מוקד מידרג: 1-700-707-233

מחירים של תיקון גלקסי
הגעתם עד הנה כי קרה הגרוע מכל – הגלקסי שלכם לא עובד. אם אתם מחפשים לתקן אותו, אז אתם בהחלט במקום הנכון – אספנו לכם רשימה של 8 תקלות גלקסי (S7, S6, S5, S4 וגם סדרות ה-A וה-J) הנפוצות ביותר, כמה תשלמו עליהן וגם כמה טיפים מטכנאי סמארטפונים על איך לשמור על המכשיר שלכם.


כמה עולה לתקן סמסונג גלקסי?

סדרת גלקסי של סמסונג היא מבין המכשירים הנמכרים בעולם. לאחרונה יצאה החברה עם כמה דגמים מוזלים כמו גלקסי A וגלקסי J. אך כל אלה לא חפים מתקלות (כאלו שלרוב יד אדם קשורה בהן) המצריכות מעבדה לתיקון גלקסי.

המחירים במאמר כוללים נתונים על המחירים ששילמו לקוחות מידרג במעבדות לתיקון גלקסי בשנתיים האחרונות (סדרות S4 ו-S5) ותמחורי תקלות שקיבלנו מבעלי מעבדות לתיקוני גלקסי (סדרות S7, S6, S5 וסדרות A ו-J) המדורגים באתר. כל המחירים המצוינים במאמר כוללים מע"מ.


מה גורם להבדלים במחירים בתיקון גלקסי?

אחד דגם הגלקסי – מחירי התיקונים השונים בגלקסי משתנים לפי סוג המכשיר. גלקסי 1, גלקסי 2, גלקסי 3 או גלקסי 4 – כלל שהמכשיר מתקדם יותר, החלקים עדינים ואיכותיים יותר והתיקון שלהם יהיה יקר יותר.

מספר שתיים מורכבות התיקון - ככל שהתיקון של הגלקסי מורכב ומסובך יותר, עלות התיקון תעלה. למשל, עבור ניקוי קורוזיה בגלקסי תשלמו כ- 200 ₪, אך עבור החלפת חלקים שנפגעו מהמים, למשל, כפתור הווליום והמיקרופון – תשלמו כ 400 ₪ נוספים.


תיקון של גלקסי

תיקון מסך טאבלט סמסונג.
צילום: ירון צור, רמת גן.
תיקון רמקול במכשיר גלקסי A71 .
צילום: סמדר גזית, קרית אונו.
תיקון סמסונג A7 מודל ישן שכלל החלפת מסך.
צילום: ניב פבר, פתח תקווה.
תיקון טאבלט 12.9 של סמסונג שכלל התקנת מערכת ...
צילום: דור אסרף, פתח תקווה.

המלצות על מעבדות לתיקון גלקסי

יש שפע של מעבדות לתיקון גלקסי S, חלקן זולות, חלקן יקרות יותר – אך המחיר הוא לא הפרמטר היחיד שצריך להתחשב בו. טכנאי סלולר וותיק, מנוסה ומקצועי הוא שהופך את המעבדה למומלצת. בדיוק בגלל זה אנו בודקים כל מעבדת סלולר ולוקחים מכל לקוח חוות דעת וציונים על איכות התיקון, המחיר, העמידה בזמנים ועוד. כאן תוכלו למצוא מעבדות גלקסי מומלצות לפי חוות דעת של אלפי לקוחות קודמים.


1. מחיר החלפת מסך לגלקסי

התיקון הכי נפוץ הוא החלפת מסך בגלקסי. 54% מכלל תיקוני הגלקסי שנרשמו באתר בשנתיים האחרונות היו סביב החלפת מסך.

 

סוג המכשיר: המחיר שתשלמו:
גלקסי S4 400-450 ₪
גלקסי S5 וסדרת J 500-600 ₪
גלקסי מסדרת S7, S6 וסדרת A 700-900 ₪

 

שימו לב: במכשירי הגלקסי החדשים, מסדרת S6 ומעלה, המסך מגיע בהדבקה  מיוחדת והטכנאי צריך להשתמש בפלטה חמה על מנת להחליפו. לאור זאת, קיים סיכון לפגיעה בחלקים נוספים בטלפון בזמן ההחלפה.

לכן כשתגיעו למעבדה להחליף מסך, הטכנאי יידע אתכם כי ייתכן ותצטרכו לשלם על חלקים נוספים שעלולים להיפגע בהליך ההחלפה.

 החלפת מסך לגלקסי

2. מחיר תיקון או החלפת שקע טעינה בגלקסי

התיקון השני הכי נפוץ הוא החלפה או תיקון של שקע טעינה. 20% מכלל התיקונים בגלקסי היו קשורים בו. למה זה קורה? לפעמים בגלל שהשקע פתוח נכנס אליו לכלוך שפוגע בעבודה התקינה של השקע. בנוסף, המגעים בשקע הטעינה עדינים מאוד ולכן כל משיכה חזקה מידי עלולה לגרום לנזק.

ואם אנחנו כבר מדברים על נזק, על כמה הוא יעמוד? (המחיר הנמוך בסקלה מתייחס לתיקון שקע הטעינה והמחיר הגבוה להחלפת השקע)

סוג המכשיר: המחיר שתשלמו:
גלקסי S4 150-250 ₪
גלקסי S5 וסדרת J 200-300 ₪
גלקסי מסדרת S7, S6 וסדרת A 200-300 ₪

3. מחיר תיקון או החלפת מצלמה בגלקסי

בדור האינסטגרם של היום, כנראה מדובר בתקלה הכי מבאסת. לפי הסטטיסטיקות במידרג, תיקון מצלמה היא התקלה השלישית הכי נפוצה (8% מכלל התקלות).

כמה תשלמו כדי לפתור את עסק הביש הזה? (המחיר הנמוך בטווח מתייחס להחלפת עדשה והמחיר הגבוה להחלפת המצלמה כולה).

סוג המכשיר: המחיר שתשלמו:
גלקסי S4 150-350 ₪
גלקסי S5 וסדרת J 100-250 ₪
גלקסי מסדרת S7, S6 וסדרת A 100-250 ₪
 
 החלפת מצלמה בגלקסי

4. מחיר החלפת כפתורים בגלקסי

למי זה לא קרה שאחד הכפתורים (כפתור הבית או כפתור הווליום) לא מגיב? יש אומנם כמה פתרונות לעקוף את התקלה הזו (בין היתר להוריד אפליקציה של סרגלים כלים) אבל לאור העלות הנמוכה של תיקון זה, בין 200 ₪ עד 300 ₪  (בכל  המכשירים) לא נראה שיש סיבה לסבול.

 


5. מחיר החלפת סוללה בגלקסי

בטלפונים כמו גלקסי S5, S4 או סדרת J, ניתן פשוט לקנות סוללה חדשה ולהחליף בטלפון שלכם בעצמכם. החל מ-S6 ומעלה וסדרת A, הסוללה מגיעה מובנת עם הטלפון ויש לפתוח את הזכוכית האחורית ורק אז ניתן להחליף את הסוללה – דבר שיוצר צורך לפנות למעבדה וכמובן מייקר את העסק.

סוג המכשיר: המחיר שתשלמו:
גלקסי S4 120-150 ₪
גלקסי S5 וסדרת J 120-150 ₪
גלקסי מסדרת S7, S6 וסדרת A 200-300 ₪

6. מחיר עדכון גרסא בגלקסי

לפעמים הטלפון זקוק לעדכוני תוכנה כדי לעבוד מהר יותר, לקבל שדרוגי תוכנה ותיקונים לבאגים. אחוז התיקונים מסוג זה עומד על 4% מכלל התקלות. מחיר תיקון תקלה זו נע בין 100 שקלים ל-150 ₪.


7. מחיר ניקוי קורוזיה בגלקסי

גם בלי גרפים וסטטיסטיקות אנחנו יודעים שלפחות פעם בחיים הטלפון שלכם נפל למים. אם זה מה שהרגע קרה לכם, כבו את הטלפון מיד והוציאו את הסוללה.

אתם יכולים לנסות לייבש אותו בפן קר או להכניס לשקית עם אורז – אלו פתרונות  שיעבדו לכם לטווח הקרוב, אבל בשביל פעילות תקינה של הסמארטפון שלכם גם בעתיד, עדיף שתיקחו אותו למעבדה שם יבצעו לו ניקוי קורוזיה – העלות לחלוטין מזערית, 150 שקלים, ביחס למחיר שאולי תצטרכו לשלם בהמשך.

 גלקסי נפל למים

 


8. מחיר החלפת רכיב זיכרון

בסטטיסטיקות של מידרג מדובר בתקלה הכי פחות נפוצה, אבל כנראה לא בגלל שהיא לא מתרחשת אלא בגלל שכנראה והלקוחות מעדיפים לקנות סמארטפון חדש במקום לתקן את הישן.

מה בכל זאת המחירים?

סוג המכשיר: המחיר שתשלמו:
גלקסי S4 300-450 ₪
גלקסי S5 וסדרת J 400-500 ₪
גלקסי מסדרת S7, S6 וסדרת A 600-700 ₪

איך לשמור על הגלקסי שלכם?

הלקח הכי גדול שנלמד אחרי שהטלפון נדרש לתיקון זה שחייבים לשמור עליו יותר. איך עושים את זה? קודם כל תרכשו כיסוי איכותי, כזה שיוצר מחצה בין הטלפון עצמו לכיסוי ובולם זעזועים. מלבד הכיסוי חשוב גם לרכוש מגן מסך מזכוכית (עדיף בעובי של H9) שיגן על המסך מפני שבירה (שכפי שראינו הוא התיקון היקר ביותר בגלקסי). המלצה נוספת של טכנאי סמארטפונים הוא שתטעינו את הטלפון במטען המקורי בלבד, ככה תוכלו להאריך את חיי הסוללה.


אחריות על גלקסי – ייבוא מקביל או היצרן המקורי?

התלבטות גדולה שעומדת לפני קניית סמארטפון הוא האם לרכוש מהיצרן המקורי או מייבוא מקביל. שניהם מעניקים אחריות על המכשיר, אבל הייבוא המקביל מעניק את האחריות בתוך מעבדת השירות הקיימת בחנות.

היתרון בקניית סמארטפון עם אחריות היצרן המקורי הוא בכך שלרוב זמן האחריות ארוך יותר, ליצרן כמובן יש אפשרות להשיג חלקי חילוף במהירות והחלקים אך ורק מקוריים. החיסרון בקנייה של סמארטפון מהיצרן הוא המחיר, שלרוב גבוה באלפי שקלים מהייבוא המקביל.

היתרונות של הייבוא המקביל הוא המחיר הזול של הטלפון ואם יש צורך בתיקון הוא יתבצע במהירות יחסית.

החסרונות בייבוא מקביל של גלקסי:

איקס לרוב הקופסא של הטלפון נפתחה כבר, למשל בשביל להחליף את כבל ההטענה המקורי בכבל פשוט.

איקס קיים סיכוי שתקבלו טלפון מחודש, כלומר טלפון יד שנייה שהייתה בו תקלה ותוקן. אם הטלפון הוא מחודש, אין לכם כל אפשרות לזהות זאת.

איקס דגם פחות טוב. כן, קיימים תת דגמים בסוגי השונים של הגלקסי – למשל, גלקסי 7S דגם J900S שהוא יותר טוב לעומת J900T.

איקס פשיטת רגל של החנות. ייתכן מצב שבו החנות שבה קניתם את הטלפון תפשוט רגל (טפו טפו טפו) ולא תוכל לממש את האחריות עליו.

לכן בהגיעכם לרכוש סמארטפון כדאי מאוד לרכוש אותו דרך חנות שאתם יכולים לסמוך עליה, על המוצרים והתיקונים שלה.

איפה תוכלו למצוא כאלה? הכנו לכם רשימה של מעבדות גלקסי מהימנות שקיבלו את הדירוגים הגבוהים בהתבסס על חוכמת ההמונים.
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק