מוקד מידרג: 1-700-707-233

תיקון אייפד

תיקון אייפד זה דבר די נדיר, אבל מה קורה כשהאייפד מתקלקל וצריך תיקון? בשביל זה אנחנו פה - מה התקלות הנפוצות באייפד? כמה יעלה לנו תיקון אייפד ומה ההבדל בתיקון הדגמים השונים? כל התשובות בטיפ הבא!


תיקון אייפד – תקלות נפוצות

לאייפד של אפל יש סיבה מוצדקת להיות נפרד מכל שוק הטאבלטים – גם בגלל שהוא הטאבלט הראשון בעולם, וגם בגלל האיכות הבלתי מתפשרת של התפוח מחייך כשמדברים על תקלות נפוצות באייפד, מדברים בעצם על תקלה נפוצה אחת – החלפת מסך לאייפד. הרכיבים הפנימיים של האייפד, כמו כפתור ההפעלה, או המצלמה – פשוט לא נוטים להישבר ולכן התיקונים שלהם נדירים מאוד. על תקלות אחרות כמו החלפת שקע טעינה והחלפת סוללה לאייפד, נפרט בהמשך.

 תיקון אייפד

אם בכל זאת הצלחתם לשבור את אחד החלקים הפנימיים באייפד, קחו בחשבון שהתיקון שלהם מורכב ויקר יותר. הסיבה היא שבכדי לגשת לכל חלק באייפד, יש צורך לפתוח את המסך – ברוב המקרים הוא יישבר בתהליך, ותידרש גם החלפה שלו. יש מעבדות לתיקון אייפד שמעדיפות לא לקחת את הסיכון, ויש כאלו שמתמחרות את תיקון החלק הפנימי במחיר גבוה יותר, שכולל גם את החלפת מסך האייפד במידה וישבר במהלך התיקון.


תיקון או החלפת מסך לאייפד

מסך האייפד מורכב משני חלקים – פנימי וחיצוני. המסך הפנימי הוא למעשה מסך התצוגה – LCD, והמסך החיצוני הוא מסך המגע, הטאצ'. איך נדע איזה מסך באייפד אנחנו צריכים להחליף?

החלפת מסך מגע באייפד ( טאצ'')

אם האייפד שלכם החליט ללמוד לעוף, וכתוצאה המסך שלו נשבר, נסדק או לא מגיב למגע - ככל הנראה הטאצ' נפגע מחייך . החלפת מסך הטאצ' באייפד דורשת מיומנות וניסיון. התיקון נעשה על ידי חימום עדין של קצוות מסך המגע, שמאפשר את ההפרדה בין שני המסכים.

 החלפת מסך לאייפד
  • מחיר תיקון מסך מגע באייפד – החלפת מסך לאייפד 1, אייפד 2, אייפד 3, ואייפד 4 נעה בין 300 - 600 ₪ בהתאמה לדגם. החלפת מסך המגע לאייפד מיני ואייפד אייר יקרה יותר ותעלה לכם בממוצע 650 - 1000 ₪.

תוצאה אפשרית ונפוצה של החלפת זכוכית המסך באייפד 2, היא אייפד שלא מתחבר לרשת Wi – Fi. מה הקשר אתם בטח שואלים? האנטנה של אייפד 2 צמודה למסך הזכוכית, וטכנאי אייפד לא מקצועי עלול לקרוע אותה ממקומה בתהליך הפרדת המסכים. במקרה כזה תאלצו להחליף את האנטנה ולהיפרד מ- 300 -350 ₪ נוספים.

החלפת מסך תצוגה באייפד (LCD)

מסך התצוגה הוא המסך הפנימי, ובמקרים של תצוגה עם בהירות נמוכה או מסך שחור, כתמים או פסים על המסך ופיקסלים שרופים – נאלץ להחליף את מסך התצוגה של האייפד. כמו שאמרנו, בגלל שמסך התצוגה הוא המסך הפנימי, כדי לגשת למסך אליו יאלץ טכנאי האייפד להפריד בין שני המסכים בצורה מדויקת ומקצועית.

  • מחיר תיקון מסך תצוגה לאייפד – החלפת מסך התצוגה באייפד 1, אייפד 2, אייפד 3 או אייפד 4, יעלה בממוצע 400 – 700 ₪. באייפד אייר ואייפד מיני המחיר יעלה ל- 750 -1000 ₪ בממוצע.

טכנאי אייפד מקצועי מסביר על החלפת מסך לאייפד


תיקון אייפד – החלפת שקע טעינה

האייפון לא נטען או לא נדלק? קודם כל בדקו שהמטען שלכם תקין. במידה והמטען תקין, כנראה שיש לכם בעיה בשקע הטעינה. יש מספר סיבות אפשריות לתקלה בשקע – חיבור בכוח של המטען, מים שחדרו אליו, לכלוך שהצטבר או פשוט שבר בחלקי השקע – בכל אחד מהמקרים תצטרכו להחליף אותו. ההחלפה דורשת זהירות רבה ובעיקר ניסיון, כי כמו שאמרנו, כדי להגיע לשקע הטעינה באייפד, צריך לפתוח את המסך אייפד – וזה כאמור תהליך מורכב.

  • מחיר החלפת שקע טעינה – כדי להחליף שקע טעינה באייפד 1, אייפד 2, אייפד 3 או אייפד 4 , תאלצו להיפרד מ- 200 -400 ₪ בממוצע.


תיקון אייפד - החלפת סוללה

אם הסוללה של האייפד שלכם נגמרת מהר מהרגיל או לא נטענת כלל, כנראה שתאלצו להחליף סוללה. סיבות נפוצות לתקלה בסוללה של האייפד הן חדירת מים למכשיר, או שימוש במטען לא מקורי של אפל.

חשוב לא לנסות להחליף את הסוללה בעצמכם משתי סיבות:

 

  1. בפתיחת האייפד על ידי אדם לא מקצועי, נשברים לרוב תפסנים שמחזיקים את המסך והחלק האחורי, ותאלצו לתקן גם אותם ולשלם עוד כמה מאות שקלים.

  2. אם יש לך אחריות של אפל על האייפד – היא תאבד ברגע שתפתחו את המכשיר מחוץ למעבדה שמוסמכת לכך.

  • מחיר החלפת סוללה –החלפת סוללה באייפד 1, אייפד 2, אייפד 3 או אייפד 4 תעלה לכם בממוצע 250 - 400 ₪.


מעבדות מומלצות לתיקון אייפד

לא משנה איזה דגם של אייפד יש לנו, אחרי שהשקענו בו כמה אלפי שקלים ופיתחו איתו קשרי חברות, לא נרצה למסור אותו לטכנאי אייפד לא מקצועי. לכן, ריכזנו עבורכם רשימה של מעבדות מומלצות לתיקון אייפד, לפי חוות דעת של אלפי לקוחות קודמים. ההמלצות של הלקוחות מתקבלות בשיחה טלפונית עם לקוחות אמיתיים שקיבלו שרות מהמעבדה שברשימה.


שאלות נפוצות לדף זה

אייפד לא נדלק – מה עושים?

אייפד שלא נדלק היא אחת התקלות הנפוצות ביותר, אבל אל דאגה, גם הפתרון פשוט למדי:

בראש האייפד יש כפתור SLEEP, לחצו עליו ברציפות עד שיופיע חץ אדום על המסך, החליקו על החץ, ואז לחצו שוב על כפתור ה- SLEEP עד להופעת הלוגו של אפל.

במידה והאייפד שלכם עדיין מסרב להידלק, לחצו בו זמנית ולמשך 10 שניות על כפתור ה- SLEEP וכפתור הבית, וחכו להופעת התפוח על המסך מחייך.

אייפד לא נטען מהמחשב – מה עושים?

כשהאייפד לא נטען, הבעיה כנראה לא באייפד אלא במחשב – המתח שדורש האייפד להטענה מה – USB הוא 10 וולט, ויכול להיות שהמחשב שלכם פשוט לא בעל הוולט המתאים. נסו לבדוק אם האייפד נטען במחשבים אחרים או בחיבורים אחרים במחשב שלכם. אם הבעיה לא נפתרה, גשו למעבדה לתיקון אייפד כדי לבדוק את שקע הטעינה של האייפד.

אייפד לא מתחבר לרשת האינטרנט/ Wi Fi – מה עושים?

אם האייפד שלכם לא מתחבר לרשת אלחוטית, ראשית בדקו את עוצמת הקליטה של האינטרנט האלחוטי ונסו להתקרב אל הנתב. אם זה לא עזר, הבעיה בחיבור לאינטרנט היא לא בקליטת הרשת, אלא בהגדרות של האייפד. אם אינם מחוברים לרשת, גשו לתפריט להגדרות האינטרנט האלחוטי וודאו כי האפשרות לאינטרנט אלחוטי מופעלת.

אייפד לא מתחבר לאייטיונס - מה עושים?

כשהאייפד לא מתחבר לאייטיונס, כנראה שגרסת ה i Tunes במחשב שלכם לא מעודכנת. נסו לעדכן גרסה חדשה, או להוריד את ההתקנה של אייטיונס לגמרי ולהתקינו מחדש.

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק