מוקד מידרג: 1-700-707-233

תיקון אייפון מחירים
מחיר ממוצע של תיקון אייפון עומד על 300 שקלים. מהו התיקון הכי נפוץ? איזה תיקון באייפון הוא הזול ביותר ואיזה תיקון יעלה לנו ביוקר? בהמשך תמצאו מחירים של תיקונים נפוצים באייפון וגם נסביר מה משפיע על העלות של תיקון אייפון ואיפה אפשר למצוא מעבדות אייפון מומלצות והוגנות


כמה עולה לתקן את האייפון

פעם כדי לתקן את האייפון היינו צריכים למשכן את הבית, היום תיקון אייפון יעלה לנו ברוב המקרים כ – 150-350 ₪. מה השתנה? בעבר הייתה לנו רק אופציה אחת, לשלוח את האייפון לתיקון במעבדה של חברת הסלולר שלנו. מאז, התפתח שוק הסלולר והביא לצמיחת הענף של מעבדות אייפון פרטיות שמתחרות ביניהן ומציעות מחירים אטרקטיביים.

בהמשך תמצאו סיכום של טווח המחירים ששילמו בפועל לקוחות על תיקונים שונים באייפון שלהם. המחירים שמוצגים כאן מושתתים על דיווחים אמיתיים, שהתקבלו טלפונית ממאות לקוחות.


תיקונים נפוצים של אייפון

מחיר תיקון מסך אייפון שבור

התיקון הנפוץ ביותר הוא החלפת מסך לאייפון. ליתר דיוק, 40% מהלקוחות שמגיעים למעבדות מבקשים לתקן את מסך האייפון בעקבות שבר, סדק או שריטה. מחיר ממוצע שנשלם עבור החלפת מסך לאייפון הוא כ – 250-350 שקלים.

מחיר החלפת כפתור לאייפון

התיקון הנפוץ השני - 25% מכלל התקלות - הוא החלפת כפתור לאייפון ובמיוחד החלפת כפתור הבית, שנוטה להישחק בקלות. עלות ממוצעת שנשלם עבור החלפת כפתור לאייפון כ 150-250 ₪.

מחיר תיקון קורוזיה באייפון

התקלה הבאה, שגוררת לא מעט לקוחות למעבדות התיקונים היא קורוזיה - 10% מהלקוחות מגיעים למעבדה עם חדירת מים לאייפון. בניגוד לדעה הרווחת, ברוב המקרים ניתן להציל את האייפון לאחר חדירת מים. כן, כן גם אם בטעות הכנסנו את האייפון לכביסה מחייך. מחיר ממוצע לניקוי קורוזיה כ 200-250 שקלים, במידה ויש גם צורך להחליף חלק פנימי באייפון, שנשרף כתוצאה מחדירת המים, נצטרך להוסיף ברוב המקרים כ 200-250 שקלים עבור כל חלק.

מחיר תיקון בעיית שמע באייפון

כ – 6% מהתקלות באייפון עוסקות בבעיה במערכת השמע. תיקון בעיה במערכת השמע באייפון, כלומר תיקון רמקול, אוזניה או מיקרופון באייפון, יעלה לנו ברוב המקרים כ 150-300.

מחיר החלפת לוח אם לאייפון

התיקון היקר ביותר הוא החלפת לוח אם לאייפון. למזלנו, ברוב המקרים, יהיה ניתן לתקן רק רכיב מסוים בתוך הלוח, מה שיוזיל את עלות התיקון. במידה ונצטרך להחליף את כל כרטיס האם באייפון, המחיר הממוצע שנשלם יהיה כ -1100-1500 שקלים! אבל אין מה לדאוג, הסבירות שזה יקרה נמוכה במיוחד (פחות מ-1%).

מחירים של תיקונים נוספים באייפון

אייפוןמחיר תיקון שקע טעינה לאייפון – 180- 250 ₪

אייפוןמחיר עיקור / תיקון מצלמה לאייפון – 180 – 200 ₪.

אייפוןמחיר פירמוט (אתחול) אייפון - 100- 150 ₪.

אייפוןמחיר תיקון רטט – 150 – 250 ₪.

 


מה גורם להבדלים במחיר תיקון האייפון?

מקום התיקון - המקום שבו תתקנו את האייפון ישפיע על המחיר. במעבדה של החברה הסלולארית למשל, תשלמו ברוב המקרים כ – 50%-100%  יותר עבור תיקון זהה במעבדת אייפון פרטית. מה הסיבה? אין לנו מושג, תגלו לנו אם אתם יודעים מחייך.

איכות החלקים - יש מעבדות פרטיות, שייקחו לכם 300 ₪ עבור תיקון מסך לאייפון ויש מעבדות פרטיות שייקחו לכם 1500 ₪ עבור החלפת מסך. במקרה הזה, זול יותר לא משתלם יותר. החלקים לאייפון נחלקים לתואם למקור, שזאת הרמה הגבוהה ביותר שמחקה את איכות המסך המקורי של אפל ולחלקים ברמות ירודות יותר. לכן אם מציעים לכם מחיר נמוך במיוחד, נמליץ להיזהר כי ככל הנראה מדובר בחאפרים שעושים שימוש בחלקים זולים כדי לחסוך בעלות התיקון.

דגם האייפון - מחירי התיקון ישתנו בהתאם לדגם האייפון. תיקון מסך של אייפון 4S למשל עולה בממוצע כ- 350 ₪, לעומת זאת תיקון מסך באייפון 55, עולה כיום בממוצע כ 1500 - 1600 שקלים! הסיבה היא, שכרגע אין שוק חלופי למסכי אייפון 5 ויש רק מסכים מקוריים שעלותם מאוד גבוהה.

מורכבות התיקון - ככל שהתיקון מורכב יותר, המחיר יגדל בהתאם. למשל חדירת מים לאייפון יכולה להיפתר בעלות של ניקוי קורוזיה, שזה כ – 2500 ₪. אך במידה ויש צורך להחליף חלק, שנוצר בו קצר כתוצאה מחדירת המים, העלות תגדל לכ- 500 ₪, וכן הלאה.


המלצות על מעבדות לתיקון אייפון

מחיר זה פרמטר חשוב כשבאים לתקן את האייפון אבל לפעמים זה לא מספיק. כדי שלא נחזור שוב ושוב למעבדה עם תקלות חוזרות באייפון, כדאי שנמצא מעבדה מקצועית עם ותק בתחום.

מעבדות אייפון יש בשפע אבל איפה מוצאים אחת מומלצת והוגנת? באתר מידרג, אנו בודקים כל מעבדת אייפון ולוקחים מכל לקוח חוות דעת וציונים על איכות התיקון, המחיר, העמידה בזמנים ועוד. כאן תוכלו למצוא מעבדות אייפון מומלצות לפי חוות דעת של  לקוחות קודמים.

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק