאליה (אך עדיין צריך לוודא שהיא כלולה בהצעת המחיר) וכנראה אף חברה להשכרת ציוד לא תשאיר אתכם עם ערימה של אוהלים מפורקים ותיסע לדרכה, עניין הפיזור הרבה פחות מובן מאליו.

בפיזור הכוונה היא לארגון הציוד בשטח האירוע. פיזור הציוד מחברת ההשכרה דורש כוח אדם וזמן, במיוחד באירועים גדולים, ועל כן הוא נתח רציני בהצעת המחיר והרבה פעמים רק הסעיף הזה מגיע עד ל20% מכלל מחיר ההשכרה כולה. כדי לא להיתקע עם ערימת כסאות לצד המשאית ומבט מופתע ביום האירוע שלכם, וודאו שגם הפיזור וההצבה של הציוד בשטח האירוע כלולים בהצעת המחיר שלכם.

לוח זמני הקמה

ההקמה והפיזור באירועים גדולים עלולים לקחת זמן ועל כן כדאי גם לסכם מראש את לוח הזמנים להקמת ולפיזור הציוד. אירועים גדולים מאוד יכולים אפילו לדרוש הקמה של יומיים, וכדאי לדעת את זה מראש כמובן.

 המלצות על השכרת ציוד לאירועים

 


השכרת ציוד לאירועים – ביטוח צד ג'

אחד הדברים שחשוב לוודא בסגירת חוזה עם חברת השכרת ציוד אירועים הוא ביטוח צד ג'. במידה וחס וחלילה משהו נופל ופוגע באדם במהלך האירוע או במהלך ההקמה חשוב שלחברת השכרת הציוד יהיה ביטוח שמכסה פגיעות כאלה ושהנטל לא ייפול חלילה עליכם, הלקוחות.

גם לגבי נזק שעלול לקרות לציוד במהלך האירוע, חשוב שיהיה סיכום מראש מהו התשלום מצידכם במצב כזה. גם אתם תסתכלו על הציוד ותנסו להבחין אם משהו כבר הגיע עם פגם משמעותי, קצת כמו כששוכרים אוטו.


המלצות על חברות השכרת ציוד לאירועים

אז לאחר בירור ומחקר הגענו למסקנה שאין כל כך איך לזהות חברת השכרת ציוד לאירועים מומלצת שלא דרך המלצות. לעזרתכם אספנו במידרג המלצות על חברות השכרת ציוד לאירועים, אז אתם מוזמנים לעיין. ובהצלחה!


אנשים שהתעניינו בהשכרת ציוד לאירועים התעניינו גם בזה...

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק